Automaty z podmorského sveta

Automaty z podmorského sveta

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Hracie automaty zo sveta pod hladinou morí a oceánov

Podmorský život uchváti každého, kto sa aspoň na čas ponorí pod morskú hladinou a obzrie si úžasný pestrofarebný svet plný pestrofarebných rýb a iných úžasných tvorov. To všetko za ukľudňujúcich zvukov bubliniek, či dokonca pôsobivého spevu delfínov či veľrýb. No a práve v tomto duchu sa nesú aj automaty s touto tematikou.

Preto ak máte radi príjemné, pohodové automaty, tak tie s podmorskou tematikou si vás určite podmania. Zvlášť ak vás navyše láka aj predstava nájdenia pokladu na dne mora, keďže tento prvok pri výherných automatoch jednoducho nemôže chýbať. Ten tvorí takú tú dobrodružnú časť týchto hier.

Ak uvidíte v online kasíne automaty tohto druhu máte o zážitok postarané, pretože sa jedná zakaždým o parádne audiovizuálne diela. V nich sa akoby razom ocitáte uprostred oceánu, alebo nejakého obrovského exotického akvária. A zvuky si pri nich rozhodne ponechajte zapnuté!

No a čo vám prvé napadne ak sa povie tajomný podmorský svet? Mnohým z vás určite napadne bájna zaplavená podmorská krajina Atlantída. Práve ona je vďačným námetom mnohých vývojárov slotových hier, keďže sa v nej spája spoznávanie fascinujúceho podmorského sveta a hľadanie pokladov, ktoré sa v nej majú ukrývať. A tak sa niet čo čudovať, že do kasín priplávalo hneď niekoľko takýchto hier. O vašu priazeň sa tak budú uchádzať automaty Atlantis (RedTiger), Mysterious Atlantis (Synot games), či Secrets of Atlantis od NetEnt. Vyzdvihovať jeden pred druhým by bolo asi na škodu, pretože každý z nich je krásny a každý obsahuje aj nejaké tie bonusové prvky a freespinové hry, ktoré vás ešte viac stiahnu pod morskú hladinu, až sa vám nebude chcieť vyplávať tak skoro nahor.

Podmorské automaty však nie sú len o pokladoch na dne oceánov, niekedy si tento svet vystačí aj sám osebe svojou krásou a živočíchmi v ňom žijúcimi. Príkladmi sú automaty Great Blue (Playtech), roztomilý Golden Fish Tank (Yggdrasil), či legendárny Dolphin’s Pearl Deluxe (Novomatic).

Zahrajte si automaty s podmorskou tematikou zadarmo

Skúste sa poobzerať po vašich online kasínach, aké podmorské automaty má pre Vás k dispozícii a vyskúšajte si ich najskôr v demoverzii zadarmo. Sme si takmer istí, že sa Vám zapáčia a možno potom vyskúšate šťastie aj v hre za reálne peniaze. Veď výhra v podobe pokladu objaveného na dne mora dozaista poteší každého hráča.

Hracie automaty