OlyBet online automaty

Hraj v kasíne

Vstupný bonus:
hranie bez rizika

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne OlyBet

Je bezpečné hrať v tomto kasíne? Je kasíno držiteľom licencie? 

Áno, prevádzkovateľ, spoločnosť OLYMPIC CASINO SLOVAKIA s.r.o. je držiteľom licencie vydanej Úradom pre reguláciu hazardných hier, ktorú získalo v roku 2020. Tým máte zaručené, že sa jedná o bezpečné online kasíno, ktoré pre jej získanie muselo splniť všetky náležité podmienky a prejsť testovaním TSÚ.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

OlyBet Lóve – možnosť hrať hodinu bez rizika

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína?  

Tak ako v iných online kasínach, aj tu je samozrejme najviac automatových hier, alebo ak chcete online slotov. Nájdete ich tu takmer stovku, čo nie je až tak málo vzhľadom na to, že sa jedná o relatívne mladé kasíno uvedené do prevádzky len prednedávnom (v r. 2022). Dohodnutých majú zatiaľ 6 dodávateľov hier a dá sa predpokladať že počet hier od nich sa bude pravidelne zvyšovať. Takisto je tu predpoklad, že sa k nim pridajú ďalší provideri a ponuka hier tak bude veľmi pestrá. Okrem automatov tu narazíte aj na niekoľko ruliet a dokonca aj na Blackjack, takže si „prídu na svoje“ aj milovníci stolových hier.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne OlyBet nájdete kasínové hry od: Adell, Apollo Games, EASIT, e-gaming, Kajot Games, SYNOT Games, Tech4Bet,

Sú v kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi? 

Jackpoty v OlyBete zatiaľ nenájdete, časom sa tu však zrejme objavia. Na mnohých populárnych automatoch sa však dajú nahrať výhry v hodnotách niekoľko tisíc násobkov stávok, takže sa s vyššími stávkami dá dopracovať aj k výhram atakujúcim hodnoty jackpotov z niektorých iných online herní.

Je možné v kasíne získať free spiny? 

Samozrejme. Hneď po úspešnom dokončení registrácie máte možnosť zahrať si aj v online kasíne OlyBet s točeniami zadarmo. Časť z nich dostanete už za samotnú registráciu a overenie dokladov a ďalšiu časť za splnenie stanovených podmienok pri prvých vkladoch do kasína.

Aké ďalšie akcie je možné v kasíne využiť? 

Okrem vyššie uvedených freespinov máte možnosť uchádzať sa ako nový hráč aj o vysoký vstupný bonus, ktorý opäť závisí od výšky vášho vkladu a vašich schopností následného pretáčania stanovenej sumy na výherných automatoch. Okrem toho máte možnosť získať ďalšie bonusy ako klubové prémie, udeľované prostredníctvom OlyBet klubu, teda v rámci ich vernostného programu. Tie môžu mať formu bonusových prostriedkov, voľných otočiek, prípadne inú, v rámci promo akcie stanovenú formu.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie? 

Aj keď Olybet neustále napreduje, zatiaľ ešte nemá k dispozícii mobilnú aplikáciu. Stránka je však prispôsobená zobrazeniu v mobilných zariadeniach a tak si hry z ich kasína viete zahrať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať peniaze? 

Na vklad máte k dispozícii klasické platobné metódy, a teda online bankové prevody a platbu kartou. Vklad však môžete realizovať aj v hotovosti v jednom z Olympic kasín, ktoré nájdete v Bratislave, Trnave a v Košiciach. Prostredníctvom nich si rovnako viete aj vybrať svoje výhry, alebo využijete priamy prevod cez hráčske konto na overený bankový účet.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu? 

Zákaznícka podpora je Vám k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni prostredníctvom Livechatu na stránke, ale kontaktovať ich viete aj prostredníctvom emailu zaslanému na adresu: info@olybet.sk, či telefonicky na t.č. +421 2 3918 3401.
Hracie automaty