Primal Age

Primal Age

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Primal Age?

Primal Age sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 20 vopred daných výherných línií.

Aká je téma hry Primal Age?

Ide o dobrodružný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Primal Age nájdete množstvo bonusov a špeciálnych funkcií vrátane expandujúceho Wild symbolu, Scatter symbolu alebo násobiteľov výhier.

Je možné v hre Primal Age získať freespiny?

Áno, za zobrazenie minimálne 3 symbolov Scatter aktivujete 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Primal Age neobsahuje progresívne jackpoty, ale v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Primal Age?

Náš tip: Počas hry s voľnými pretočeniami sú všetky symboly výhernej kombinácie zafixované na svojich miestach a po respine sa zvyšné valce opätovne roztočia. Takýmto spôsobom je možné dosiahnuť niekoľko výherných kombinácií v rámci jedného freespinu.

Vyskúšajte si výherný automat Primal Age zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100002 €
Úroveň:
Strieborný
9212 €
Úroveň:
Bronzový
65 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Online výherný automat Primal Age

Zaujímavé dobrodružstvo servíruje hráčom výherný automat nesúci názov Primal Age. Autori hry zo spoločnosti E-gaming sa tentoraz nechali inšpirovať dobou kamennou. Niečo podobné sme už kedysi videli na TIPOSe pri hre od Betsfoftu 2 Million B.C.. Na automate Primal Age sa stretnete s pračlovekom alebo ak chcete s človekom neandertálskym, ktorého najväčším potešením bolo uloviť ozrutánskeho mamuta. Vám môžu radosť na tomto slote urobiť parádne odmeny. S online výherným automatom Primal Age sa nudiť určite nebudete. Obsahuje totiž takú kombináciu zaujímavých bonusov a špeciálnych funkcií, ktorú si hneď zamilujete.

5 valcov, 4 riadky a 20 pevne stanovených výherných línií, to je štandardná skladba hracích automatov. Ako zvyčajne, aj tu platí, že výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Skladať sa musí minimálne z dvoch (pračlovek, mamut) alebo troch rovnakých symbolov.

Výherné kombinácie už od dvoch symbolov

Celkový vizuál hracieho automatu Primal Age a jeho grafické prevedenie je síce jednoduchšie, ale to v takejto hre podľa nášho názoru nie je až také podstatné. Animácie nerušia a sú príjemným sprievodným javom pri zisku výherných kombinácií. Čo sa týka jednotlivých symbolov, najvyššiu hodnotu má pračlovek. Výhernú kombináciu vytvára už pri dvoch symboloch, rovnako tak aj mamut. Za vytočenie 5 symbolov pračloveka získate odmenu vo výške 200-násobku stávky. Za zobrazenie 5 symbolov mamuta získate 160-násobok stávky.

Ako vyhrať na automate čo najviac

Na valcoch sa pomerne často objavuje Wild symbol, ktorý má v sebe zabudované dve špeciálne vlastnosti. Akonáhle sa na niektorom z piatich valcoch objaví, podobne ako na automate Hot Wild 20 môže expandovať po celom valci a vytvoriť ďalšie výherné kombinácie. Navyše ak je súčasťou výhernej kombinácie, výhru automaticky vynásobí x2. Pokiaľ sú súčasťou výhernej kombinácie dva divoké symboly, výhra sa násobí x4. Pri troch Wild symboloch vo výhernej kombinácii dostanete až 8-násobok výhry. Istotne vás potešia aj freespiny. Dostať ich môžete naraz až 10 a to vtedy, ak kdekoľvek na valcoch vytočíte 3x Scatter symbol. I hra s freespinami prináša špeciálnu vlastnosť. Ak počas nej vytočíte výhru, všetky symboly výhernej kombinácie zostanú na svojom mieste zafixované a zvyšné sa opätovne roztočia. Takýto respin môže viesť k zisku ďalších výherných kombinácii. Primal Age prináša parádne možnosti na výhru, pravda?

Na eTipos.sk aj o progresívne Jackpoty

Ak máte hráčsky účet registrovaný v slovenskom online kasíne eTipos.sk, pri hraní automatu Primal Age dostanete ešte jeden bonus. V tomto kasíne máte totiž možnosť získať niektorý z troch progresívnych Jackpotov pri hraní akéhokoľvek slotu v ponuke. Výšky všetkých troch úrovní Gold, Silver a Bronze vidíte priamo nad valcami. Podarí sa vám rozbiť aspoň jeden z nich? Pokúšajte šťastie.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty