Western Story

Western Story

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Western Story?

Western Story tvorí 5 valcov, 3 riadky a 17 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Western Story?

Túto hru radíme medzi dobrodružné hracie automaty, je inšpirovaná americkým Divokým západom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Western Story nájdete Wild symbol, Scatter symbol aj Mystery symbol.

Je možné v hre Western Story získať freespiny?

Nie, tento automat neobsahuje možnosť aktivovať freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých online kasínach nájdete na výhernom automate Western Story progresívne jackpoty od Adell. Iné kasína do hry zase nasadzujú svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Western Story?

Náš tip: Za zobrazenie piatich symbolov odznaku šerifa na výhernej línii získate až 200-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Western Story zadarmo

Kdesi na americkom Divokom západe

Konflikty medzi osadníkmi a domorodými obyvateľmi boli neoddeliteľnou súčasťou histórie amerického “divokého západu”. Boje o územie a zdroje často viedli k násilným stretom, ktoré ovplyvňovali vzťahy medzi oboma skupinami. Žáner westernu bol založený práve na príbehoch z divokého západu a jeho hrdinoch, zločincoch a dobrodruhoch. Tieto príbehy sa často zaoberajú témami spravodlivosti, odvahy, lásky a priateľstva. Americký divoký západ bol obdobím zásadných zmien, ktoré formovali Američanov ako národ.

Americký divoký západ priťahuje pozornosť ľudí dodnes. A získava si mnoho fanúšikov aj vo svete online kasínových hier. Reel Sheriff i Bounty Raid sú u hráčov obľúbené tituly. Takéto kovbojské dobrodružstvo môžete zažiť aj na online hracom automate Western Story, kde si výhry rovno vystrieľate. A myslíme to doslovne.

Výherný automat Western Story vytvorila spoločnosť Adell. Vyskladala ho do 5 valcov a 3 riadkov. Výherné kombinácie, ktoré sa musia skladať minimálne z troch rovnakých symbolov, vznikajú na 17 výherných líniách. Musia začínať na prvom valci vľavo a pokračovať smerom doprava. Najviac získate so symbolom šerifskej hviezdy a to 40, 80 a 200-násobok stávky. O niečo menej za symboly šerifa, zlodeja, kolty, laso a podobne.

Až 3 bonusové symboly na valcoch

Čo na hracom automate Western Story púta najväčšiu pozornosť, sú bonusové symboly. Nájdete ich tu rovno tri. Wild symbol je vyobrazený ako vstup do country salóna. V prípade potreby dopĺňa resp. rozširuje výherné kombinácie. Objavuje sa na všetkých piatich valcoch a sám o sebe nevytvára výherné kombinácie. Podkova je Mystery symbol (Scatter), ktorý vás odmení okamžitými výhrami. Čím viac Mystery symbolov vytočíte, tým vyššie sú odmeny. Najviac je možné získať 200-násobok stávky. Posledným bonusovým symbolom je vrece peňazí. A tu sa dostávame k najvzrušujúcejšej časti hry. Za zobrazenie troch symbolov Bonus aktivujete vedľajšiu bonusovú hru s naháňaním dostavníka s peniazmi. Po každom kliku na štart vystrelíte na dostavník, z ktorého spadne vrece s peniazmi. Vašou úlohou je nazbierať čo najviac týchto vriec. A odmeny sú naozaj slušné. Automat obsahuje aj funkciu Gamble (Risk), pomocou ktorej si môžete svoje výhry zdvojnásobiť. Ide však o značné riziko, pretože nesprávny tip zakrytej karty vám celú výhru zhltne.

Vystrieľajte si výhry v online kasíne

Western Story je ozajstným kovbojským online automatom, pretože výhry na ňom si v bonusovej hre doslova vystrieľate. Zahrať si ho môžete aj v slovenskom online kasíne Olybet.sk. Postavte sa dobrodružstvu hoc aj na svojom mobile, taste kolty a vystrieľajte si parádne výhry.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Adell
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty