Dice Dice Dice

Dice Dice Dice

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dice Dice Dice?

Automat Dice Dice Dice pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Dice Dice Dice?

Na valcoch sa točia klasické ovocné symboly, dôležitú rolu však zohráva aj symbol kocky. Preto tento slot môžeme zaradiť medzi ovocné automaty ale aj automaty s kockami.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Dice Dice Dice nájdete Wild symboly, respiny a násobitele výhier.

Je možné v hre Dice Dice Dice získať freespiny?

Nie, tento automat nemá bonusovú hru s voľnými otočkami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Dice Dice Dice ponúka 3 úrovne progresívnych Jackpotov od Red Tiger – Hourly Drop, Daily Drop a Mega Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Dice Dice Dice?

Náš tip: Wild symbolom je kocka, ktorá dokáže udeliť násobiteľ výhier od 1 do 6. Pri troch kockách sa celkový multiplikátor môže vyšplhať na číslo 18. Počas hrania sa môže náhodne aktivovať séria respinov so zvýšenou šancou na vytočenie kocky.

Vyskúšajte si výherný automat Dice Dice Dice zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101413 €
Úroveň:
Daily Drop
279 €
Úroveň:
Hourly Drop
26 €
Niké Red Tiger Jackpot

Radšej točíte valcami alebo hádžete kockou?

Predstavte si, že točíte valcami a pre navýšenie výhier si môžete sem-tam hodiť šťastnou kockou. Zaujímavá predstava, no nie? Takúto skvelú možnosť prináša online výherný automat Dice Dice Dice. Už aj jeho samotný názov prezrádza, o čo v tejto hre ide. Poďme si ho teda v skratke predstaviť.

Online automat Dice Dice Dice je dielom spoločnosti Red Tiger. Nájdete na ňom 5 valcov, 3 riadky a 10 fixne stanovených výherných línii. Kombinácia je výherná vtedy, ak minimálne 3 rovnaké symboly začínajúce na prvom valci zľava pokračujú neprerušovane smerom doprava.

Hrací automat je vsadený do klasickej ovocnej témy. Čerešňa, slivka, jablko a melón majú v hre v porovnaní s neovocnými symbolmi o niečo nižšie výherné hodnoty. Viac dostanete za symboly zvončeka, diamantu a sedmičky. Týchto 7 symbolov dopĺňa ústredný prvok online automatu Dice Dice Dice. Je ním hracia kocka, ktorú môžeme pokojne označiť za šťastnú. Prečo? Lebo je cestou ako vyhrať na automate. Vždy keď sa objaví, dokáže šance na zisk výherných kombinácii a vyšších výhier výrazne navýšiť. Ale nepredbiehajme.

Pohľad uprený na stredný valec

Hracia kocka je v prvom rade Wild symbolom. Objavuje sa iba na strednom valci, ale to vám určite v konečnom dôsledku nebude prekážať. Zobrazuje sa na ňom pomerne často. Kocka v pozícii žolíka dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Pokiaľ k takejto situácii dôjde, môže sa spustiť jej ďalšia špeciálna funkcia – roztočí sa a udelí násobiteľ výhry od 1 do 6. Ak bude na kocke po dotočení napríklad číslo 4, CELá výhra sa ešte vynásobí číslom 4. Keď bude na kocke po dotočení číslo 6, výhra bude navýšená o 6-násobok. Čo je úžasné, na strednom valci sa nemusí objaviť iba jedna kocka, ale aj dve alebo tri. Pokiaľ by ste teda vytočili 3 hracie kocky, ktoré by boli súčasťou výhernej kombinácie, všetky kocky sa roztočia. Získať tak logicky môžete až 18-násobok výhry. Kedykoľvek počas hrania sa môže aktivovať re-spinova bonusová hra, s ktorou prichádza ešte väčšia šanca hádzať kockou. Počas re-spinového režimu sa každý hod kockou započítava do celkového výherného multiplikátora. Čím viac vrhnutí kockou, tým vyšší násobiteľ výhier a automaticky aj vyššia výhra.

Šanca získať aj progresívne Red Tiger Jackpoty

Progresívne Jackpoty sa medzi hráčmi online slotov tešia čoraz väčšej obľube. A nechýbajú ani na automate Dice Dice Dice. Z každej jednej stávky na automate s progresívnymi Jackpotmi sa „strháva“ určitá malá suma do tohto banku. To je dôvod, prečo tak utešene rastie. Sú tu dokonca tri - hodinový Hourly Drop, denný Daily Drop a celkový Super Drop. Ich sumy sú vyobrazené v ľavej časti od valcov.

Zahrajte si Dice Dice Dice v kasíne

Tak čo? Zapáčil sa vám online výherný automat Dice Dice Dice? Nám sa veru páčil. Strávili sme pri ňom viac času ako sme si pôvodne stanovili. Tento moderný slot s atraktívnymi bonusovými vlastnosťami nájdete v ponuke online kasína nike.sk. Je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom pravidlá sú rovnaké ako v tej počítačovej.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty