Devil's Number

Devil's Number

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Devil's Number?

Devil's Number sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 30 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Devil's Number?

Devil's Number je strašidelný výherný automat, hru sprevádza hororová hudba.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hoci automat Devil's Number obsahuje len Scatter symbol, diabol na ňom dokáže niektoré symboly vylepšiť alebo nechať zhorieť, a na ich miesto dosadiť nové.

Je možné v hre Devil's Number získať freespiny?

Áno, po zobrazení 3 Scatter symbolov aktivujete 12 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, hrací automat Devil's Number nepatrí medzi jackpotové hry.

Ako vyhrať na hracom automate Devil's Number?

Náš tip: Vo freespinovej hre sa postupne zbavujete menej hodnotných symbolov, aby ste získali symboly s vyššími odmenami.

Vyskúšajte si výherný automat Devil's Number zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101278 €
Úroveň:
Daily Drop
1681 €
Úroveň:
Hourly Drop
38 €
Niké Red Tiger Jackpot

Ten strach by sa dal krájať

Desivá atmosféra, strašidelné zvuky, všadeprítomné zlo a neistota. To vás čaká po otvorení online hracieho automatu Devil's Number. Je totiž pod nadvládou samotného Lucifera. Pokiaľ sa tejto zlovestnej entity nebojíte, ponorte sa do hrania tohto skvelého online slotu, ktorý hráčom ponúka impozantné, a tak trochu netradičné bonusy.

Dve kategórie symbolov na valcoch automatu

Online automat Devil's Number zostrojila spoločnosť Red Tiger, ktorá sa svojimi hernými kúskami vymyká stereotypu. Skladba automatu je v podstate klasická. Má 5 valcov, 4 riadky a 30 fixne stanovených výherných línii. Kombinácie výhier platia zľava doprava. Jednotlivé symboly sa však delia na dve dôležité kategórie. V tej prvej sú symboly s vyššou hodnotou – knižné zvitky, kúzelná kniha, diablov kotol a tri hrôzostrašné ľudské lebky. Druhú kategóriu tvoria klasické kartové znaky 10, J, Q, K a A, ktoré majú nižšie hodnoty. Podľa platnej výhernej tabuľky je ku každému symbolu, ktorý vytvorí výhernú kombináciu, priradená určitá výhra v podobe násobku stávky. Obávaný Lucifer dokáže tieto hodnoty vylepšiť. Robí to náhodne a kedykoľvek, nikdy neviete, kedy udrie. No keď udrie, stojí to za to. Vyššie hodnotené symboly vylepší tak, že ich násobky stávky značne navýši. Poďme si to rozmeniť na drobné a uviesť príklad. Najvyššiu hodnotu na slote majú tri lebky. Za tri lebky vo výhernej kombinácii získate 90-násobok stávky, za štyri 180-násobok stávky a za päť 360-násobok stávky. Pokiaľ by sa Lucifer rozhodol vstúpiť do hry, tieto násobky vylepší a to nasledovne: Za tri lebky 180-násobok, za štyri 360-násobok a za päť diabolský 666-násobok stávky. Čo sa týka druhej kategórie symbolov s menšími hodnotami, aj s tými vie Lucifer urobiť nejaké tie čachre-machre. Znova uvedieme príklad. Vytočili by ste výhernú kombináciu vytvorenú zo symbolu K, po ktorej by sa do diania zapojil Lucifer. Symboly výhernej kombinácie nechá zhorieť a zo slotu by zmizli. Na ich miesto spadnú nové symboly, po čom môže vzniknúť ďalšia výherná kombinácia.

Pekelne dobrá bonusová hra s freespinami

Dôležitým symbolom automatu Devil's Number je symbol 9. V podstate ide o Scatter symbol, cez ktorý sa presuniete do bonusovej hry s 12 freespinami. Objavuje sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Ak sa vám ho teda podarí vytočiť 3x, všetky tri symboly deviatky sa po animácii pretočia naruby, čím vytvoria zlovestné číslo 666. A vy tak vstúpite do hry s voľnými pretočeniami. V nej to funguje trochu inak ako v tej základnej. Lucifer nezasahuje do hry náhodne, ale zakaždým, keď vytvoríte akúkoľvek výhernú kombináciu. Všetky výherné kombinácie sa zapisujú do horného riadku nad valcami. Opäť záleží na tom, zo symbolu ktorej kategórie je výherná kombinácia vyskladaná. Pokiaľ by išlo o vyššie hodnotený symbol, diabol ho vylepší a v tejto forme sa bude objavovať na valcoch až do konca bonusovej hry. V prípade, že by išlo o menej hodnotené symboly, zapíšu sa do riadku, zhoria, nahradia novými a v nasledujúcich pretočeniach sa už na valcoch neukážu. Takýmto spôsobom sa môžete dopracovať k tomu, že na slote sa budú točiť iba vyššie hodnotené symboly, ktoré budú zároveň vylepšené.

Automat Devil's Number nájdete v kasíne Niké

Možno vám vyššie uvedené riadky prídu komplikované a máte pocit, že nie tak dokonale ste všetkému rozumeli. S princípom hry a špeciálnymi vlastnosťami Lucifera sme mali na začiatku problém aj my, no stačilo pár minút, niekoľko spinov a všetko sme pochopili. Diabolský automat Devil's Number si môžete zahrať v online kasíne Niké, či už na počítači, tablete, alebo smartfóne.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty