Fruit Joker

Fruit Joker

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruit Joker?

Online slot Fruit Joker sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a 27 resp. 81 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Fruit Joker?

Fruit Joker je klasický ovocný automat v retro prevedení.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Fruit Joker nájdete Wild symbol s funkciou násobenia výhier.

Je možné v hre Fruit Joker získať freespiny?

Na tomto automate freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach nájdete na automate Fruit Joker progresívne jackpoty od Adell. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Fruit Joker?

Náš tip: 3 Wild symboly vo výhernej kombinácii výhru vynásobia x8.

Vyskúšajte si výherný automat Fruit Joker zadarmo

Napriek širokému výberu sa retro online automaty neustále objavujú v ponukách popredných poskytovateľov. Jedným z nich je aj Fruit Joker od Adell. Ešte pred jeho spustením si treba odpovedať, či máte radi jednoduchú klasickú hru bez pridaných funkcií. Pretože presne taký je Fruit Joker. Odporučili by sme ho skôr hráčom, ktorí v tomto smere nemajú dostatok skúseností alebo tento typ nenáročných hier obľubujú. Ďaleko viac bonusov nájdete napríklad v hre Wild Blooms.

Fruit Joker je 5-valcový online automat s 3 riadkami ponúkajúci 27 alebo 81 fixných herných línií. Tento počet sa mení podľa toho, koľko symbolov tvorí výhernú kombináciu. Už tieto atribúty značia, že máme čo dočinenia s veľmi jednoduchým automatom. Herné možnosti online automatu sú maximálne zjednodušené a ako sme už uviedli, sú ideálne pre neskúsených hráčov. Výherné kombinácie na automate Fruit Joker platia iba zľava doprava. Pokiaľ sa vám podarí vytočiť niekoľko výherných kombinácií na tej istej línii, získavate vždy iba najvyššiu výhru. Pri viacerých výherných kombináciách na rôznych výherných líniách sa hodnota výhier spočítava.

Wild symbol s násobiteľmi výhier

Ovocný slot Fruit Joker neobsahuje klasické bonusové hry. To ale neznamená, že sa k vyšším výhram nemôžete dopracovať aj inak ako freespinmi alebo respinmi. Každú výhru môžete po zakliknutí tlačidla „riziko“ navýšiť. Stačí uhádnuť správnu farbu zakrytej karty.

Jediným bonusovým symbolom v hre je Wild symbol, ktorý plní dve funkcie. Ako žolík nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ak sa tak udeje, výhru dokáže znásobiť rovnako ako pri hre 81 Vegas Multi Fruits. Jeden divoký symbol vo výhernej kombinácii výhru násobí x2, dva divoké symboly ju násobia x4 a tri divoké symboly až x8.

Retro automat Fruit Joker aj v kasíne na olybet.sk

Súčasťou online hracieho automatu Fruit Joker môžu byť aj lákavé progresívne Jackpoty. Buď ide o Jackpoty od výrobcu Adell, alebo o lokálne Jackpoty daného kasína. Nemusia byť však súčasťou tejto hry v každom online kasíne. Pokiaľ máte radi ovocnú retro klasiku, vyskúšajte si Fruit Joker v slovenskom kasíne na olybet.sk.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Adell
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty