Mustang Gold

Mustang Gold

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Mustang Gold?

Výherný automat Starlight Princess tvorí 5 valcov, 3 riadky a 25 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Mustang Gold?

Ide o westernovú tému hry. Hru zaraďujeme aj do kategórie dobrodružných automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Mustang Gold obsahuje Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier, špeciálnu funkciu Money Collect.

Je možné v hre Mustang Gold získať freespiny?

Áno, 8 freespinov získate po zobrazení 3 Scatter symbolov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, hra obsahuje jednak fixné in-game jackpoty, a niektoré online kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Mustang Gold?

Náš tip: Zobrazenie symbolov Money a Collect môže viesť k vynásobeniu výhry multiplikátorom x35.

Vyskúšajte si výherný automat Mustang Gold zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
99952 €
Úroveň:
Strieborný
9193 €
Úroveň:
Bronzový
46 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

„Žiadna hodina nie je stratená, ak je strávená v sedle,“ povedal kedysi ktosi múdry. No a my sme sa pozreli, či hodina strávená s online automatom Mustang Gold od Pragmatic Play tiež nie je strata času.

Ak ste vždy snívali o živote kovboja alebo ste obdivovali divokú krásu mustangov, tento automat od Pragmatic Play vám tieto sny zhmotní priamo na obrazovke vášho mobilu alebo notebooku. Je čas nastúpiť na svojho verného koňa a pustiť sa do hry plnej napätia, akcií a samozrejme zlata!

Vizuál a skladba hracieho automatu Mustang Gold

Hrací automat Mustang Gold sa rovnako ako Reel Sheriff alebo Western Story opiera o ikonickú scenériu amerického západu, kde sa divoké mustangy preháňajú po rozľahlých pláňach. Grafika nie je až tak extravagantná oproti iným hrám, avšak skvele zachytáva ducha divočiny s kvalitnými ilustráciami a animáciami. A to je predsa podstatné. Postavy kovbojov a kovbojok spolu s majestátnymi koňmi vytvárajú autentickú atmosféru. Zvukové efekty dopĺňajú celkový zážitok, pričom soundtrack hry perfektne dopĺňa tematiku Divokého západu.

Výherný automat Mustang Gold je zostavený z 5 valcov, 3 riadkov a 25 pevných výherných línií. Ak na jednej z týchto línií získate sériu troch alebo viacerých zhodných symbolov začínajúcich na ľavom valci, môžete sa tešiť z výhry. Do reťazca výherných symbolov nemôže zasiahnuť žiadny iný symbol. Biely mustang je tu korunným klenotom, pričom za kombináciu piatich takýchto symbolov získate 20-násobok vašej stávky. Možno to neznie ako veľký úlovok, no keď spoznáte bonusové funkcie hry, tieto malé výhry rýchlo stratia na dôležitosti.

Bonusové a špeciálne vlastnosti hry

Online slot Mustang Gold od Pragmatic Play predstavuje skutočnú vzrušujúcu jazdu cez divoký západ, plnú nečakaných bonusov a špeciálnych funkcií. Wild symbol sa tu objavuje ako zlatý odznak s názvom hry. Dopĺňa výherné kombinácie tak, že v nich nahrádza akékoľvek chýbajúce štandardné symboly.

Funkcia Money Collect pridáva do hry netradičný element. Súčasťou hry sú Money symboly, ktoré sa zobrazujú na prvých štyroch valcoch s rôznymi hodnotami násobiteľov výhry. Tieto multiplikátory sa môžu pohybovať od x1 až po x35. Pre spojenie týchto hodnôt a prirátanie k vašej výhre je nevyhnutný symbol Collect, ktorý musíte vytočiť na piatom valci. Ak sa vám to podarí, všetky hodnoty Money symbolov sa sčítavajú. A ešte zaujímavejšie je to v prípade, keď sa na Money symboloch objaví nápis "Jackpot" spolu so symbolom Collect na piatom valci. Tým sa aktivuje bonusová funkcia zvaná Reveal Jackpot so 4 in-game jackpotmi.

Každý z týchto štyroch jackpotov má prednastavenú hodnotu násobenia celkovej stávky. Akonáhle sa táto funkcia spustí zobrazením symbolov Money, vyberáte si medzi nimi, aby ste odhalili skrytý jackpot. V prípade, že odhalíte tri identické Jackpot symboly, dosiahne výhru prislúchajúcu k odhalenému symbolu.

A na záver tu máme obľúbené freespiny. Tie aktivujete zobrazením troch Scatter symbolov Oheň na troch stredných valcoch. Počas 8 voľných pretočení sú funkcie Money a Collect omnoho aktívnejšie než v základnej hre, čím sa zvyšuje potenciál pre výherné kombinácie. A keďže freespiny môžu byť reaktivované, zábava môže pokračovať oveľa dlhšie, ak sa vám podarí znovu vytočiť potrebné Scatter symboly.

Hrajte hru Mustang Gold v online kasíne

Ak ste fanúšikom rozmanitých bonusov a klasických westernov, online slot Mustang Gold vám môže poskytnúť presne to, po čom túžite. My sme s ním strávili v kasíne TIPOS sľubovanú hodinku a celkom slušne sme sa zabavili. Takže strata času to nebola.

Ak ste ešte len kdesi na rozhraní, či sa pustiť do dobrodružstva divokého západu, vyskúšajte si Mustang Gold v demoverzii zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Pragmatic Play
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty