Reel Sheriff

Reel Sheriff

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Reel Sheriff?

Reel Sheriff má 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línií. Výherné kombinácie sú na ňom obojsmerné.

Aká je téma hry Reel Sheriff?

Reel Sheriff je o súboji medzi šerifom a banditkou, preto ho zaraďujeme medzi dobrodružné automaty z prostredia divokého západu.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Reel Sheriff obsahuje 2 druhy Wild symbolu, Mystery symbol, bezplatné respiny a násobitele stávok.

Je možné v hre Reel Sheriff získať freespiny?

Nie, na tomto automate si bonusovú hru s freespinami nezahráte.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo väčšine kasín nájdete na online slote Reel Sheriff Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze.

Ako vyhrať na hracom automate Reel Sheriff?

Náš tip: Mystery symbol vypláca náhodnú Mystery výhru, ktorá sa pohybuje v rozmedzí od 5 do 50-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Reel Sheriff zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
6413 €
Úroveň:
Gold
655 €
Úroveň:
Silver
348 €
Úroveň:
Bronze
73 €
eTIPOS.sk Synot Progressive Bonus

Drsné prostredie amerického Divokého západu sa stalo námetom mnohých filmových spracovaní či knižných publikácii. Westernovým motívom sa nechali inšpirovať i autori hier spoločnosti Synot Games a vytvorili zaujímavé online výherné automaty - Wild Job a dnes recenzovaný Reel Sheriff. A keďže nás celkom príjemne oslovil, ponúkame vám teraz jeho krátku recenziu.

Keď sa snúbi zločin so zákonom

Reel Sheriff je 5-valcový online automat s 3 riadkami. Jeho prvým veľkým plusom je, že podobne ako napríklad na automate Extra Stars od Amusnetvýherné kombinácie platné v oboch smeroch. Kombinácia je výherná vtedy, ak začína na prvom valci zľava a neprerušovane pokračuje smerom doprava, alebo začína na prvom valci sprava a neprerušovane pokračuje smerom doľava. Vždy musí obsahovať minimálne 3 rovnaké symboly.

Ďalšou devízou hracieho automatu Reel Sheriff je jeho štruktúra spojená s Wild symbolmi. V hre vystupujú až 3 Wild symboly. Prvým je prísny šerif, druhým očarujúca banditka a tretím kombinácia oboch týchto postavičiek. Vo všetkých troch prípadoch je divoký symbol žolíkom, čo znamená, že supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Mystery symbol a re-spiny

Symbol Šerifa sa na online automate Reel Sheriff objavuje iba na prvom valci zľava a banditka na prvom valci sprava. Ak sa jeden alebo druhý zobrazí na danom valci, začne sa presúvať opačným smerom. Čiže šerif doprava a banditka doľava. Pri svojich presunoch môžu vytvárať výherné kombinácie, no čo je dôležité, tieto ich presuny sú v podstate bezplatnými re-spinmi. V prípade, že by sa šerif a banditka stretli na jednom riadku a išli by proti sebe, ich vzájomný kontakt vytvorí tzv. Mystery symbol. Tento záhadný symbol je taktiež Wild symbolom, ktorý zároveň aktivuje náhodnú Mystery výhru. Jej hodnota sa pohybuje v rozpätí od 5 do 50-násobku stávky. Môže sa stať, že šerif a banditka sa na valcoch nebudú ukazovať až tak často, ako by ste si predstavovali. V takom prípade, aby ste získali vyššie výhry v online kasíne, môžete siahnuť po funkcii Gamble (Risk) slúžiacu na zdvojnásobenie výhier.

Skúste si Reel Sheriff úplne zadarmo

3 druhy Wild symbolu, Mystery symbol, obojsmerné výherné kombinácie, násobiteľ výhier a bezplatné re-spiny. To je celkom štedrá bonusová výbava online výherného automatu Reel Sheriff, nemyslíte? Ak vás tento dobrodružný online slot oslovil, na záver už len dodáme, že na Slovensku si ho môžete zahrať aj v kasíne eTipos.sk, kde je dostupná aj verzia hrania zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty