Better Wilds

Better Wilds

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Better Wilds?

Better Wilds tvorí 5 valcov, 4 riadky a 25 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Better Wilds?

Túto hru môžeme zaradiť medzi retro automaty, je však prevedená do modernejšieho štýlu.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Better Wilds nájdete klasický Wild symbol, špeciálny Wild symbol a bezplatné respiny.

Je možné v hre Better Wilds získať freespiny?

Nie, tento automat neponúka voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Štandardne táto hra jackpoty neponúka, no niektoré kasína do hry nasadzujú svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Better Wilds?

Náš tip: Za vytočenie 5 symbolov Sedmičky získate až 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Better Wilds zadarmo

Better Wilds OlyBet

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj

5-valcový automat Better Wilds

Dnes už nie je problém nájsť retro automat s modernými prvkami a inováciami. Ale to, čo ponúka online slot Better Wilds, s tým ste sa doteraz možno ešte nestretli. Špeciálny Wild symbol, ktorý sa posúva po valcoch a zároveň aj rozširuje po riadkoch, si vás určite získa. Rovnako ako nás. Ale poďme pekne poporiadku.

Better Wilds je 5-valcový výherný automat, za ktorým stoja vývojári zo spoločnosti Playtech. Ponúka 25 výherných línií, ktorých počet je fixne daný. Na každom valci sú 4 riadky. Ako na väčšine iných slotov aj tu platí, že výherné kombinácie sú jednosmerné. Na výhru musíte vytočiť najmenej 3 rovnaké symboly v neprerušovanom slede. Na valcoch sa točia notoricky známe symboly ako kartové znaky, BAR-y, zvončeky a sedmičky. Hra je pomerne jednoduchá, pretože nemá žiadne extravagantné funkcie, ktoré by veci príliš komplikovali.

Špeciálny Wild symbol

Automat Better Wilds obsahuje 2 bonusové symboly. Prvým je klasický Wild symbol, ktorý ako žolík dopĺňa alebo rozširuje výherné kombinácie. Okrem toho dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu. 500-násobok stávky obdržíte po jeho 5-násobnom zobrazení.

Druhým bonusovým symbolom je zelený diamant, ktorý je z pohľadu odmien oveľa zaujímavejší. Je to špeciálny Wild symbol objavujúci sa na treťom, štvrtom a piatom valci. Aj tento symbol je žolíkom so schopnosťou vytvárať samostatné výherné kombinácie. Jeho ďalšie funkcie sú však ďaleko atraktívnejšie. Dokáže sa totiž posúvať po jednotlivých valcoch a navyše aj rozšíriť po ďalších riadkoch. Znie to možno komplikovane, ale v praxi to vyzerá veľmi jednoducho. Ak by ste ho vytočili napríklad na štvrtom valci, spustia sa bezplatné respiny. Po každom spine sa presunie na valec smerom doľava a každým presunom sa rozšíri o jeden riadok. Takýmto spôsobom sa z prvého valca stane divoký valec a to má v drvivej väčšine prípadov za následok zisk niekoľko štedrých výhier.

Zahrajte si Better Wilds v kasíne Olybet

Hoci online výherný automat Better Wilds nemá freespiny, vôbec nám to neprekážalo. A po čase sme na ne úplne zabudli. Vyskúšajte si aj vy tento online automat v slovenskom kasíne na Olybet.sk. S bezplatnými respinmi a „pochodujúcimi“ špeciálnymi symbolmi náramne zabavíte, rovnako ako my.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Playtech
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty