81 Frutas Grandes

81 Frutas Grandes

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 81 Frutas Grandes?

81 Frutas Grandes pozostáva zo 4 valcov, 3 riadkov a 81 fixných výherných línií.

Aká je téma hry 81 Frutas Grandes?

Na valcoch tejto online hry sa zobrazujú symboly ovocia, ide teda o ovocný hrací automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat 81 Frutas Grandes obsahuje Wild symbol s multiplikátorom výhier.

Je možné v hre 81 Frutas Grandes získať freespiny?

Nie, tento automat nemá freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, samotný automat hru o progresívny jackpot neobsahuje, no v niektorých kasínach môže byť online slot 81 Frutas Grandes doplnený o platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 81 Frutas Grandes?

Náš tip: Ak sú 3 symboly Wild súčasťou výhernej kombinácie, výhra sa vynásobí x8.

Vyskúšajte si výherný automat 81 Frutas Grandes zadarmo

Moderný ovocný automat

Online výherný automat 81 Frutas Grandes je postavený na téme, ktorú obľubujú ostrieľaní veteráni aj úplní nováčikovia. Vymačkajte z toho slotu od Tom Horn čo najviac čerstvej ovocnej šťavy a vychutnajte si dúšky sladkých výhier.

81 Frutas Grandes je ovocný automat s moderným vzhľadom, ktorý vôbec nenudí. Patrí do skupiny automatov s nenáročnými bonusmi a jednoduchými pravidlami. Má 4 valce, 3 riadky a výherné kombinácie vznikajú na 81 výherných líniách. Musia sa skladať z troch alebo štyroch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci zľava a pokračovať opačným smerom.

Bez Scatter symbolu a freespinov

Na valcoch nájdete notoricky známe symboly ovocia ako sú slivky, čerešne, pomaranče, hrozno, citróny a melóny. Tým sekunduje zvonček a najhodnotnejší symbol hry červená sedmička, za ktorú môžete získať 16 alebo 160-násobok stávky. Okteto symbolov dopĺňa jediný bonusový symbol - Wild.

Wild symbol má na automate 81 Frutas Grandes dve dôležité úlohy. Ak sa objaví v neúplnej výhernej kombinácii, automaticky doplní chýbajúci symbol. Okrem toho môže celkovú výhru niekoľkonásobne navýšiť podobne ako sme to videli pri iných 4 valcových automatoch ako Multi Diamonds 81 od Kajot Games, či Multiplay Hot od e-gaming. Hodnota násobiteľa výhry závisí od toho, koľko Wild symbolov je súčasťou danej výhernej kombinácie. Ak iba jeden, výhra sa zdvojnásobí. Ak dva, výhra sa vynásobí x4, no a pokiaľ sa vám podarí spojiť tri Wildy s výhernou kombináciou, výhra sa navýši 8-násobne.

Na automate 81 Frutas Grandes okrem Wild symbolu s jeho funkciou multiplikátora výhier nenájdete žiadny iný bonus či špeciálnu funkciu.

Hrajte Frutas Grandes na 81 výherných líniách v kasíne

Výherný automat 81 Frutas Grandes osloví hráčov, ktorí majú radi klasickú ovocnú tému s modernejším grafickým prevedením. Pokiaľ ste takými hráčom, vyskúšajte si ho rovno v online kasíne, napríklad na Olybet.sk. Určite sa s ním dobre zabavíte, ideálne cez mobil.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty