Clown Fish

Clown Fish

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Clown Fish?

Online výherný automat Clown Fish tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 výherných línií, ktorých počet je fixne daný.

Aká je téma hry Clown Fish?

Clown Fish radíme do kategórie automatov s témou podmorského sveta.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Clown Fish nechýbajú Wild a Scatter symbol.

Je možné v hre Clown Fish získať freespiny?

Áno. Ak vytočíte minimálne tri Scatter symboly, aktivujete 15 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Clown Fish môže v niektorých kasínach obsahovať bonusovú hru o Apollo jackpoty (3 úrovne Gold, Silver, Bronze) alebo o platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Clown Fish?

Náš tip: Počas hry s voľnými pretočeniami sú všetky výhry strojnásobené.

Vyskúšajte si výherný automat Clown Fish zadarmo

Nezbedný Nemo na valcoch online automatu

Videli ste legendárny animovaný film Hľadá sa Nemo? Asi určite, pravda? Táto chutná rozprávka si získala divákov po celom svete. A my sa ani nečudujeme, že oranžovo-biela rybička sa stáva námetom aj vo svete kasínových hier. Nemom sa inšpirovali vývojári hier spoločnosti Apollo Games a zostrojili online hrací automat Clown Fish, ktorý môžete poznať aj pod starším označením Atlantis.

Rovnako ako vo filme, aj pri hraní automatov v kasíne si Nema veľmi rýchlo obľúbite. Jeho schopnosti vám pomôžu dopracovať sa k vysokým výhram. Poďme však pekne poporiadku. Výherný automat Clown Fish pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línii. Kombinácie výhier sú platné iba v jednom smere a to zľava doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Pozrite na bonusové vlastnosti automatu

A teraz to podstatnejšie. Tento rozprávkový hrací automat obsahuje niekoľko špeciálnych symbolov a funkcii. Vráťme sa k spomínanému Nemovi. Táto sympatická rybička je Wild symbolom, no nie hocijakým. Okrem toho, že ako žolík doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii, automaticky zdvojnásobuje výhry. Vždy. Čiže Nemo vám pomôže hneď dvakrát. Navyše má na slote najvyššiu hodnotu. Za tri jeho symboly obdržíte 50-násobok stávky, za štyri je to 500-násobok stávky, no a za päť až 1800-násobok stávky.

Druhým špeciálnym symbolom v online hre Clown Fish je lastúra s bielou perlou vo vnútri. Ide o Scatter symbol, cez ktorý sa dostanete do bonusovej hry s 15 voľnými pretočeniami. Získate ich vtedy, ak vytočíte minimálne tri perly. V rámci freespinovej hry sa môže udiať ešte jedna zaujímavosť. Akonáhle sa na valcoch slotu objaví perla, výhra sa strojnásobí.

Hrací automat Clown Fish si v kasíne obľúbite

Popri hraní môžete zakliknúť aj na tlačidlo „autoplay“ a valce sa budú točiť automaticky. Čo nám na automate chýbalo, bol režim turbo, pretože valce sa netočia až tak rýchlo. To je však zanedbateľné mínus v porovnaní s tým, čo všetko slot hráčovi ponúka v rámci jeho bonusovej výbavy. Šikovný Nemo sa priplavil vždy, keď sme to najviac potrebovali. Naozaj rozumná rybička s fantastickými bonusovými schopnosťami. Presvedčte sa sami v kasíne. Vyskúšajte si online automat Clown Fish aj vy a uvidíte, že si vás získa.

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Automat z podmorského sveta
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty