The SlotFather Part II

The SlotFather Part II

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat The SlotFather Part II?

Tento online automat pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 243 výherných línií.

Aká je téma hry The SlotFather Part II?

Ide o dobrodružný výherný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate The SlotFather Part II nájdete niekoľko zaujímavých bonusov a špeciálnych funkcií vrátane Wild a Scatter symbolov, megasymbolov, bezplatných respinov a funkcie Double Up.

Je možné v hre The SlotFather Part II získať freespiny?

Áno, Scatter symbol vás privedie do bonusovej hry z voľnými otočkami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, samotný automat The SlotFather Part II neobsahuje hru o progresívny jackpot. V niektorých kasínach však môžete zabojovať o kasínový či platformový jackpot.

Ako vyhrať na hracom automate The SlotFather Part II?

Náš tip: Vytočte 5 symbolov Scatter a získate 20 freespinov, kde sa vám už nejaká tá slušná výhra určite ujde.

Vyskúšajte si výherný automat The SlotFather Part II zadarmo

The SlotFather Part II  eTIPOS.sk

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100002 €
Úroveň:
Strieborný
9212 €
Úroveň:
Bronzový
65 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

The SlotFather Part II je online výherný automat vyvinutý spoločnosťou Betsoft. Môže sa zdať, že téma automatu je založená na kultovom hollywoodskom filme „Krstný otec“. Grafika je fenomenálna a v kombinácii s úžasným zvukom vytvára dokonalú gangsterskú atmosféru. Pokiaľ máte radi dobrodružné sloty vrátane tých zo sveta mafiánskych bossov, The SlotFather Part II by ste nemali prehliadnuť.

243 výherných línií

The SlotFather Part II je 5-valcový automat s 3 riadkami a až 243 spôsobmi na dosiahnutie výhernej kombinácie. Tej sa dočkáte vtedy, keď vytočíte 3 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Hra ponúka množstvo tematických symbolov. Medzi tie s nižšou hodnotou patrí obraz šikmej veže v Pise, cigary, sekáč, brandy, kufrík a balík peňazí.

Bonusové vybavenie

Hra obsahuje aj obľúbené bonusové symboly – Wild a Scatter. Wild symbol je klasickým žolíkom a v prípade potreby doplní chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. V základnej hre sa objavuje len na 2 a 4 valci. V bonusovej hre sa však jeho pôsobenie rozšíri, okrem týchto valcov aj na valce 3 a 5. Scatter symbolom je nákladiak, ktorý ak vytočíte tri, štyri alebo päťkrát, získate 8, 12 alebo 20 freespinov. Počas voľných pretočení sú všetky nadobudnuté výhry zdvojnásobené a je možné získať ďalšie nové freespiny.

Na valcoch sa točia aj traja gangstri – Sammy, Tonny a Frankie. Všetci traja majú rovnaké výherné hodnoty, no od obyčajných symbolov sa líšia v tom, že na automate sa objavujú aj ako megasymboly. Pri vytočení jednej z týchto postáv, na dvoch plných valcoch, sa aktivuje bezplatný respin. A ak by sa vám podarilo vytočiť tri plné valce, na ktorých bude jedna z postáv, získate bonusovú hru s okamžitými výhrami v podobe výberu výpalného. Bonusový okruh automatu The SlotFather Part II uzatvára funkcia Double Up, vďaka ktorej sa môžete pokúsiť svoje výhry niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Hrajte aj zadarmo na eTipos.sk

Pokiaľ hrávate automaty na eTipos.sk, môžete sa stať výhercom jedného z troch progresívnych Jackpotov tejto online herne. To či získate zlatý, strieborný alebo bronzový Jackpot však závisí len od šťastia a náhody.

Hrací automat The SlotFather Part II je už na prvý pohľad veľmi lákavý. Grafické prevedenie sa autorom naozaj podarilo a ak tomu prirátame skvelé bonusy a špeciálne vlastnosti, je na ňom skutočne o čo hrať. Vyskúšajte si ho v online kasíne na ecasino.etipos.sk, kde nájdete aj možnosť demoverzie zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betsoft
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty