The Wisecracker Lightning

The Wisecracker Lightning

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat The Wisecracker Lightning?

The Wisecracker Lightning tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry The Wisecracker Lightning?

Ide o klasický ovocný hrací automat, no v modernom prevedení.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot The Wisecracker Lightning obsahuje fixované supersymboly, násobitele výhier a špeciálnu funkciu úder bleskom.

Je možné v hre The Wisecracker Lightning získať freespiny?

Nie, tento online automat freespiny neponúka.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Výherný automat The Wisecracker Lightning obsahuje progresívne Jackpoty od Red Tiger. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate The Wisecracker Lightning?

Náš tip: Úder blesku môže zanechať na supersymbole náhodný multiplikátor výhry, maximum je 100 násobok.

Vyskúšajte si výherný automat The Wisecracker Lightning zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Špecifický ovocný automat

Poznáte ten pocit, keď ste si mysleli, že ste na automatoch videli už všetko, no mýlili ste sa? My sme ten pocit mali pri testovaní automatu The Wisecracker Lightning od spoločnosti Red Tiger. Hoci ide o klasickú ovocnú tému s notoricky známymi symbolmi, prekvapil nás. A nielen tým, že autori ho zaodeli do moderného šatu, ale aj svojimi špeciálnymi vlastnosťami. Ste zvedaví akými? Hneď sa k tomu dostaneme.

The Wisecracker Lightning je 10 líniový automat s 5 valcami a 3 riadkami. Výherné kombinácie na ňom vytvárate z čerešní, citrónov, hrozna, hviezd, zvoncov, sedmičiek a žolíkov. Žolík je však len obyčajným žolíkom resp. šašom. Neplní žiadnu funkciu Wild symbolu, ktorý by dopĺňal alebo rozširoval výherné kombinácie ako je tomu napríklad v hre Bonus Joker 2. Ďalším prekvapením bolo zistenie, že automat nemá Scatter symbol, freespiny či bezplatné repsiny. Ba dokonca ani funkciu Gamble (Risk). Natíska sa teda otázka, či je teda možné niečo zaujímavé na The Wisecracker Lightning vyhrať.

Čo sú to supersymboly?

Atraktívne výhry, vzrušenie a zábavu do hracieho automatu The Wisecracker Lightning prinášajú super symboly. Fungujú na celkom jednoduchom princípe. Supersymbol je vytvorený z 3 obyčajných symbolov rovnakého druhu na jednom valci. Supersymbol = 3 symboly naskladané na seba. Každý zobrazený supersymbol (1x3) zostane zafixovaný na svojom mieste do nasledujúceho spinu. Nejde však o bezplatný respin, ale o klasické pretočenie. Pokiaľ sa vám podarí na susednom valci vytočiť ďalší supersymbol toho istého druhu, oba valce sa zlúčia a vytvoria väčší supersymbol. Takto sa dá pokračovať dovtedy, kým nezaplníte všetky polia jedným obrovským supersymoblom o rozmere celého automatu, teda 5x3. Ideálne je, aby tým symbolom bol šašo, pretože ide o najlepšie platiaci symbol v hre. Do zafixovaného supersymbolu môže náhodne udrieť blesk, ktorý na ňom zanechá násobiteľ výhier. Jeho maximálna hodnota je x100.

Hrajte aj o Jackpoty

The Wisecracker Lightning je súčasťou skupiny automatov, na ktorých sa hrá o luxusné progresívne Jackpoty Red Tiger hier. Avšak nie všetky kasína ich do hry nasadzujú. Alebo sa môže stať, že na automate bude pridaný iný - lokálny platformový jackpot samotného kasína. Záleží teda, v akom kasíne sa rozhodnete The Wisecracker Lightning hrať.

Napríklad na Slovensku nájdete tento automat v kasíne Niké, kde hráte priamo Jackpoty od výrobcu hry - Red Tiger. Ich hodnoty sú zobrazené hneď vedľa valcov.

Parádna zábava s ovocnými symbolmi

Online hrací automat The Wisecracker Lightning je navrhnutý v retro štýle, no od klasických automatov sa líši najmä vďaka netradičnej špeciálnej funkcii so super symbolmi. My sme sa s ním zabavili dostatočne, a veríme že rovnakú zábavu okorenenú výhrami zažijete aj vy. Vyskúšajte si ho a uvidíte, či aj vás špecifická funkcia v podobe super symbolov zaujme.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty