Bass Boss

Bass Boss

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Bass Boss?

Výherný automat Bass Boss sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 10 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Bass Boss?

V tomto prípade ide o automat s rybárskou témou, so živočíchmi z pod vodnej hladiny.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online automat Bass Boss obsahuje Scatter symboly a násobitele výhier.

Je možné v hre Bass Boss získať freespiny?

Áno, po vytočení troch, štyroch alebo piatich Scatterov získate 10, 15 alebo 20 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Výherný automat Bass Boss obsahuje progresívne Jackpoty Red Tiger Hier, napríklad Mega Drop, Daily Drop či Hourly Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Bass Boss?

Náš tip: Oranžová rybka má najvyššiu hodnotu - 100 alebo 200 násobok stávky, čo je už parádna výhra.

Vyskúšajte si výherný automat Bass Boss zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
44004 €
Úroveň:
Daily Drop
481 €
Úroveň:
Hourly Drop
20 €
Niké Red Tiger Jackpot

Zalietať si vo vesmíre, ponoriť sa do morských hlbín, strieľať na Divokom západe, hľadať skryté poklady, predierať sa džungľou, objavovať pyramídy alebo sa postaviť strašidlám a duchom. Pri vymenúvaní tém online automatov by sme mohli pokračovať ešte veľmi, veľmi dlho. Je fajn, že vývojári medzi sebou akoby pretekajú a hráčom servírujú jednu lepšiu hru za druhou. Z bohatej ponuky si vyberie aj ten najnáročnejší hráč.

Veselá rybačka na valcoch automatu

Medzi špičku poskytovateľov kasínových hier patrí aj Red Tiger. Páni od „červeného tigra“ nás neustále presviedčajú o tom, že fantázia naozaj nemá hranice. Poďte sa zoznámiť s veselým automatom z pod vodnej hladiny - Bass Boss. Čím sa autori inšpirovali pri vymýšľaní jeho názvu, to nevieme. Ale znie to dobre a úderne. A čo je dôležité, automat v sebe ukrýva dostatok možností na zábavu a štedré výhry.

Online výherný automat Bass Boss má 5 valcov, ktoré pekne lemujú stúpajúce bublinky. Na každom sú 4 riadky. Na zostavenie výhry vám musí postačiť 10 výherných línií, ktorých počet je nemenný. Na nich výherné kombá platia v jednom smere zľava doprava. Ovládanie je typické „redtigerovské“, čiže prehľadné a rýchle. Na ovládacom paneli si volíte výšku stávky, (de)aktivujete turbo režim alebo nstavíte autoplay. Grafika a vizuál hry pôsobí príjemne a relaxačne. Chválime aj výber hudby, ktorý dokonale zapadá do celkového koloritu.

Bonusové vlastnosti hry

Valce sú ponorené pod vodnú hladinu, nad ktorou striehne osamelý rybár v skromnom člnku. Na valcoch ponorených do vody sa točia rôzne symboly vrátane 4 rybiek rôznych farieb a rôznych bonusov:

  • Oranžová rybka - okamžitá výhra v hodnote 100 alebo 200 násobku stávky.
  • Zelená rybka - okamžitá výhra hodnote 30 alebo 50 násobku stávky.
  • Modrá rybka - okamžitá výhra hodnote 10 alebo 15 násobku stávky.
  • Sivá rybka - okamžitá výhra hodnote 2 alebo 5 násobku stávky.

Rybár sediaci v člnku kedykoľvek počas hry nahodí udicu a ponorí háčik ku niektorému zo štyroch riadkov. Ak sa danom riadku objaví nejaká rybka, vyloví ju. Rybár môže na háčik pripevniť násobiteľ x2, x3, x5 alebo x10 a úlovok tak ešte niekoľkokrát znásobiť. Alebo po nevýhernom spine postrčí udicu tak, aby na háčik nejaká rybka skočila.

Freespiny aj Red Tiger Jackpoty

To ale nie je všetko. Autori do automatu Bass Boss nasadili aj obľúbené freespiny. Ak vytočíte tri, štyri alebo päť Scatterov označených ako súťažné točenia, aktivujete 10, 15 alebo 20 freespinov. Počas nich rybár nenahadzuje háčik náhodne ako v základnej hre, ale pod vodou ho má spustený celý čas. Pozorne si všímajte tabuľku nad valcami, ktorá je rozdelená do 4 úrovní s rôznymi násobiteľmi. Do ďalšej úrovne sa presuniete vždy, keď rybár chytí 8 rýb. Maximálne si tak môžete polepšiť o ďalších 40 freespinov.

Bass Boss rovnako ako väčšina výherných automatov od Red Tiger je doplnená aj o progresívne Jackpoty s viaretými úrovňami. Napríklad Mega Drop, Daily Drop a Hourly Drop. Hodnoty jackpotov priebežne narastajú a vidíte ich vedľa valcov.

Skúste si automat Bass Boss v online kasíne

S online automatom Bass Boss a jeho hlavnou postavičkou sme sa vo Svete Hier na nike.sk veľmi dobre zabavili. Ujo rybár nesedí pasívne v člnku a nečaká na zázrak. Snaží sa, aby nahadzovanie udice nevyšlo nazmar. Vyskúšajte si tento šikovný a veselý automat aj vy a uvidíte, či vás zaujme.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat z podmorského sveta
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty