Bounty Raid

Bounty Raid

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Bounty Raid?

Bounty Raid tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Bounty Raid?

Ide o dobrodružný výherný automat z prostredia Divokého západu.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Bounty Raid obsahuje Scatter symboly, násobitele výhier a re-spiny.

Je možné v hre Bounty Raid získať freespiny?

Nie, tento automat neponúka freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Bounty Raid môže obsahovať niekoľko úrovní progresívneho jackpotu Red Tiger automatov. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Bounty Raid?

Náš tip: Lovkyňa odmien uzamkne všetkých zobrazených banditov a spustí re-spiny. Počas nich sa na valcoch objavujú zlaté mince a zvyšujú násobitele stávok.

Vyskúšajte si výherný automat Bounty Raid zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37037 €
Úroveň:
Daily Drop
672 €
Úroveň:
Hourly Drop
25 €
Niké Red Tiger Jackpot

Roztočte valce online automatu Bounty Raid

Pripojte sa na online automate Bounty Raid k nekompromisnému šerifovi a šarmantnej lovkyni odmien, ktorí sa neúnavne pokúšajú dolapiť skupinku banditov, aby ich postavili pred spravodlivý súd. Za pomoc sa vám štedro odvďačia.

Výherný automat Bounty Raid zostrojili v spoločnosti Red Tiger. Ide o online slot so strednou volatilitou, 5 valcami, 3 riadkami a 10 výhernými líniami. Štandardná kombinácia je výherná vtedy, ak v rámci jednej výhernej línie vytočíte 3 alebo viac rovnakých symbolov na susediacich valcoch, počnúc valcom vľavo. Dej sa podobne ako na slotoch Reel Sheriff či Wild Wild Chest odohráva v nehostinnom prostredí Divokého západu, kde medzi sebou bojujú dva tábory. Na jednej stráne zákon a poriadok, na tej druhej skupinka dlhoprstých banditov. Pokiaľ sa pridáte na stranu dobra, odmena vás neminie. Poďme si vysvetliť, ako sa k nej dopracovať.

Na valcoch hracieho automatu Bounty Raid sa točia ako symboly všetky štyri kartové znaky a niekoľko prvkov, ktoré dokresľujú svet Divokého západu (kovbojské čižmy, laná, klobúky, sedlá na kone, pištole či truhlica s pokladom). Zamerať sa však treba predovšetkým na 7 hlavných postáv tohto automatu – šerif, lovkyňa odmien a päť banditov. „Kolízia“ týchto postavičiek na valcoch znamená pre vás zisk atraktívnych výhier.

Ako vyhrať? Dolapte banditov, odmeny sú vysoké

Na každého z piatich banditov je vypísaná určitá odmena. Je ňou násobiteľ stávky a zobrazený je na každom z nich. Výška výhry závisí práve od týchto piatich chlapíkov:

  • Bandita s päsťami = maximálne 3-násobok stávky
  • Bandita s palicou = maximálne 10-násobok stávky
  • Bandita s pištoľou = maximálne 20-násobok stávky
  • Bandita s nožmi = maximálne 35-násobok stávky
  • Bandita s bradou = maximálne 50-násobok stávky

Banditi sa na tomto dobrodružnom automate objavujú pomerne často. Aby ste ich dolapili a získali svoju odmenu, musí do hry Bounty Raid vstúpiť šerif alebo lovkyňa odmien. V podstate ide o dva druhy Scatter symbolu. Pokiaľ by ste vytočili symbol šerifa, okamžite pochytá všetkých banditov a pošle za mreže. To de facto znamená, že sa spočítajú ich odmeny (násobitele stávok) a výsledné číslo sa vynásobí aktuálnou stávkou. Pozor, šerif sa objavuje na všetkých valcoch okrem stredného. Ten výsostne patrí príťažlivej lovkyni odmien.

Náš tip na vysokú výhru: využite respin a zlatú mincu

Prítomnosť tejto krásky na valcoch automatu Bounty Raid vám výrazným spôsobom pomôže navýšiť hráčske konto. Lovkyňa odmien totiž nielenže banditov pochytá a pošle do basy, ale zároveň aktivuje re-spiny. Všetky políčka s banditmi ostanú zafixované a na ostatných sa spustí sa re-spin. Tieto bezplatné opakované točenia sa spúšťajú dovtedy, kým sa na valcoch neobjaví ďalší nový bandita alebo zlatá minca.

Zlatá minca ešte navyšuje násobitele stávok všetkých už vytočených banditov. V prípade, že sa na žiadnom z valcov nezobrazí bandita alebo zlatá minca, všetky nadobudnuté odmeny sa sčítajú, vynásobia aktuálnou stávkou a pripíšu na hráčske konto.

Automat Bounty Raid s progresívnymi Jackpotmi v kasíne Niké.sk

Väčšina slotov od Red Tiger disponuje i progresívnymi Jackpotmi, ktoré sú medzi hráčmi obľúbené a vyhľadávané. A táto vedľajšia bonusová hra je súčasťou aj hracieho automatu Bounty Raid. Ak máte radi westernové dobrodružstvo, vyhľadajte si v v online kasíne na nike.sk online automat Bounty Raid a zapojte sa do prenasledovania banditov. Odmeny vás zaiste neminú.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty