Atlantis

Atlantis

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Atlantis?

Atlantis sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 30 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Atlantis?

Atlantis je inšpirovaný pokladmi bájnej Atlantídy, radíme ho medzi automaty z podmorského sveta.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Atlantis obsahuje Wild symboly, Scatter symboly a násobitele výhier. Symboly na ňom kaskádovito padajú na seba, čo môže viesť k zisku viacerých výherných kombinácií za sebou.

Je možné v hre Atlantis získať freespiny?

Áno, za vytočenie 3, 4 alebo 5 symbolov Scatter aktivujete 10, 13 alebo 16 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online automat Atlantis má v ponuke 3 druhy progresívnych Jackpotov – Hourly Drop, Daily Drop a Mega Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Atlantis?

Náš tip: Počas freespinovej hry je násobiteľ výhier neobmedzený a s každým novým Wild symbolom sa zvyšuje o 5-násobok.

Vyskúšajte si výherný automat Atlantis zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Podmorské dobrodružstvo na valcoch automatu

Na dne oceánu sa nachádza bájny poklad stratenej Atlantídy, ktorá zrejme zmizla z povrchu zemského po nečakanej prírodnej katastrofe. A vy si z tohto neobjaveného pokladu môžete prostredníctvom online hracieho automatu Atlantis niečo pekné ukoristiť.

Len nedávno sme vám predstavovali 5-valcový online slot Mysterious Atlantis od Synot Games. Tá dnešná verzia online výherného automatu s podobným názvom pochádza z hernej liahne spoločnosti Red Tiger. Bude ešte lepšia a štedrejšia? No posúďte sami. Online výherný automat Atlantis od Red Tiger sa skladá tiež z 5 valcov, no má až 4 riadky a 30 výherných línií, ktoré sú pevne dané. Ako zvyčajne, aj tu platí, že kombinácie sú výherné iba v jednom smere a to zľava doprava. Pozostávať musia minimálne z troch rovnakých symbolov a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Symboly na valcoch sa netočia, ale padajú na seba. Akonáhle sa objaví výherná kombinácia, symboly z nej sa „utopia“ a na ich miesto dosadnú symboly zhora. Takýmto štýlom môžete získať niekoľko výherných kombinácii v rade.

Truhlica s násobiteľmi výhier

Keďže bájna Atlantída bola vždy spájaná s vyspelou kultúrou a okázalým bohatstvom, dalo by sa predpokladať, že v podobnom duchu sa bude niesť aj samotný slot Atlantis. Nuž, pozrite, aké bonusové a špeciálne prvky na ňom nájdete:

  • Wild symbol - divoký symbol (žolík). Je ním uzatvorená truhlica. Keď sa truhlica otvorí, celý valec, na ktorom sa objavila, sa zmení na divoký. Truhlica sa otvorí vždy iba na poslednom riadku, kam však klesne za každých okolností. Okrem toho sú v truhlici ukryté aj násobitele výhier. Ich počet je náhodný a pohybuje sa v rozmedzí od 1x do 5x.
  • Scatter symbolom je symbol označený ako „zlaté spiny“. Za objavenie troch, štyroch alebo piatich týchto symbolov obdržíte 10, 13 alebo 16 freespinov. Počas hry s voľnými pretočeniami platia rovnaké pravidlá ako v základnej hre (padajúce symboly, truhlica s násobiteľmi výhier), no s jedným dôležitým rozdielom. Multiplikátory výhier schované v truhlici sa zvyšujú a to do neobmedzenej výšky.

Automat Atlantis s progresívnymi Jackpotmi v kasíne Niké.sk

Na online automate Atlantis sa navyše môžete stať výhercom niektorého z troch luxusných Progresívnych Jackpotov - Hourly Drop, Daily Drop a Super Drop. Stačí, aby sa na automate objavil 3x jeho symbol a Jackpot je váš. Ide čisto len o náhodu.

Automat Atlantis je navrhnutý veľmi moderne a precízne. Dokonale vystihuje tematiku strateného ostrova a získať na ňom môžete skutočne vzrušujúce výherné kombinácie. Ak máte radi podmorské dobrodružstvo, legendy a povesti o Atlantíde, nech sa páči, tento online slot nájdete i v ponuke slovenského online kasína Niké.sk.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat z podmorského sveta
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty