Arcade Bomb

Arcade Bomb

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Arcade Bomb?

Arcade Bomb tvorí 5 valcov, 3 riadky a 30 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie platia kdekoľvek. Nemusia začínať na prvom valci zľava alebo sprava.

Aká je téma hry Arcade Bomb?

Túto hru zaraďujeme medzi retro automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Arcade Bomb obsahuje explodujúce symboly – 4 časované bomby.

Je možné v hre Arcade Bomb získať freespiny?

Nie, tento online automat freespiny neponúka.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Arcade Bomb obsahuje progresívne Jackpoty od Red Tiger, ale nie každé kasíno ich do hry nasadzuje. Niektoré kasína zase do hier vo svojej ponuke inštalujú vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Arcade Bomb?

Náš tip: Za 5 sedmičiek získate 50-násobok stávky. K tomu vám môže dopomôcť aj funkcia explodujúcich symbolov na valcoch.

Vyskúšajte si výherný automat Arcade Bomb zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100652 €
Úroveň:
Daily Drop
597 €
Úroveň:
Hourly Drop
23 €
Niké Red Tiger Jackpot

(Ne)tradičný automat

Začneme celkom neobvykle a to otázkou. Zahrali by ste si online hrací automat, ak by ste vedeli, že na ňom nenájdete klasické bonusové funkcie a vlastnosti ako Wild symbol, Scatter symbol, voľné pretočenia, či násobitele výhier? Drvivá väčšina z vás zrejme pokrútila hlavou na znak nesúhlasu. To, samozrejme, plne chápeme. Online slot Arcade Bomb taký je. No aj pri absencii spomínaných špeciálnych symbolov a funkcií sa na ňom dokážete vyšplhať k parádnym výhram. Lepšie povedané, k tým výhram sa „prebúchate“.

Arcade Bomb má 5 valcov, 3 riadky a 30 výherných línii, ktorých počet je fixne daný. Obrovskou devízou tohto slotu je, že výherné línie nemusia začínať prvým valcom zľava a ani posledným sprava. Na zisk výhernej kombinácie je potrebné vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly tak, aby medzi sebou susedili na výhernej línii.

Každá bomba vybuchuje inak

Autori z Red Tiger hru poňali klasickým štýlom. Na valcoch nájdete typické symboly ovocia, BAR-y, zvonce a sedmičky, no vyobrazené sú v modernom šate. Najvyššiu hodnotu má sedmička. Za päť sedmičiek získate úctyhodný 1000-násobok stávky, za štyri 250-násobok a za tri 100-násobok stávky. Tieto symboly dopĺňajú ešte 4 časované bomby, ktoré keď explodujú, vaše hráčske konto sa môže veľmi ľahko otriasať v základoch. Nemusíte sa báť, pôjde o pozitívne otrasy. 4 časované bomby sa líšia farbou, ale aj smerom samotnej explózie. Výbuch bomby v podstate znamená to, že určité symboly sa rozšíria na ďalšie pozície.

  • Modrá bomba vybuchuje horizontálne
  • Žltá bomba vybuchuje vertikálne
  • Zelená bomba vybuchuje horizontálne aj vertikálne
  • Fialová bomba vybuchuje v diagonálach (do kríža)

V momente, keď sa na akomkoľvek valci objaví bomba, uzamkne sa na svojej pozícii a po každom spine sa odpočítava čas. Výbuch bomby rozšíri záhadné symboly na vedľajšie pozície podľa vzoru danej bomby. Vedľa seba môže byť aj niekoľko bômb súčasne, čo by mohlo po jednotlivých explóziách viesť k zrodu takej reťazovej reakcie, že na celom automate bude iba jeden jediný rovnaký symbol. Bomba zasiahnutá explóziou inej bomby totiž vybuchne tiež. A teraz si predstavte, že tým jediným symbolom by bola vyššie spomínaná sedmička. Wau!

Možnosť získať progresívne Jackpoty

Skalní fanúšikovia Red Tiger automatov veľmi dobre vedia, že hry tejto spoločnosti disponujú aj progresívnymi Jackpotmi. Rovnako ako Persian Fortune či Totem Lightning ich má aj hrací automat Arcade Bomb. Čím viacej hráčov hrá tieto automaty s progresívnymi jackpotmi, tým rýchlejšie ich hodnota stúpa. Hovoríme v množnom čísle, pretože sú dva. Jeden denný „Daily Drop“ (každý deň ho niekto vyhrá) a celkový „Mega Drop“. Už len aby sa na valcoch objavil 3-krát symbol Jackpotu.

Výbuchy výhier zažijete v kasíne Niké

Tak čo? Zaujal vás online výherný automat Arcade Bomb aj napriek tomu, že neobsahuje žiadne klasické bonusové symboly a vlastnosti? Ak ste teraz súhlasne prikývli, nečudujeme sa. Zapáčil sa aj nám. Bolo to celkom iné hranie ako na obvyklých slotoch. Skúste si ho i vy v online kasíne Niké.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty