Pixel Reels

Pixel Reels

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Pixel Reels?

Online hrací automat Pixel Reels sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 30 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Pixel Reels?

V podstate ide o retro ovocný automat s dobrodružnou témou mimozemskej invázie.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Pixel Reels nájdete expandujúce Wild symboly a násobitele výhier.

Je možné v hre Pixel Reels získať freespiny?

Áno, tento automat ponúka bonusovú hru s freespinami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých kasínach nájdete na automate Pixel Reels aj Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Niektoré online kasína do hry zase nasadzujú svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Pixel Reels?

Náš tip: Keď na valcoch 2, 3 alebo 4 objaví zelené raketka, spustí sa bonusová hra Invázia. Raketky sa rozšíria na celé valce a začnú strieľať a ničiť zhora padajúce symboly. To prináša parádne výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Pixel Reels zadarmo

Spomeniete si ešte na staré videohry s 8-bitovou a 16-bitovou grafikou, ktoré kedysi fičali? Online výherný automat Pixel Reels nesie podobne ako Arcade Bomb jasný odkaz doby konzolových hier z 80. a 90. rokov. Tieto hry boli jednoduché, ale aj celkom návykové, pravda? Pokiaľ si veríte, že dokážete zastaviť prichádzajúcu mimozemskú inváziu a zachrániť svet, roztočte valce a poďte do toho.

5-valec s nevšednou grafikou

Hrací automat Pixel Reels je poháňaný softvérom od Synot Games. Tento titul má hraciu plochu zostavenú z 5 valcov, 4 riadkov a 30 výherných línií, ktorých počet je fixný. Nemusíte sa však báť, až také retro to nie je. Pozadie vyzerá dosť futuristicky. A k dispozícii sú tu aj moderné bonusy ako expandujúce Wildy, špeciálna funkcia Invázia, freespiny a Gamble.

Na valcoch online slotu Pixel Reels sa točia klasické ovocné symboly, no tie sú doplnené ešte o mimozemšťanov a rakety. Prazvláštna kombinácia, ale budiš. Vašou úlohou je zostaviť kombináciu z minimálne troch rovnakých symbolov tak, aby začínala na prvom valci zľava. Čím viacpočetná kombinácia, tým vyššia výhra.

Autori sa rozhodli v hre Pixel Reels použiť nezvyčajný prístup, pokiaľ ide o niektoré výherné symboly. Tie sa objavujú na valcoch vo forme stvorení, ktoré vyzerajú akoby pochádzali z legendárneho Pac-Mana. Alebo vám to všetko pripomína skôr japonskú strieľačku Space Invaders?

Bonusy a špeciálne vlastnosti

Pixel Reels je nielen o retro vzhľade, ale aj o inovatívnych funkciách. Expandujúce Wild symboly v podobe modrých rakiet sa objavujú počas freespinov a môžu zabrať celý valec, čím vytvoria viac výherných kombinácií. Funkcia Invázia prichádza na scénu vtedy, ak na valcoch 2, 3 alebo 4 objavíte zelené rakety. Tieto rakety obsadia valce a potom rozstrieľajú všetky padajúce symboly na svojich valcoch. Každý zničený symbol má inú hodnotu, čo si môžete pozrieť vo výhernej tabuľke.

Po vytočení troch rakiet na stredných valcoch aktivujete freespiny. Počet voľných pretočení a výšku násobiteľa výhry určí pred začiatkom kola funkcia Invázia. Škoda, že freespiny nie je možné opätovne získať bez toho, aby sme sa vrátili do základnej hry.

Funkcia Gamble vám ponúka možnosť zdvojnásobiť svoje výhry - stačí správne uhádnuť farbu karty, ktorá je zakrytá. Pixel Reels vám tiež dáva šancu získať progresívny jackpot od Synot Games, ktorý ponúka štyri rôzne úrovne. Aj keď bronzový padá častejšie, diamantový je najcennejší, ale zároveň najzriedkavejší. Treba však dodať, že nie všetky online kasína vkladajú tieto progresívne jackpoty do hry.

Vyskúšajte si Pixel Reels zadarmo

Pixel Reels je dôkazom toho, že retro a moderna sa dajú pekne prepojiť. Na jednej strane klasické ovocné symboly s vizuálom starých konzolových hier, na strane druhej pestrá ponuka moderných bonusov. Niečo také by ste si určite mali vyskúšať, minimálne v demoverzii zadarmo, ktorú nájdete aj u nás. Následne si už spustite hru napríklad v slovenskom online kasíne Olybet. A hoci hra vyzerá retro, funguje perfektne aj cez mobil.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty