Wild Blooms

Wild Blooms

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wild Blooms?

Wild Blooms tvorí 5 valcov s rôznym počtom riadkov od 3 do 5. Má 76 výherných línií.

Aká je téma hry Wild Blooms?

Na valcoch sa točia symboly kvetín rôznych farieb.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Wild Blooms nájdete okrem Wild symbolu aj funkciu Blooming Wild Reels, ktorá dokáže celé valce pokryť divokými symbolmi.

Je možné v hre Wild Blooms získať freespiny?

Áno, automat obsahuje bonusovú hru s voľnými otočkami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach môže byť automat Wild Blooms doplnený o Synot Progressive Bonus prípadne o iné Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Wild Blooms?

Náš tip: Za vytočenie piatich Scatter symbolov aktivujete 16 freespinov. Počas každé voľného pretočenia sa spúšťa funkcia Blooming Wild Reels.

Vyskúšajte si výherný automat Wild Blooms zadarmo

Príjemný oddych spojený s atraktívnymi výhrami ponúka online výherný automat Wild Blooms od spoločnosti Synot Games. Slot s neštandardnou skladbou a niekoľkými fascinujúcimi bonusovými funkciami vás zavedie do malebného sveta plného rozkvitnutých kvetov a štebotajúcich vtákov.

76 výherných línií na 5 valcoch

Wild Blooms sa od ostatných automatov výrazne odlišuje. Už len jeho skladba je naozaj netradičná. Má 5 valcov, na ktorých je rôzny počet riadkov. Prvé dva valce majú 3 riadky, ďalšie dva 4 riadky a posledný piaty valec má 5 riadkov. Táto nezvyčajná štruktúra sa odzrkadlila aj na celkovom počte výherných línií. Je ich tu presne 76. Na nich výherné kombinácie platia v jednom smere zľava doprava a musia ich tvoriť minimálne tri rovnaké symboly (pri symboloch s vyššími hodnotami stačia dva).

Slušná porcia bonusov

Okrem upokojujúcej témy sa na hracom automate Wild Blooms môžete tešiť aj na kvalitné bonusové vybavenie. Začneme Wild symbolom, ktorý ako obvykle plní funkciu žolíka a v prípade potreby nahradí symbol vo výhernej kombinácii, prípadne ju rozšíri. Najväčším ťahákom je funkcia, ktorú autori nazvali Blooming Wild Reels. Valce dokáže premeniť na divoké, čiže na každej pozícii je umiestnený Wild symbol. Táto funkcia sa aktivuje náhodne počas hrania a pokrytých môže byť až všetkých 5 valcov.

Ďalej je tu Scatter symbol, vďaka ktorému aktivujete voľné pretočenia. Za tri, štyri alebo päť symbolov Scatter môžete získať 8, 12 alebo 16 freespinov. Aj vo freespinovej hre sa objavuje funkcia Blooming Wild Reels a to tak, že ke aktivovaná počas každého jedného freespinu. Svoje výhry môžete navýšiť aj funkciou Gamble (Risk), ktorá je klasickou súčasťou online výherných automatov od Synot Games.

Wild Blooms aj úplne zadarmo

Ak sa rozhodnete zahrať si online slot Wild Blooms v kasíne Tipsport, môžete vyhrať niektorú z úrovní jackpotu Synot Progressive Bonus. Vyskúšajte si zahrať výherný automat Wild Blooms najskôr úplne zadarmo bez akéhokoľvek rizika. A až si osvojíte hru na netradičnej skladbe valcov, roztočte ho naostro v online kasíne.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty