Pragmatic Play online automaty

Hracie automaty od Pragmatic Play nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
DoubleStar logo

Vstupný bonus: 5000 EUR

Hraj v kasíne
Slovmatic logo

Vstupný bonus: 3000 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Pragmatic Play v portfóliu?

Spoločnosť Pragmatic Play vznikla len v roku 2015 a orientuje sa na online kasínové hry ako hracie automaty a stolové hry. V portfóliu svojich produktov má aj live casino, športové stávky, virtuálne športy či stieracie žreby.

Ktoré témy automatov tento výrobca hier preferuje?

V knižnici hier od Pragmatic Play v rámci online hracích automatov nájdete rôzne témy vrátane severskej mytológie, zábavných, športových či dobrodružných hier. Nechýba ani obľúbená kategória megaways hracích automatov s tisícmi výherných ciest.

Ponúkajú hry od Pragmatic Play aj špeciálne bonusové funkcie?

Výherné sloty disponujú širokou škálou bonusov a špeciálnych funkcií. K atraktívnym výhram sa dopracujete napríklad pomocou jackpotov, násobiteľov stávok, sticky wild symbolov alebo freespinov.

Ako často sa objavujú v online automatoch od Pragmatic Play freespiny?

Na mnohých automatoch od Pragmatic Play nechýbajú ani populárne voľné pretočenia. Získate ich ako vo väčšine iných prípadov po vytočení minimálne 3 symbolov Scatter. V niektorých hrách si však freespiny môžete aj kúpiť za vopred stanovený poplatok.

Čím sú Pragmatic Play automaty špecifické?

Vývojári produkujú skôr moderné sloty s dokonale prepracovanou grafikou a inovatívnymi bonusmi.

Ktoré hracie automaty od tohto providera by vám nemali ujsť?

Medzi populárne tituly patria Big Bass Bonanza, Gates of Olympus, Wolf Gold, Sweet Bonanza či The Dog House. Určite si ich vyskúšajte.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov Pragmatic Play?

Za silné stránky automatov od Pragmatic Play možno označiť ich moderný vzhľad, inovatívne bonusy a brilantný grafický vizuál. Za mínus možno označiť v niektorých prípadoch zdĺhavejšie 3D animácie, no tie sa dajú v nastaveniach hry preskočiť.
Hracie automaty