Totem Lightning

Totem Lightning

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Totem Lightning?

Online automat Totem Lightning sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 výherných línií. Funguje na kaskádovitom systéme.

Aká je téma hry Totem Lightning?

Totem Lightning radíme medzi dobrodružné výherné automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V automate Totem Lightning sa nachádza Scatter symbol, násobitele stávok a špeciálna funkcia blesku.

Je možné v hre Totem Lightning získať freespiny?

Nie, automat neobsahuje bonusovú hru s voľnými otočkami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Totem Lightning disponuje niekoľkými úrovňami progresívneho jackpotu hracích automatov od Red Tiger. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj vlastné lokálne Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Totem Lightning?

Náš tip: Za zobrazenie 5 symbolov vtáka získate 888-násobok stávky. No ešte lepšie príležitosti vás čakajú v bonusovej hre po vytočení troch bonusových symbolov.

Vyskúšajte si výherný automat Totem Lightning zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100795 €
Úroveň:
Daily Drop
711 €
Úroveň:
Hourly Drop
42 €
Niké Red Tiger Jackpot

Indiánske dobrodružstvo na valcoch automatu

Keby ste vedeli, že online hrací automat neobsahuje Wild symbol, chceli by ste si ho zahrať? Prevažná väčšina hráčov zrejme hneď pokrúti hlavou. Niektorí by zase zvažovali, čo iné v rámci bonusovej výbavy taký slot ponúka. My by sme vám radi predstavili online automat Totem Lightning, ktorý síce divoký symbol nemá, no všetko vykompenzujú jeho špeciálne funkcie a vlastnosti.

Automatová hra Totem Lightning je dielom spoločnosti Red Tiger. Tvorí ho 5 valcov, 4 riadky a 40 výherných línii, ktoré sú vopred fixne dané. Výherné kombinácie ako obvykle platia iba v jedinom smere a to zľava doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Prostredie automatu je podobne ako pri hrách Hunter's Spirit alebo Wild Job ponorené do časov, kedy americký kontinent brázdili domorodí obyvatelia, Indiáni. Štyri symboly sú vytvorené z rôznych tvári zvierat, ktoré uctievali a považovali za posvätné. Tie majú na slote najvyššie hodnoty. Ďalších päť symbolov, ktorými sú klasické kartové znaky 10, J, Q, K a A, majú nižšie hodnoty. Špeciálnym javom hry Totem Lightning je, že na automate sa môžu začať objavovať iba hodnotnejšie symboly. Ako?

Výherná kombinácia = bezplatný re-spin

Vpravo od valcov je lišta. Na nej je zobrazených všetkých päť kartových znakov. V prípade, že vytočíte výhernú kombináciu zloženú trebárs zo symbolu K, pripíše sa vám výhra, symboly vybuchnú (nahradia sa novými) a na lište sa tento symbol označí. Nasleduje bezplatný re-spin, v ktorom sa už „K-áčko“ nemôže objaviť. Takto môžete pokračovať až do momentu, kedy budú na lište označené všetky kartové znaky a pri nasledujúcom pretočení budú v hre už iba symboly s vysokými hodnotami.

Ďalšou bonusovou vlastnosťou automatu sú jeho blesky. Tie sa objavujú znenazdajky, no keď sa dostavia, pocítite to aj vy. Blesky totiž môžu uderiť buď do lišty, alebo do jednotlivých valcov. Rana do valcov znamená, že niektoré symboly nahradí rovnakými tak, aby ste dosiahli výhernú kombináciu. Úder do lišty znamená označenie nejakého kartového znaku, ktorý sa z automatu vytratí a nahradí sa novými. To vedie k zisku výhernej kombinácie a bezplatnému re-spinu.

Šplhajte po toteme až k 1000-násobku stávky

A teraz chuťovka. Na automate Totem Lightning môžete získať, a teraz sa podržte, až 1000-násobok stávky. Ako na to? Veľmi jednoducho. Aby ste sa dostali do bonusovej hry s atraktívnymi násobiteľmi stávok, musíte vytočiť minimálne tri Scatter symboly (označenie Bonus). V nej na vás čaká hotová záplava rôznych multiplikátorov. Naskladané sú na obrovskom indiánskom toteme, kde nájdete násobky od x3 do x1000. Vašou úlohou bude vyšplhať sa totemom čo najvyššie, kde tróni magická tisícka. Po toteme šplháte prostredníctvom čísiel, ktoré losujete pred každým ťahom z piatich fajok. Ak by ste si napríklad na začiatku vyžrebovali číslo 4, na toteme poskočíte o 4 priečky. Hra končí vtedy, ak sa ocitnete na políčku násobku s nápisom „pozbierať“. V tomto momente získavate multiplikátor na mieste, kde sa práve nachádzate. My sme sa vyšplhali maximálne na pozíciu 300-násobku stávky. Prekonáte nás? Skúste!

Totem Lightning nájdete v online kasíne

Na Totem Lightning narazíte aj v tom prípade, ak hľadáte automat s progresívnymi Jackpotmi. Ak sú na automate nassadené jackpoty Red Tiger hier, ich hodnoty sú rovkako ako pri Dragon’s Luck či Laser Fruit vyobrazené naľavo od valcov. Pri časovo obmedzených jackpotoch sa postupne odratúva aj čas, dokedy ich vždy niekto získa.

Tak ako? Očaril vás online výherný automat Totem Lightning? Pokiaľ áno, pustite sa do neho. Môžete si ho zahrať napríklad aj slovenskom online kasíne Niké, na začiatok aj úplne zdarma, bez registrácie, či vkladu. No ak chcete získať reálne výhry, určite využite bonus 50 spinov zadarmo za registráciu. Držíme palce pri šplhu za 1000-násobokom stávky.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty