Lucky Diver

Lucky Diver

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Lucky Diver?

Lucky Diver sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 9 výherných línií, ktorých počet si môžete nastaviť ľubovoľne podľa seba.

Aká je téma hry Lucky Diver?

Lucky Diver radíme medzi online automaty s pokladmi a krásami podmorského sveta.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Okrem Wild a Scatter symbolov tu nájdete aj násobitele výhier.

Je možné v hre Lucky Diver získať freespiny?

Áno, po zobrazení troch Scatter symbolov aktivujete 15 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Lucky Diver nemá jackpoty, no v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Lucky Diver?

Náš tip: Za symbol potápačky môžete získať 10, 250, 2500 a 9000-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Lucky Diver zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
102336 €
Úroveň:
Strieborný
21943 €
Úroveň:
Bronzový
51 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Poklady pod morskou hladinou

Pýtate sa samých seba, kde hľadať na hracích automatoch parádne výhry? Skúšali ste šťastie takmer všade, no stále nič? A čo tak na morskom dne? Takúto možnosť ponúka online slot Lucky Diver. Staňte sa šťastným potápačom, ponorte sa do magických hlbín mora a vylovte fantastické výhry. Hrací automat disponuje niekoľkými zaujímavými bonusovými symbolmi a funkciami, vďaka ktorým pri kvapke šťastie neodídete naprázdno.

Nastaviteľné výherné línie

Podmorský svet sme už videli spracovaný aj pri hrách Clown Fish od Apollo či Atlantis od Red Tiger. Online automat Lucky Diver je produktom spoločnosť Betinsight. Skladá sa z 5 valcov, 3 riadkov a 9 výherných línií, ktorých počet si navolíte ľubovoľne podľa seba. Ako pri väčšine automatov, aj tu platí, že výherné kombinácie platia v jednom smere zľava doprava. Výherný kombinácia musí byť vytvorená minimálne z troch (pri niektorých symboloch stačia dva) rovnakých symbolov, pričom začínať musí na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať opačným smerom. V hre narazíte sa symboly klasických kartových znakov, ďalej korytnačku, chobotnicu, klauna očkatého známeho z animovanej rozprávky Hľadá sa nemo, hviezdicu, potápačské plutvy, truhlicu s pokladom a atraktívnu potápačku. Symboly sme vymenovali vzostupne podľa ich hodnôt. Najviac teda získate za symbol potápačky. Konkrétne ide o výhry v hodnote 10, 250, 2500 a 9000-násobku stávky.

Bonusy na automate Lucky Diver

Pri ponáraní na morské dno a hľadaní ukrytých pokladov budete mať k dispozícii hneď niekoľko lákavých bonusov a špeciálnych funkcií. Vrátime sa k potápačke, ktorá okrem toho, že dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu, je i Wild symbolom. To znamená, že vo výhernej kombinácii supluje chýbajúci symbol. Okrem toho ak je súčasťou výhernej kombinácie, celú výhru zdvojnásobí podobne ako pri automate Multi 5. Ďalej tu máme Scatter symbol v podobe hviezdice. Aj tento symbol môže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu s veľmi solídnym ohodnotením. Navyše aktivuje aj voľné pretočenia. Tých môžete získať až 15, a to v takom prípade, ak Scatter symbol vytočíte najmenej 3-krát. Počas freespinovej hry je možné opätovne získať ďalšie voľné pretočenia a čo je úžasné, všetky výhry sú tu strojnásobené. Pri menších suchotách s vytáčaním bonusových symboloch si môžete hráčske konto zveľadiť aj pomocou funkcie Gamble (Risk). Po zakliknutí na ňu sa pred vami objaví nová obrazovka, kde bude vašou úlohou uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip nadobudnutú výhru automaticky zdvojnásobí, po nesprávnom o ňu prídete.

Skúste najprv zadarmo v kasíne eTipos.sk

S automatom Lucky Diver je možné získať aj niektorý z troch progresívnych Jackpotov. Túto alternatívu nájdete v slovenskom online kasíne eTipos.sk, kde sú Jackpoty inštalované na platformovej báze.

Online výherný automat Lucky Diver nás bavil a strávili sme pri ňom viac času ako sme pôvodne zamýšľali. Dôvodom bola dostatočne široká ponuka bonusov, ktorá určite zaujme aj vás. Pokiaľ sa vám zdá tento slot krkolomný, vyskúšajte si ho najprv úplne zadarmo, aby ste na ňom všetko správne pochopili. Poriadne sa teda nadýchnite a ponorte sa za svojím pokladom v online kasíne.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betinsight Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty