Aztec Mystery

Aztec Mystery

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Aztec Mystery?

Online výherný automat Aztec Mystery tvorí 5 valcov, 3 riadky a 30 výherných línií.

Aká je téma hry Aztec Mystery?

Aztec Mystery je inšpirovaný aztéckou civilizáciou a radíme ho do kategórie dobrodružných automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Aztec Mystery nájdete Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre Aztec Mystery získať freespiny?

Áno, na tomto slote môžete získať až 30 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Aztec Mystery môže byť v niektorých kasínach doplnený o trojúrovňové Apollo jackpoty alebo o lokálne jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Aztec Mystery?

Náš tip: Za 5 symbolov Wild získate 30 násobok stávky

Vyskúšajte si výherný automat Aztec Mystery zadarmo

Tajomstvá Aztékov

Mnohé starobylé civilizácie, akými boli napríklad Sumeri v Mezopotámii, Egyptské kráľovstvo na brehoch Nílu, staroveké Grécko, Rímska ríša, Mayská alebo Aztécka civilizácia v Strednej Amerike, vytvorili základy mnohých súčasných kultúr a spoločností. Starobylými civilizáciami sa inšpirujú aj mnohí tvorcovia hazardných hier. A nezaostáva ani Apollo Games, ktoré vytvorilo online výherný automat Aztec Mystery. Aké tajomstvá doňho ukryli jeho autori?

Dobrodružná cesta do aztéckej civilizácie je usporiadaná do 5 valcov, 3 riadkov a 30 výherných línií. Na online slote Aztec Mystery vytvárate výherné kombinácie ako vo väčšine iných automatov. Vytočiť musíte minimálne 3 rovnaké symboly, musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať smerom doprava bez toho, aby ich preťal nejaký iný symbol. V prípade niekoľkých výherných kombinácií na viacerých líniách sa všetky výhry automaticky spočítajú. Neprídete o žiadnu.

Bonusová výbava Aztec Mystery je taká akurát. Chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii doplní Wild symbol v podobe Draka. Za 5 symbolov Wild získate 30 násobok stávky, čo je de facto najvyšší možný násobok zo všetkých symbolov v hre. Za sedem, osem alebo deväť Scatter symbolov sa nielenže vaša výhra automaticky zdvojnásobí, ale aktivujete tým aj bonusovú hru s 8, 15 alebo 30 freespinmi. Skúsení a rozhľadení hráči iste vedia, že Apollo Games má aj svoje vlastné platformové Jackpoty. Treba si však overiť, či ich vaše obľúbené casino do tohto automatu nasadzuje, pretože to nie je pravidlom.

Roztočte pár spinov automatu Aztec Mystery v kasíne

Hrací automat Aztec Mystery od Apollo Games by sme si mali minimálne vyskúšať a venovať mu pár desiatok spinov. Či už o skutočné peniaze, alebo aspoň v demoverzii za fiktívny kredit. Nájdete ho napríklad aj v kasíne Eurogold. Päť valcov s klasickou trojicou bonusov (Wild, Scatter, freespiny) má stále svoje čaro.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty