Gems Gone Wild

Gems Gone Wild

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Gems Gone Wild?

Výherný automat Gems Gone Wild tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií. Výherné kombinácie platia v oboch smeroch, čiže zľava doprava, aj sprava doľava.

Aká je téma hry Gems Gone Wild?

Na automate Gems Gone Wild sa točia symboly s drahými kameňmi, preto ho radíme medzi automaty plné pokladov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Gems Gone Wild nájdete fixované Wild symboly a bezplatné respiny.

Je možné v hre Gems Gone Wild získať freespiny?

Nie, tento automat neobsahuje voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hra Gems Gone Wild neponúka žiadne možnosti hrať o jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Gems Gone Wild?

Náš tip: Vzniknuté divoké symboly môžu ostať zafixované na svojom mieste, po čom sa spustí bezplatný respin.

Vyskúšajte si výherný automat Gems Gone Wild zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Výhry medzi nablýskanými drahokamami

Hovorí vám niečo názov filmu pre dospelých Girls Gone Wild? Niekomu možno áno. Podobný názov nesie aj online hrací automat od spoločnosti Red Tiger. Volá sa Gems Gone Wild. Nenájdete však na ňom žiadne obnažené dievčiny, ale obrovské množstvo vzácnych drahokamov. Smaragdy, zafíry, rubíny, či diamanty. Odlišujú sa od sebe nielen farbou, tvarom, leskom, ale hlavne hodnotami. Tento slot v ponuke kasínových hier na nike.sk ponúka hráčom skvelé možnosti na dosiahnutie atraktívnych výhier.

Gems Gone Wild je 5-valcový slot s 3 riadkami a 20 výhernými líniami. S tými sa hýbať nedá, sú fixne dané. Prvá vec, ktorú oceníte je, že výherné kombinácie platia v troch formátoch. Zľava doprava, sprava doľava a aj v strede na druhom, treťom a štvrtom valci. Skrátka kombinácia je výherná vtedy, ak minimálne 3 rovnaké symboly vytočíte na susediacich valcoch.

Cez fixujúce Wild symboly po bezplatné re-spiny

Pri automatoch od Red Tiger sme si zvykli, že ich štruktúra bonusov je veľmi rozmanitá a netradičná. Niekedy nám chvíľku trvá, kým si dokonale osvojíme princíp tej či onej špeciálnej funkcie. Gems Gone Wild neobsahuje nič krkolomné. V podstate na ňom nájdete iba tri dôležité bonusové prvky, ktoré výrazne napomôžu na zisk výhernej kombinácie. Tým prvým je Wild symbol dopĺňajúci chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Ten sa ale na valcoch netočí. Divokým symbolom sa môže stať akýkoľvek obyčajný symbol na slote. Na to, aby sa premenil, nejestvuje žiadny postup. Deje sa to náhodne a hocikedy počas točenia. Zmeniť sa na divoké symboly môže niekoľko obyčajných symbolov súčasne. Druhou špecialitou je, že premenený Wild symbol môže zostať zafixovaný na svojom mieste aj počas nasledujúcich bezplatných re-spinov. Aj počas nich sa menia obyčajné symboly na divoké. Bezplatné re-spiny sa rovnako tak spúšťajú náhodne.

Gems Gone Wild nájdete v kasíne Niké

Prečítali ste si všetko, čo potrebujete vedieť ešte predtým, ako sa do automatu Gems Gone Wild pustíte. Pokiaľ ste ostali prekvapení, že sme nespomenuli obľúbené progresívne Jackpoty, ktoré sú súčasťou väčšiny hier od Red Tiger, na tomto automate ich nenájdete rovnako ako nie sú ani na automate Devil’s number či Ninja Ways. Nič to nemení na fakte, že hrací automat má svoje kvality a hlavne dostatok možností na získanie pekných výhier. Nájdete ho i v slovenskom kasíne Niké. Vyskúšajte si ho pokojne aj zadarmo, aby ste zistili, či je vhodný práve pre vás.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty