Clown Fish

Clown Fish

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Clown Fish?

Online výherný automat Clown Fish tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 výherných línií, ktorých počet je fixne daný.

Aká je téma hry Clown Fish?

Clown Fish radíme do kategórie automatov s témou podmorského sveta.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Clown Fish nechýbajú Wild a Scatter symbol.

Je možné v hre Clown Fish získať freespiny?

Áno. Ak vytočíte minimálne tri Scatter symboly, aktivujete 15 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Clown Fish môže v niektorých kasínach obsahovať bonusovú hru o Apollo jackpoty (3 úrovne Gold, Silver, Bronze) alebo o platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Clown Fish?

Náš tip: Počas hry s voľnými pretočeniami sú všetky výhry strojnásobené.

Vyskúšajte si výherný automat Clown Fish zadarmo

Nezbedný Nemo na valcoch online automatu

Videli ste legendárny animovaný film Hľadá sa Nemo? Asi určite, pravda? Táto chutná rozprávka si získala divákov po celom svete. A my sa ani nečudujeme, že oranžovo-biela rybička sa stáva námetom aj vo svete kasínových hier. Nemom sa inšpirovali vývojári hier spoločnosti Apollo Games a zostrojili online hrací automat Clown Fish, ktorý môžete poznať aj pod starším označením Atlantis.

Rovnako ako vo filme, aj pri hraní automatov v kasíne si Nema veľmi rýchlo obľúbite. Jeho schopnosti vám pomôžu dopracovať sa k vysokým výhram. Poďme však pekne poporiadku. Výherný automat Clown Fish pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línii. Kombinácie výhier sú platné iba v jednom smere a to zľava doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Pozrite na bonusové vlastnosti automatu

A teraz to podstatnejšie. Tento rozprávkový hrací automat obsahuje niekoľko špeciálnych symbolov a funkcii. Vráťme sa k spomínanému Nemovi. Táto sympatická rybička je Wild symbolom, no nie hocijakým. Okrem toho, že ako žolík doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii, automaticky zdvojnásobuje výhry. Vždy. Čiže Nemo vám pomôže hneď dvakrát. Navyše má na slote najvyššiu hodnotu. Za tri jeho symboly obdržíte 50-násobok stávky, za štyri je to 500-násobok stávky, no a za päť až 1800-násobok stávky.

Druhým špeciálnym symbolom v online hre Clown Fish je lastúra s bielou perlou vo vnútri. Ide o Scatter symbol, cez ktorý sa dostanete do bonusovej hry s 15 voľnými pretočeniami. Získate ich vtedy, ak vytočíte minimálne tri perly. V rámci freespinovej hry sa môže udiať ešte jedna zaujímavosť. Akonáhle sa na valcoch slotu objaví perla, výhra sa strojnásobí.

Hrací automat Clown Fish si v kasíne obľúbite

Popri hraní môžete zakliknúť aj na tlačidlo „autoplay“ a valce sa budú točiť automaticky. Čo nám na automate chýbalo, bol režim turbo, pretože valce sa netočia až tak rýchlo. To je však zanedbateľné mínus v porovnaní s tým, čo všetko slot hráčovi ponúka v rámci jeho bonusovej výbavy. Šikovný Nemo sa priplavil vždy, keď sme to najviac potrebovali. Naozaj rozumná rybička s fantastickými bonusovými schopnosťami. Presvedčte sa sami v kasíne. Vyskúšajte si online automat Clown Fish aj vy a uvidíte, že si vás získa.

2000 EUR pre nových hráčov v kasíne

DOXXbet logo

100% bonus z prvého vkladu do výšky 2000€ + bezriziková stávka

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Automat z podmorského sveta
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:
Hracie automaty