Wolf Hunters

Wolf Hunters

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wolf Hunters?

Výherný automat Wolf Hunters má 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií.

Aká je téma hry Wolf Hunters?

Wolf Hunters od Yggdrasilu je dobrodružným výherným automatom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online automat Wolf Hunters je doslova preplnený špeciálnymi funkciami. Natrafíte tu na re-spiny, free spiny, klasické Wild symboly, lepivé Wild symboly či expandujúce Wild symboly.

Je možné v hre Wolf Hunters získať free spiny?

Áno, hra Wolf Hunters ponúka možnosť získania free spinov, a to až dvomi spôsobmi.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný automat Wolf Hunters nemá v sebe zakomponovanú funkciu s hrou o jackpotové výhry.

Ako vyhrať v hracom automate Wolf Hunters?

Skvelé výhry v automate Wolf Hunters je možné získať hneď viacerými spôsobmi. Jedným z nich je napríklad vytočenie symbolu vlkolaka na piatich valcoch, čo by vám prinieslo výhru v podobe 500-násobku vašej stávky. K parádnym čiastkam vám určite neraz dopomôžu aj bonusové hry s pretočeniami zadarmo.

Vyskúšajte si výherný automat Wolf Hunters zadarmo

Hlavným protagonistom ďalšieho nášho recenzovaného automatu bude vlkolak. Podľa rôznych legiend predstavuje táto bájna postavička človeka, ktorý sa počas noci premení na vlka a stane sa nebezpečným tvorom pre svoje okolie. Zrejme každý z nás už čítal príbeh o vlkolakoch alebo videl nejaký dobrý film. No a my sme boli sami zvedaví, čo nám prinesie online automat na túto tému s názvom Wolf Hunters. Vytvorili ho tvorcovia hier z Yggdrasil a vy si ho už môžete zahrať aj v online kasíne na Slovensku. Samozrejme, ak sa nebojíte...

Desivé prostredie s 5 valcami

Po zapnutí online automatu Wolf Hunters vás privíta strašidelný zámok a počas celého hrania na vás čaká doslova hororová atmosféra, ktorú fantasticky dokresľuje hrôzostrašná melódia. Podobný pocit sme mali aj pri hraní automatu Fire Witch.

Výherný automat Wolf Hunters má 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línií, ktoré musia začínať na prvom valci zľava. Čo sa týka symbolov, nájdete ich tu dokopy 10 a sú rozdelené na 7 obyčajných symbolov a na 3 špeciálne symboly. Štvoricu bežných symbolov znázorňujú tradičné kartové symboly a zvyšné tri symboly majúce vyššie hodnoty, predstavujú pasca, elixír a oštep.

Čo dokáže trojica špeciálnych symbolov?

Hracie automaty s kreatívnymi bonusmi sú medzi kasínovými hráčmi stále čoraz viac obľúbenejšie a slot Wolf Hunters medzi takéto hry môžeme jednoznačne zaradiť. Naraziť tu budete môcť až na tri špeciálne symboly. Prvým je populárny Wild symbol, ktorý aj v tejto hre nahrádza všetky symboly, okrem symbolov BONUS. Po každom jeho vytočení navyše získate re-spin, počas ktorého zostane Wild symbol zalepený na svojom mieste. Druhým špeciálnym symbolom je Vlkolak. Vždy, keď si tento symbol vytočíte, spustí sa v ňom rýchla animácia, v ktorej bude prebiehať súboj vlkolaka proti lovkyni alebo lovcovi. Keď tento súboj vyhrá vlkolak, bude sa tváriť ako bežný symbol s najvyššou hodnotou. Avšak, keď uspeje lovkyňa alebo lovec, vlkolak sa premení na Wild symbol, po ktorom automaticky nasleduje už spomínaný re-spin. Posledné dva špeciálne symboly automatu Wolf Hunters nesú názov BONUS. Ide o dva symboly, na ktorých sú znázornení obaja lovci, pričom tieto bonusové symboly si môžete vytočiť len na prvom a poslednom valci. Keď vám tieto oba symboly na valcoch zastavia, získate 10 free spinov.

3 typy Free spin módov

Skvelou súčasťou online slotu Wolf Hunters je, že tu môžete získať pretočenia zadarmo až tromi rôznymi spôsobmi. Prvý spôsob, ako získať free spiny sme si už uviedli. Ide o mód Free Spins, kde vám stačí, ak sa vám na prvom a piatom valci zjaví symbol BONUS. V tejto hre s free spinmi je k dispozícii aj bonusová kolekcia za nazbierané 3 bonusové symboly, ktorá môže vylepšiť jedného alebo oboch lovcov. Druhý formát nesie názov Free Spins Lovca. Týchto 10 pretočení zadarmo získate vtedy, ak sa vám podarí nazbierať 100 bodov hnevu lovkyne alebo lovca. Tieto body získavate po každom jednom zásahu vlkolaka. Aktuálny počet bodov hnevu môžete vidieť v ukazovateľoch po oboch stranách valcov pod plagátmi lovca a lovkyne. Posledný mód voľných zatočení sa volá Free Spins Vraha. 10 free spinov tohto módu získate vtedy, keď vynulujete život vlkolaka, pričom ukazovateľ jeho života je umiestnený nad valcami. Režim hry s týmito free spinmi neobsahuje bonusové symboly a všetky symboly Vlkolaka sú nahradené expandujúcimi divokými symbolmi.

Vyskúšajte si automat Wolf Hunters najskôr zadarmo

Čo dodať na záver? Opäť sme sa znova presvedčili, že Yggdrasil produkuje geniálne hry. Aj keď sa vám možno bude zdať hrací automat Wolf Hunters zo začiatku komplikovaný, určite si ho vyskúšajte. Množstvo bonusov a pretočení zadarmo, ktoré tu môžete získať, vás uchváti. Navyše si ho budete môcť vychutnať kedykoľvek aj vo vašom mobile.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty