Reactor

Reactor

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Reactor?

Tento hrací automat má 5 valcov, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie platia v oboch smeroch.

Aká je téma hry Reactor?

Dej hry sa odohráva vo futuristickom prostredí, môžeme ju kľudne zaradiť medzi sci-fi automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online slote Reactor nájdete Wild symbol, mega Wild symbol, Scatter symbol, násobitele stávok a re-spiny.

Je možné v hre Reactor získať freespiny?

Nie, v tejto hre freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Rovnako ako väčšina automatov od Red Tiger, tak aj Reactor má niekoľko úrovní progresívneho Jackpotu od tohto providera hier. No nie všetky kasína majú všetky jeho úrovne nastavené.

Ako vyhrať na hracom automate Reactor?

Náš tip: Za 5 zobrazených batérii sa aktivuje respin, symboly sa premenia na hodnotnejšie symboly, pridajú sa mega Wild symboly a násobiteľ výhier. To sľubuje parádnu výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Reactor zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
62272 €
Úroveň:
Daily Drop
741 €
Úroveň:
Hourly Drop
23 €
Niké Red Tiger Jackpot

Ako hrať online slot Reactor od Red Tiger

Pozor, hrozí riziko vysokého napätia. Online výherný automat Reactor vás doslova zelektrizuje svojimi bonusovými vlastnosťami. Pri pohľade naň je hneď nad slnko jasné, kto stojí za touto skvelou mašinou. Áno, sú to kreatívne hlavy zo spoločnosti Red Tiger, ktorí opäť raz demonštrovali, že hranice ich fantázie sú bezhraničné.

Reactor je 5-valcový slot s 3 riadkami a 20 výhernými líniami. Tie sú fixne dané a výherné kombinácie na nich platia obojsmerne – smerom zľava doprava a smerom sprava doľava. Dej tohto futuristicky ladeného automatu sa odohráva v priestore reaktora jadrovej elektrárne. Atmosféra je elektrizujúca a dochádza na ňom k nezvyčajným úkazom.

Čím viac batérií, tým explozívnejšie odmeny

Spomedzi všetkých symbolov je najdôležitejšia batéria, ktorá je Scatter symbolom. Automat dokáže dobiť takou energiou, že zo začiatku možno nebudete chápať, čo všetko sa na automate odohráva. Batéria aktivuje re-spiny, Wild symboly, Mega Wild symboly, multiplikátory, či zamení symboly s nízkou hodnotou za tie hodnotnejšie. Aké skvelé špeciálne doplnky automatu Reactor budú aktivované, závisí od toho, koľkokrát Scatter symbol vytočíte. Platí:

  • 1x batéria = spúšťa 1 re-spin
  • 2x batéria = spúšťa 1 re-spin + symboly s nízkou hodnotou zamení na hodnotnejšie
  • 3x batéria = spúšťa 1 re-spin + symboly s nízkou hodnotou zamení na hodnotnejšie + pridá Wild symboly (dopĺňajú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii)
  • 4x batéria = spúšťa 1 re-spin + symboly s nízkou hodnotou zamení na hodnotnejšie + pridá Wild symboly + pridá Mega Wild symboly (vo veľkosti 2x2 alebo 3x3)
  • 5x batéria = spúšťa 1 re-spin + symboly s nízkou hodnotou zamení na hodnotnejšie + pridá Wild symboly + pridá Mega Wild symboly + pridá Multiplikátor (najviac 10-násobok)

Gigantickú bonusovú štruktúra online hracieho automatu Reactor uzatvára podobne ako pri hrách Jewel Scarabs či Dice Dice Dice možnosť získať niektorý z progresívnych Jackpotov. Mega Drop nemá stanovený limit a vyhrať ho možno kedykoľvek. Daily Drop funguje na podobnej báze ako Mega Drop s tým rozdielom, že určite ho vyhrá niekto každý deň. Na získanie atraktívnych Jackpotov musíte na valcoch vytočiť 3x symbol Jackpotu.

Automat Reactor nájdete v online kasíne na nike.sk

Pri zostavovaní online slotu Reactor mysleli jeho autori naozaj na všetko. Od grafiky, 3D animácií, cez hudbu, zvukové efekty až po bonusové vlastnosti. Všetko je na špičkovej úrovni. A teraz je čas, aby ste si tento vynikajúci automat vyskúšali i vy. Nájdete ho aj v ponuke slovenského kasína Niké. Samozrejme, je úplne jedno, či to bude cez mobil, počítač alebo tablet. Hra je dostupná na všetkých uvedených platformách.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty