Hot'n'Fruity

Hot'n'Fruity

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hot'n'Fruity?

Hracia plocha automatu Hot'n'Fruity má 5 valcov, 3 riadky a vyhrať tu môžete vytvorením výhernej kombinácie na niektorej z 10 výherných línií, ktoré sú platné v oboch smeroch.

Aká je téma hry Hot'n'Fruity?

Tento hrací automat od výrobcu Tom Horn predstavuje jednu z mnohých ovocných hier.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Špeciálne funkcie v automate Hot'n'Fruity má na starosti dvojica Wild symbolov. Divoký symbol s označením W nahrádza všetky chýbajúce symboly do výhernej kombinácie. Wild symbol s písmenkom R rovnako nahrádza všetky ostatné symboly, navyše dokáže aktivovať bezplatné re-spiny a keď sa objaví na stredných valcoch (2.,3.,4.) expanduje na celý valec, pričom všetky divoké symboly ostanú na svojom mieste a je aktivovaný re-spin.

Je možné v hre Hot'n'Fruity získať free spiny?

V tomto automate je možné získať vďaka jednému z typov Wild symbolov re-spin, čo je jedno zatočenie zadarmo.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online automat Hot'n'Fruity nie je sám o sebe jackpotovou hrou, no v niektorých kasínach sa môže objaviť ako súčasť hier, v ktorých sa hrá o platformové jackpotové výhry.

Ako vyhrať v hracom automate Hot'n'Fruity?

Jedným zo spôsobov ako získať zaujímavú výhru, je vytočiť si sedmičky na všetkých piatich valcoch, čo vám prinesie 50-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Hot'n'Fruity zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Ovocná klasika v modernom lesku

Ovocná téma v kombinácii s ohňom a šľahajúcimi plameňmi pôsobí na online hracích automatoch veľmi dobre a príťažlivo. A ak sa na valcoch objavujú aj nejaké bonusové symboly, obísť takýto slot by bol hriech. Výherný automat Hot'n'Fruity od spoločnosti Tom Horn Gaming je postavený práve na týchto kritériách a vlastnostiach, no a práve preto by ste si ho mali určite vyskúšať.

Hot'n'Fruity má 5 valcov, pričom na každom sú 3 riadky. Obsahuje 10 výherných línií, i keď v dolnom riadku je uvedený počet 20. Nenechajte sa zmýliť, dôvod je celkom jednoduchý. Výherné línie sú rovnako ako na automate Reel Sheriff platné v oboch smeroch, preto autori uvádzajú dvojnásobný počet paylines, no de facto je ich 10. Aby ste dosiahli výhru, musíte vyskladať minimálne 3 rovnaké symboly so začiatkom buď na prvom valci zľava, alebo sprava. Zároveň tieto symboly musia medzi sebou susediť a pokračovať opačným smerom. Pri zisku viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry automaticky spočítajú.

Vo väčšine prípadov nemajú na ovocných automatoch najvyššiu hodnotu ovocné symboly, ale sedmičky. A tak je to aj s Hot'n'Fruity. Za červenú sedmičku môžete získať 15-, 25- alebo 50-násobok stávky, čo možno nie je až tak veľa, ale netreba zabúdať na obojsmerné výherné línie. Okrem toho na valcoch narazíte až na dva druhy divokého symbolu. Odlišujú sa písmenami, prvý je označený ako W, druhý ako R.

Bezplatné re-spiny

Wild symbol W je klasický divoký symbol, ktorý ako žolík doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Objavuje sa náhodne na všetkých piatich valcoch. Wild symbol R tiež ako žolík supluje chýbajúce znaky vo výhernej kombinácii, no s tým rozdielom, že aktivuje bezplatné re-spiny. Akonáhle sa objaví na druhom, treťom alebo štvrtom valci, rozšíri sa na celý valec. Všetky divoké symboly na ňom ostanú na svojom mieste a to až do ďalšieho pretočenia, ktoré je zadarmo.

Hot'n'Fruity zadarmo bez registrácie a vkladov

Hot and Fruity je ovocný automat s moderným grafickým dizajnom. Na pozadí horí oheň a hru doprevádza príjemný upokojujúci soundtrack. Valce sa točia relatívne rýchlo, navyše sa cez režim turbo dajú ešte viac zrýchliť. Odporúčame ho nielen skúseným hráčom, ale aj tým, ktorí s hraním ešte len začínajú. Nenájdete na ňom žiadne komplikované bonusy či špeciálne funkcie. Len dva divoké symboly, z ktorých jeden aktivuje bezplatné re-spiny so zafixovaným valcom. Pokiaľ vás táto hra oslovila a rozhodli ste sa jej dať šancu, Hot'n'Fruity nájdete v slovenskom online kasíne eTipos.sk. Kľudne si najskôr vyskúšajte jeho demoverziu, najlepšie rovno na mobile.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty