243 Crystal Fruits Reversed

243 Crystal Fruits Reversed

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 243 Crystal Fruits Reversed?

243 Crystal Fruits Reversed pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií, ktoré sa môžu rozšíriť až na 243.

Aká je téma hry 243 Crystal Fruits Reversed?

Na valcoch tohto online hracieho automatu sa točia symboly ovocia.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate 243 Crystal Fruits Reversed nájdete Wild symbol, bezplatné respiny a násobitele výhier.

Je možné v hre 243 Crystal Fruits Reversed získať freespiny?

Nie, tento automat freespinmi nedisponuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hrací automat 243 Crystal Fruits Reversed vlastnú hru o progresívne jackpoty neobsahuje. No v niektorých kasínach môže byť doplnený o lokálne kasínové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 243 Crystal Fruits Reversed?

Náš tip: Ak bude Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, výherné línie sa zvýšia na 243 a aktivuje sa bezplatný re-spin s násobiteľmi výhier.

Vyskúšajte si výherný automat 243 Crystal Fruits Reversed zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100038 €
Úroveň:
Strieborný
9225 €
Úroveň:
Bronzový
78 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Krištáľovo ovocný automat má svoje pokračovanie

Päť valcov, tri riadky a päť výherných línií, ktorých počet sa môže rozšíriť až na 243, krištáľovo ovocné symboly, bezplatné respiny s násobiteľmi výhier. Nepripomína vám to niečo? Samozrejme, sú to charakteristické znaky online hracieho automatu 243 Crystal Fruits. Autori hier z Tom Horn sa rozhodli, že tento slot tak trochu vylepšia, resp. „obrátia“. Zoznámte sa s automatom 243 Crystal Fruits Reversed.

Nová verzia 243 Crystal Fruits Reversed sa od pôvodnej hry 243 Crystal Fruits líši len minimálne. Výherné kombinácie na 5 valcoch a 3 riadkoch platia v jednom smere zľava doprava a pozostávať musia z najmenej troch rovnakých symbolov. Všetky symboly, ktoré sa točili na valcoch predošlej verzie automatu nájdete aj v jeho pokračovaní. No vo verzii Reversed sú ich však hodnoty o niečo nižšie. V čom je teda silná stránka novej hry?

Explodujúce nevýherné symboly

Najväčším ťahákom automatu 243 Crystal Fruits Reversed je Wild symbol objavujúci sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Ak sa stane súčasťou výhernej kombinácie, automat sa prepne do módu s 243 výhernými líniami, spustí bezplatný respin a násobiteľ výhier s počiatočnou hodnotou x1. Symboly výhernej kombinácie nevybuchnú, ako tomu bolo v predošlej verzii, ale zostanú uzamknuté na svojich pozíciách. Explodujú zvyšné nevýherné symboly a nahradia ich nové symboly. Ak by došlo k zisku novej alebo rozšírenej výhernej kombinácie, násobiteľ sa zvýši na x2. Takto môžete pokračovať dovtedy, kým vznikajú nové kombinácie. Násobiteľ výhier má svoj strop, najviac x5. No každú jednu výhru môžete zdvojnásobiť pomocou funkcie Gamble (Riziko).

Hra 243 Crystal Fruits Reversed v online kasíne na etipos.sk

„Reversed“ verzia automatu 243 Crystal Fruits nebola od vývojárov z Tom Horn vôbec zlý nápad. Podarí sa vám vytvoriť 5 výherných kombinácií za sebou, aby ste aktivovali maximálny násobiteľ výhier? Nám sa podarilo dostať na úroveň x4. Prekonáte nás? Skúste to. Ovocný automat 243 Crystal Fruits Reversed nájdete napríklad v kasíne eTipos, kde si ho môžete vyskúšať aj úplne zadarmo. Hra je dostupná samozrejme aj v mobilnej verzii.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty