Hell Fruits

Hell Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hell Fruits?

Hell Fruits tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 pevne stanovených výherných línií.

Aká je téma hry Hell Fruits?

Hell Fruits je ovocný online automat s pekelným vizuálom a Luciferom ako hlavnou postavou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Hell Fruits nájdete Wild symboly, Scatter symboly a špeciálnu funkciu Wild Fireball.

Je možné v hre Hell Fruits získať freespiny?

Nie, tento automat neponúka voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo väčšine kasín nájdete na online slote Hell Fruits aj Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Hell Fruits?

Náš tip: Lucifer dokáže celý automat pokryť Wild symbolmi. Ide o funkciu Wild Fireball.

Vyskúšajte si výherný automat Hell Fruits zadarmo

Ovocný automat na pekelný spôsob

Vývojári spoločnosti Synot Games predviedli, že aj tradičná ovocná téma vie byť poriadnou pekelnou zábavou. A pri automate zvanom Hell Fruits to platí dvojnásobne. Táto hra vás totiž zavedie priamo do pekla, kde je ústrednou postavou samotný Lucifer. Ak sa nebojíte, skúste si tento moderný online hrací automat v kasíne Olybet. Pri troche šťastia sa na ňom môžete dopracovať k zaujímavým ohnivým výhram.

Výherný automat Hell Fruits je zostavený z 5 valcov, 3 riadkov a 5 fixných výherných línií. Na 5 valcoch sa objavujú klasické ovocné symboly doplnené o červenú sedmičku, ktorá má spomedzi obyčajných symbolov najvyššiu hodnotu. Téma automatu je šikovne navrhnutá v pekelnom prostredí. Na všetko celý čas dohliada Lucifer, ktorý stojí vedľa valcov a snaží sa ovplyvniť dianie v hre. A robí to naozaj dobre.

Až 15 Wild symbolov na automate

Hoci online automat Hell Fruits neobsahuje žiadne freespiny, vôbec to tejto hre neškodí. K dispozícii je tu žeravá guľa, ktorá ako Wild symbol dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Aj z Wild symbolu je možné zostaviť výhernú kombináciu. Odmenou za ňu je 5, 10, 30 alebo 200-násobok stávky. So žeravými guľami vie veľmi dobre narábať aj Lucifer. Kedykoľvek počas hry môže aktivovať špeciálnu funkciu Wild Fireball. Pokiaľ k tomu dôjde, všetky valce sa zapália a Lucifer začne na automat hádzať náhodný počet žeravých gúľ, teda Wild symbolov. Ich maximálny počet môže byť 15, čo je de facto celkový počet políčok v hre.

Lucifer nie je na všetko sám. Asistuje mu aj jeho atraktívna pomocníčka, ktorá je Scatter symbolom a zároveň symbolom s absolútne najvyššou hodnotou v hre. Za vytočenie výhernej kombinácie pozostávajúcej zo symbolov Scatter si prilepšíte o 5, 20 alebo 500-násobok stavenej sumy. Ak by sa vám výhry zdali nízke, navýšiť ich môžete prostredníctvom dobre známej funkcie Gamble (Risk). Tu je rozhodujúce správne tipovať farbu zakrytej karty.

Jackpoty na Hell Fruits

Viaceré Synot online hracie automaty majú v sebe zakomponovaný Synot Progressive Bonus, ktorý je rozdelený do štyroch úrovní jackpotu - Diamond, Gold, Silver alebo Bronze. Tu je však dôležité poznamenať, že nie všetky online kasína majú tento bonus v hre nasadený. Prajeme vám veľa šťastia v hre a čo najviac žeravých gúľ.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty