Apocalyptic Wild

Apocalyptic Wild

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Apocalyptic Wild?

Tento 5valcový hrací automat má na 4 riadkoch 26 výherných línií, ktoré sú pevne stanovené.

Aká je téma hry Apocalyptic Wild?

Automat je venovaný mayskej civilizácii a téme o konci sveta z roku 2012. Ide o dobrodružný online automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Apocalyptic Wild nájdete Wild symbol, ktorý vo freespinovej hre expanduje po celom valci.

Je možné v hre Apocalyptic Wild získať freespiny?

Áno, po zobrazení celého nápisu „2012“ sa aktivuje 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach nájdete na automate Apocalyptic Wild progresívne jackpoty hier od výrobcu Adell. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné lokálne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Apocalyptic Wild?

Náš tip: Vytočte 5 symbolov mayského šperku a získate odmenu v hodnote 200-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Apocalyptic Wild zadarmo

Mayovia a rok 2012

Rok 2012 mal byť v histórii ľudstva zlomový - apokalyptický. Mal totiž nastať koniec sveta. Tieto konšpiračné teórie vychádzali z mayského kalendára, ktorý sa mal končiť 21. decembra 2012. Udalosť priťahovala v tom čase veľkú pozornosť a nezaujala len hollywoodskych filmových tvorcov, ale aj vývojárov kasínových hier. Spoločnosť Adell predstavila online výherný automat Apocalyptic Wild, ktorého témou je práve rok 2012 a strašná predpoveď starej civilizácie. Vyskúšajte si po Mayan Gods ďalší slot so vzrušujúcou mayskou tematikou.

Apocalyptic Wild je 5-valcový, 3-riadkový hrací automat s 26 výhernými líniami. Rovnako ako pri väčšine ostatných automatov, aj tu výherné kombinácie platia zľava doprava. Musia pozostávať z minimálne troch symbolov, najlepšie však z piatich. Najviac získate so symbolom mayského šperku a to 40, 80 a 200-násobok stavenej sumy.

Bonusy a špeciálne funkcie

Mayská civilizácia je dodnes zahalená mnohými tajomstvami. Ako mohli byť jej obyvatelia na svoju dobu takí vyspelí a vynaliezaví? Našli sa všetky ich poklady? To je otázka na historikov, bádateľov a výskumníkov. Vás určite zaujíma, či aj automat Apocalyptic Wild ukrýva nejaké bonusové „poklady“. Nemusíte sa báť, je z čoho vyberať.

Pokiaľ by vám na vytvorenie výhernej kombinácie chýbal potrebný symbol, Wild v podobe krištáľovej lebky ho automaticky doplní. Divoký symbol je sám o sebe nevýherný, plní len funkciu suplovania iných symbolov. Prejdime však k tomu najdôležitejšiemu a tým je už toľko skloňovaný rok 2012. Rok, ktorý mal pre ľudstvo znamenať apokalypsu, je zobrazený priamo nad valcami. Okrem toho sa tieto štyri číslice točia aj na valcoch a vašou úlohou je ich všetky v rámci jedného spinu vytočiť. Ak sa vám to podarí, číslovka 2012 sa nad valcami rozsvieti, čo znamená aktiváciu bonusovej hry s 10 freespinmi. V nej sa objavuje Wild symbol so špeciálnou expandujúcou funkciou. Divoký symbol sa rozšíri po celom valci a pokryje všetky 4 riadky.

Zveľadiť svoje výhry môžete následne aj prostredníctvom funkcie Gamble (Riziko). V nej hádate farbu zakrytej karty – červená a čierna. Správny tip výhru zdvojnásobí, po nesprávnom ju stratíte.

Apocalyptic Wild nájdete v kasíne na olybet.sk

Po grafickej stránke tomuto online slotu nemáme čo vytknúť. Valce sa točia pomerne rýchlo a hra má celkom dobrý spád. Navyše si môžete aktivovať automatické hranie, čiže venovať sa môžete aj inej činnosti.

Online automat Apocalyptic Wild je doplnený aj o progresívne Jackpoty, ale len v niektorých kasínach. Buď sú to Jackpoty hier od samotného providera Adell, alebo lokálne jackpoty kasína. Apocalyptic Wild nájdete aj v ponuke slovenského Olybet online kasína. Hra je samozrejme dostupná aj na mobile aj na tablete.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Adell
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty