Persian Fortune

Persian Fortune

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Persian Fortune?

Hrací automat Persian Fortune má 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Persian Fortune?

Ide o rozprávkový online výherný automat s perzskou princeznou v hlavnej úlohe.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Persian Fortune obsahuje Wild symboly, Scatter symboly, megasymboly, progresívne násobitele výhier a bonusovú hru s otáčaním kariet a hľadaním drahokamov.

Je možné v hre Persian Fortune získať freespiny?

Nie, táto hra neobsahuje freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Podobne ako vo väčšine automatov od Red Tiger, aj Persian Fortune má niekoľko úrovní Jackpotu s progresívnym charakterom. Ale nie všetky kasína majú všetky úrovne v tejto hre nasadené.

Ako vyhrať na hracom automate Persian Fortune?

Náš tip: Až 888-násobok stávky získate za nájdenie troch červených drahokamov v bonusovej hre. A to je už parádna výhra.

Vyskúšajte si výherný automat Persian Fortune zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101413 €
Úroveň:
Daily Drop
279 €
Úroveň:
Hourly Drop
26 €
Niké Red Tiger Jackpot

Niečo pre priaznivcov bonusov

Staroveká perzská ríša je hlavnou témou online výherného automatu Persian Fortune. Tento na bonusy štedrý slot je dielom spoločnosti Red Tiger. Na úvod by sme chceli pochváliť autorov, pretože hra v sebe ukrýva všetko, čím by mal kvalitný automat disponovať. Perfektné grafické prevedenie sprevádzané oddychovou orientálnou hudbou, no a hlavne veľké množstvo bonusov. Ideálna kombinácia, jednoznačne si treba tento vynikajúci slot vyskúšať.

Persian Fortune je 5-valcový online automat s 3 riadkami a 20 výhernými líniami, ktoré sú fixne dané. Výherné kombinácie platia v jednom smere – zľava doprava. Symboly tvoria klasické kartové symboly 10, J, Q, K a A, ktoré sú doplnené o drahocennú vázu, ostré šable, luxusný prsteň a kolosálny palác. Tieto nekartové symboly majú najvyššiu hodnoty. Napríklad za päť symbolov paláca získate 160-násobok stávky (za štyri 60-násobok, za tri 30-násobok). Všetky symboly sa na automate objavujú aj v zväčšených rozmeroch 2x2 a 3x3, vďaka čomu je ľahšie získať výhernú kombináciu.

Ako získať 888-násobok stávky?

V hre jednoznačne tróni ešte vzácnejší symbol. Ide o čiernovlasú dámu a je Wild symbolom. To v praxi znamená, že v úlohe žolíka supluje chýbajúce symboly výhernej kombinácie. Navyše za 3 tieto symboly získate 40-násobok stávky, za štyri je to 80-násobok, no a ak by sa vám podarilo vytočiť 5 Wild symbolov, obdržíte 200-násobok stávky. A to je len začiatok. Na automate je možné dosiahnuť oveľa vyššie násobitele. O tom však neskôr.

Samotné symboly sa na slote netočia tak ako zvyčajne, ale padajú na seba. To vedie k ďalšiemu špeciálnemu javu. Symboly výhernej kombinácie po dopade vybuchnú a zmiznú. Na ich miesta padnú symboly, ktoré boli nad nimi, čo môže viesť k ďalším výherným kombináciám. A čím viac ich objavíte, tým vyššie stúpate po rebríčku násobiteľov výhier umiestnenom napravo od valcov. Rebríček obsahuje násobitele 2x, 3x, 5x, 6x a 8x. Tento lavínový efekt ste mohli vidieť už na viacerých online automatoch, ako Gonzos Quest či Mayan Gods.

Pokiaľ ste priaznivcom bonusových minihier, potešíme vás. Prostredníctvom symbolu Scatter, ktorým je truhlica naplnená zlatom, sa dostanete do hry o fantastické výhry. Stačí vytočiť Scatter symbol minimálne 3x a ste tam. Ešte pred štartom bonusovej hry si budete musieť vybrať medzi 3 červenými kobercami. Pod nimi sú ukryté čísla. Tie uvádzajú počet možností, ktoré budete mať k dispozícii v ďalšom dianí. Na obrazovke uvidíte 14 zlatých kartičiek. Ukryté sú pod nimi 4 druhy vzácnych kameňov rôznych farieb – fialové, modré, zelené a červené. Vašou úlohou bude nájsť 3 rovnakej farby. Každá farba má svoje ohodnotenie. Za tri fialové šperky získate 18-násobok stávky, za tri modré je to 38-násobok, za tri zelené už 138-násobok, no a napokon za tri červené 888-násobok stávky. A to je už masaker, nemyslíte?

Obľúbené progresívne Jackpoty nesmú chýbať

No a aby toho nebolo málo, s Persian Fortune hráte aj o populárne progresívne Jackpoty vo viacerých úrovniach Daily Drop čí Mega Drop. Tie obsahujú mnohé Red Tiger automaty a teda čím viacej hráčov ich hrá, tým rýchlejšie ich hodnoty narastajú.

Skúste a uvidíte, či vás Persian Fortune osloví

Sme na konci našej recenzie. Predostreli sme vám všetko podstatné a dôležité, čo ste pred spustením online výherného automatu Persian Fortune potrebovali vedieť. Skúste si i vy tento vynikajúci slot, napríklad aj v slovenskom kasíne Niké, kde to ide aj zadarmo.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty