Lucky Little Devil

Lucky Little Devil

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Lucky Little Devil?

Lucky Little Devil tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Lucky Little Devil?

Ide o zábavný online hrací automat, kde je hlavnou postavičkou malý diablik.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Lucky Little Devil obsahuje megasymboly, Scatter symboly a špeciálne funkcie Malé diabolské mince, Pomocná ruka, Diablova práca a Šípka šťastia.

Je možné v hre Lucky Little Devil získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 Scatter symbolov aktivujete freespiny s megasymbolmi.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online hrací automat Lucky Little Devil disponuje niekoľkými úrovňami progresívneho Jackpotu siete hier od Red Tiger. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Lucky Little Devil?

Náš tip: Malý diablik s trojzubcom dozerá na priebeh hry a dokáže na valcoch spustit 4 špeciálne bonusy, vďaka ktorým sa ľahšie dostanete k vyšším a atraktívnejším výhram.

Vyskúšajte si výherný automat Lucky Little Devil zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37051 €
Úroveň:
Daily Drop
719 €
Úroveň:
Hourly Drop
16 €
Niké Red Tiger Jackpot

Ste pripravení na vzrušujúcu cestu za výhrami až do pekelných temnôt? Práve táto téma na vás čaká, ak sa rozhodnete zahrať si online výherný automat Lucky Little Devil. Aj keby sa mohlo zdať, že slot bude pôsobiť strašidelne, opak je pravdou. Ako už samotný názov hry prezrádza, ústrednou postavičkou je malý diablik. Okamžite sa z vás stanú nerozluční kamaráti, pretože jeho nadprirodzené špeciálne vlastnosti budú pre vás pri ceste za výhrami veľkým prínosom.

Lucky Little Devil je 5 valcový online automat s 3 riadkami a 10 fixne stanovenými výhernými líniami. Výherné kombinácie nemusia začínať na prvom alebo poslednom valci zľava. Na dosiahnutie kombinácie výhry vám stačí, ak minimálne tri rovnaké symboly budú medzi sebou susediť. Kľudne aj na troch stredných valcoch.

Slot je produktom spoločnosti Red Tiger, ktorú skúseným hráčom netreba nejako extra predstavovať. Hry pochádzajúce z dielne tohto providera sú neobyčajné a vždy na nich nájdeme niečo, s čím sme sa ešte nestretli. A aj Lucky Little Devil to celé len podčiarkuje. Symbolom s najvyššou hodnotu je zlovestné trojčíslie 666. Za tri tieto symboly získate 200-násobok stávky, za štyri je to 300-násobok, no a za päť až fantastický 1380-násobok stávky.

Bonusová vlastnosti automatu

Ako sme už načrtli, malý diablik je alfou a omegou automatu. V ruke drží trojzubec a celý čas dozerá na priebeh hry. V talóne má niekoľko bonusových schopností, vďaka ktorým sa ľahšie dostanete k vyšším a atraktívnejším výhram. A toto sú oni:

  • Malé diabolské mince – sú nimi symboly pentagramu. Ak sa na valcoch objavia, niekoľkokrát sa roztočia, aby na všetkých pozíciách odhalili rovnaký symbol.
  • Pomocná ruka – malý diablik môže kedykoľvek vstúpiť do hry, aby pozmenil konečné usporiadanie valcov.
  • Diablova práca – diablik roztočí valce vytvorené z malých diabolských mincí. Keď sa zastavia, všetky symboly sa súčasne točia, aby ste dosiahli výhru.
  • Štipka šťastia – diablik môže kedykoľvek počas hry vyskočiť na valce. Po záblesku sa objaví náhodný počet malých diabolských mincí, čím sa navýši šanca na zisk výherných kombinácii.
  • Voľné pretočenia – malý diablik je dokonca aj Scatter symbolom. Ak ho vytočíte minimálne 3-krát, obdržíte náhodný počet freespinov. V hre s voľnými pretočeniami sa na automate objavujú aj mega-symboly v rozmere 3x3, čo predznamenáva zisk mega-výhier.

Progresívne Jackpoty

Čo by to bol za automat od Red Tiger, keby by na ňom absentovali obľúbené progresívne Jackpoty, pravda? Nemusíte sa obávať, na slote Lucky Little Devil nechýbajú. Progresívny Jackpot získate vtedy, ak sa na valcoch objaví 3x jeho symbol. Ide čisto len o náhodu. Ak ste už hrali automaty ako Gems Gone Wild, Persian Fortune či Totem Lightning, isto viete, že aktuálne hodnoty jackpotov sú zobrazené v ľavej časti obrazovky. Pri dennom Jackpote sa odratúva čas, každý deň ho niekto získa.

Šťastný diablik si nás podmanil, aj vás?

Online hrací automat Lucky Little Devil ponúka všetko to, po čom duša hráča baží. Skvelé bonusové možnosti, neustálu podporu zo strany roztomilého diablika, úžasný 1380-násobok stávky a šancu vyhrať progresívny Jackpot. Túto valcovú hru si môžete zahrať v slovenskom kasíne Niké.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty