5 Families

5 Families

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 5 Families?

Online výherný automat 5 Families má 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línií.

Aká je téma hry 5 Families?

Ide o dobrodružný výherný automat s mafiánskou tematikou inšpirovanou piatimi obávanými rodinami z New Yorku.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot 5 Families obsahuje bonusovú minihru zvanú VIP miestnosť, ktorú aktivuje 5 po sebe idúcich výhier.

Je možné v hre 5 Families získať freespiny?

Nie, klasické freespiny tu nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach môže byť automat 5 Families doplnený o progresívne jackpoty od Red Tiger.

Ako vyhrať na hracom automate 5 Families?

Náš tip: V bonusovej minihre VIP miestnosť výherné symboly vyplácajú 5-násobok svojej pôvodnej hodnoty.

Vyskúšajte si výherný automat 5 Families zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
62343 €
Úroveň:
Daily Drop
816 €
Úroveň:
Hourly Drop
49 €
Niké Red Tiger Jackpot

Z ulíc New Yorku, kde sa prelínajú osudy piatich mocných rodín, vychádza automat 5 Families. Red Tiger vás prevedie svetom, kde každá stávka odhalí časť príbehu o obávaných a vplyvných rodinách Genovese, Gambino, Lucchese, Colombo a Bonanno. Táto hra nie je len obyčajný automat – je to ako v prípade The SlotFather Part II cesta do éry, kde česť a lojalita rozhodovali o všetkom. Kde každý krok mohol znamenať vzostup alebo pád v rodinných hierarchiách. Pripravte sa na spojenie s rodinou, ktoré môže byť rovnako výnosné ako aj nebezpečné.

Grafika a zvuky hry 5 Families

Z vizuálnej stránky automat 5 Families pôsobí mimoriadne luxusne a pútavo. Jeho dizajn je vsadený do temného, gangsterského prostredia, kde dominuje tajomná a napínavá atmosféra. Valce sú umiestnené na pozadí tmavej a elegantnej miestnosti. Možno ide o nejakú skrytú miestnosť v dome mafiánskeho šéfa alebo tajnú spoločenskú klubovňu ozdobenú klasickým dreveným obložením a bohatými červenými závesmi.

Symboly na valcoch sú inšpirované mafiánskym prostredím a každý z nich je veľmi pekne vyobrazený. Všetky symboly, od mafiánov v štýlových oblekoch až po rôzne rekvizity ako pištole, whisky a pokerové žetóny, sú navrhnuté tak, aby vytvárali silný vizuálny dojem.

Zvuková kulisa je tiež úzko prepojená s tematikou hry. Hudba a zvukové efekty sú jemnejšie, ale ich atmosféra posilňuje pocit napätia. A zvuk kovového cvaknutia bubna revolvera, keď sa valce otáčajú, tento pocit ešte viac umocňuje. Každý ťah môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Celkový dizajn a zvukové efekty hry 5 Families vytvárajú kvalitný zážitok, ktorý vás podobne ako hra Gangster World od Apollo Games vtiahne do 20. rokov minulého storočia. Do éry gangsterov a ich rodín, kde luxus sprevádzalo nebezpečenstvo a kde každý úspech bol oslavovaný vo veľkom štýle.

Online hrací automat 5 Families je zložený z 5 valcov a 3 riadkov. Disponuje 10 pevnými výhernými líniami, na ktorých platia kombinácie zľava doprava. Vašou úlohou je teda vytvárať výherné kombinácie zložené z troch až piatich zhodných symbolov, pričom prvý symbol musí byť umiestnený na valci úplne vľavo.

Bonusové možnosti hracieho automatu

Online automat 5 Families je zaujímavý svojou jednoduchosťou, o čom svedčí aj jeho bonusová štruktúra. Je to celkom odlišný prístup zo strany autorov, pretože neobsahuje bežne využívané Wild symboly, ktoré by nahradili ostatné symboly pre vytvorenie výherných línií. Tiež tu nenájdeme Scatter symboly, ktoré by obyčajne spúšťali freespiny alebo iné bonusové funkcie. Namiesto toho sa hra sústreďuje na jedinečnú bonusovú minihru nazvanú VIP miestnosť.

Táto minihra sa aktivuje po 5 po sebe idúcich výhrach. Každá výhra naplní jednu z piatich komôr v revolverovom bubienku, ktorý je zobrazený nad valcami. Keď je bubienok plný, vstúpite do exkluzívnej VIP miestnosti, kde výherné symboly vyplácajú 5-násobok svojej pôvodnej hodnoty. Táto hra končí vtedy, ak počas 5 spinov nezaznamenáte žiadnu výhru. Online slot 5 Families sa teda točí okolo jedinej, ale významnej bonusovej funkcie, ktorá môže výrazne ovplyvniť výsledky hry.

Automat 5 Families môže byť doplnený aj o systém progresívnych jackpotov, ktoré ponúkajú možnosť získať atraktívne výhry. Red Tiger automaty ponúkajú rôzne typy a úrovne jackpotov, napríklad Hourly Drop, ktorý sa vypláca každú hodinu, Daily Drop, ktorý je určený na vyplatenie raz denne, a aj Mega Drop, ktorý môže dosiahnuť tučnú sumu bez stanoveného časového limitu na jeho vyplatenie. Je však dôležité poznamenať, že nie všetky online kasína do hier nasadzujú všetky možné úrovne jackpotov.

Hrajte online automat 5 Families v kasíne

Automat 5 Families ponúka zaujímavú tému s gangsterskou atmosférou. Napriek absencii tradičných bonusových symbolov a voľných pretočení, jeho exkluzívna bonusová funkcia VIP miestnosť tieto chýbajúce prvky celkom dobre kompenzuje a poskytuje šancu na veľké výhry.

Pokiaľ preferujete hru bez rizika, môžete využiť demoverziu, ktorá vám umožní vyskúšať si všetko ešte predtým, než sa rozhodnete vložiť skutočné peniaze. Okrem toho je automat 5 Families plne optimalizovaný pre mobilné zariadenia, čo zaručuje plynulý herný zážitok aj na cestách.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty