Fire'n'Hot

Fire'n'Hot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fire´n´Hot?

Fire´n´Hot je 5-valcový automat s 3 riadkami a s piatimi fixnými výhernými líniami.

Aká je téma hry Fire´n´Hot?

Online hrací Fire´n´Hot je jednoduchou ovocnou klasikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Špeciálne vlastnosti tohto slotu majú na starosti dva tradičné špeciálne symboly Wild a Scatter. Scatter symbol znázorňuje hviezda, ktorá vám prinesie okamžitú náhodnú výhru, ak si ju vytočíte aspoň na troch valcoch.

Je možné v hre Fire´n´Hot získať free spiny?

Nie, možnosť získania pretočení zadarmo v hracom automate Fire´n´Hot absentuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online automat Fire´n´Hot od Tom Horn priamo neponúka možnosť hrať o jackpoty. Avšak v niektorých kasínach sa môže stretnúť s tým, že tento slot bude zaradený do kategórie hier s lokálnymi jackpotmi samotného kasína.

Ako vyhrať v hracom automate Fire´n´Hot?

Náš tip: Vytočte na valcoch aspoň tri hviezdy a tento Scatter symbol vám prinesie náhodnú Mystery výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Fire'n'Hot zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
102193 €
Úroveň:
Strieborný
21889 €
Úroveň:
Bronzový
98 €
TIPOS TIPOS Jackpot

5-valcový ovocný automat Fire 'n' Hot

Stalo sa vám, keď ste pri hľadaní nového automatu narazili na taký, ktorý vás zaujal svojím názvom, no vaše prehnané očakávania neboli naplnené? My sme mali podobné zmiešané pocity pri ovocnom výhernom automate Fire 'n' Hot od Tom Horn. Pri jeho názve sme spozorneli, rozhodli sa ho vyskúšať, no až také horko nám z neho nebolo. I keď obsahuje klasické bonusové symboly, jeho názov nás trochu zmiatol. V podstate ide o ovocnú klasiku.

Získajte 800-násobok stávky

Na online hracom automate Fire 'n' Hot rovnako ako na Reel Sheriff vytvárate výherné kombinácie na 5 valcoch a 3 riadkoch. Nie sú však platné v oboch smeroch ako je tomu na spomínanom westernovom slote, ale iba zľava doprava. Kombinácia je výherná vtedy, ak na jednej z 5 fixných výherných línií vytočíte minimálne tri rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Ak máte za sebou hranie desiatok či stoviek ovocných automatov, určite veľmi dobre viete, s akými symbolmi budete mať na tomto slote dočinenie. Samozrejme, nič iné ako čerešne, citróny, pomaranče, slivky, hrozná a melóny sa na valcoch netočia. Nad všetkými ovocnými znakmi sa týči ešte červená sedmička, ktorá má v hre najvyššiu hodnotu. Získať za ňu môžete 20-, 200-, resp. 800-násobok stavenej sumy, čím sa môže pochváliť len veľmi málo automatov.

Dva klasické bonusové symboly

Ak si potrpíte na grafiku, budete sklamaní. Jednotlivé symboly na sú nakreslené veľmi jednoducho a v hre sa neobjavujú ani žiadne efektné 3D animácie. Ako sme už načrtli, online automat Fire n Hot disponuje klasickými bonusovými symbolmi, vďaka ktorým sa môžete dopracovať k atraktívnejším výhram. Ide o tradičný tandem – Wild a Scatter symboly.

Divokým symbolom je sedmička v zlatej farbe a ako žolík nahrádza symboly vo výhernej kombinácii. Wild však nedokáže vytvoriť nezávislú samostatnú výhernú kombináciu, čo považujeme za mínus.

Scatter symbolom je žltá hviezda a autori ho označujú aj ako Mystery symbol. Možno aj preto, lebo prináša náhodné výhry. Aby ste sa k takej dostali, musíte na valcoch vytočiť tri, štyri alebo päť žltých hviezd. Následne si klikom zvolíte jednu, ktorá sa zmení na ľubovoľný symbol. Na tento symbol sa premenia aj ostatné žlté hviezdy a vytvoria výhernú kombináciu bez ohľadu na to, či začína na prvom valci zľava. V prípade, že by sa vám až tak príliš nedarilo dosahovať vyššie výhry, k dispozícii máte obľúbenú funkciu Gamble (Risk).

Fire 'n' Hot v kasíne na eTipos.sk aj s jackpotmi

S výherným automatom Fire 'n' Hot je možné vyhrať aj štedrý Jackpot. Ide o platformové progresívne Jackpoty, ktoré ponúka slovenské online kasíno eTipos.sk. K dispozícii sú tri – Gold, Silver a Bronze. To, aby ste niektorý získali, nijako neovplyvníte. Jednoducho musíte len veriť, že sa na vás usmeje šťastie.

Hrací automat Fire 'n' Hot je dostupný aj na mobile alebo na tablete. Je to jednoduchý slot, no podľa nás nesadne každému. Vydržia pri ňom hráči, ktorí si z času na čas radi zahrajú nejakú ovocnú klasiku s priemernou bonusovou ponukou bez freespinov. Ak medzi nich nepatríte, skúste to radšej inde. Napríklad na podobne znejúcom online automate Fruits n Fire od Synot Games, kde si môžete vychutnať hru s expandujúcim Wild symbolom a až dvoma Scatter symbolmi.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty