Hot Blizzard

Hot Blizzard

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hot Blizzard?

Hot Blizzard tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Hot Blizzard?

Hot Blizzard je retro automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat disponuje Wild symbolom, Scatter symbolom a násobiteľmi výhier.

Je možné v hre Hot Blizzard získať freespiny?

Áno, po vytočení troch, štyroch alebo piatich Scatter symbolov aktivujete 10, 20 resp. 30 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Hot Blizzard neobsahuje hru o progresívne jackpoty. Avšak v niektorých kasínach môže byť doplnený o lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Hot Blizzard?

Náš tip: Počas hry s voľnými pretočeniami sú všetky výhry strojnásobené.

Vyskúšajte si výherný automat Hot Blizzard zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
99952 €
Úroveň:
Strieborný
9193 €
Úroveň:
Bronzový
46 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Ovocný retro automat Hot Blizzard

Z času na čas nie je zlé zmeniť žáner výherných automatov. Vývojári moderných kasínových hier sa neustále predbiehajú v inováciách, no nezabúdajú ani na starú dobrú klasiku. Ovocné automaty hrajú stále prím a aj dnes sa tešia zo strany hráčov značnej popularite. Pokiaľ teda máte po krk dobrodružných či rôznych alternatívnych automatov, atraktívne výhry ponúka aj retro klasika. Dnes sa pozrieme na ovocný online slot Hot Blizzard.

Na 5-valcovom hracom automate Hot Blizzard od Tom Horn Gaming s 3 riadkami sa hrá iba na 5 výherných líniách. Je to dosť málo, no s rovnakou skladbou sme sa už stretli aj pri Black Mummy. Výherné kombinácie platia v jednom smere a to zľava doprava. Musia začínať na prvom valci vľavo, neprerušovane pokračovať opačným smerom a skladať sa z minimálne troch rovnakých symbolov. Pri čerešni postačujú dva symboly, no vtedy získate len návrat stavenej sumy. Po vizuálnej stránke na tomto slote nečakajte žiadne zázraky, to isté platí pri hudbe a zvukových efektoch. Ide o dokonalú ukážu klasického retro automatu.

1000-násobok stávky a bonusy

Vo výplatnej tabuľke automatu si môžete detailne pozrieť výhry za jednotlivé symboly. Najmenej získate s čerešňami, citrónmi a pomarančmi. O niečo viac dostanete za výherné kombinácie zostavené zo sliviek, hrozien a melónov. To je ale nič v porovnaní s červenou sedmičkou. 20-, 200- a 1000-násobok stávky získate za 3, 4 a 5 jej symbolov. A to sú už parádne výhry.

Pohľad na bonusovú ponuku online automatu Hot Blizzard vás určite poteší. Slot totiž obsahuje hneď niekoľko dôležitých bonusových symbolov a špeciálnych funkcií k tomu, aby ste razom navýšili svoje hráčske konto. Prvým je symbol Joker “Ľadová 7” a ide o Wild symbol. V pozícii žolíka dopĺňa symboly, ktoré vo výhernej kombinácii chýbajú. Druhým bonusovým symbolom je Scatter symbol. A práve tento prvok dokáže na automate narobiť poriadny vietor. Môžete sa o tom sami presvedčiť, stačí ho vytočiť minimálne trikrát kdekoľvek na valcoch. Odmenou za tri Scatter symboly je 10 voľných pretočení, za štyri 20 a za päť dokonca až 30 pretočení zdarma. Navyše všetky nadobudnuté výhry v rámci freespinov sú automaticky násobené koeficientom x3. Na dosiahnutie ešte vyšších výhier môžete využiť funkciu Gamble (Risk). Po jej zakliknutí sa pred vami objaví nová obrazovka a vašou úlohou bude tipnuť si, akej farby je zakrytá karta. Správny tip výhru zdvojnásobí, po nesprávnom o ňu prídete.

Hot Blizzard aj zadarmo v kasíne eTipos.sk

Teraz vám už nič nebráni k tomu, aby ste si Hot Blizzard vyskúšali aj vy. Ovocný automat ošatený do retro klasiky ponúka hráčom dostatok príležitostí na dosiahnutie parádnych výhier. Dostať sa do freespinovej hry, kde sú všetky výhry strojnásobené, môže byť pre vás výzvou. A táto výzva stojí naozaj za to. Online slot nájdete v ponuke slovenského kasína eTipos.sk, kde na detailné oboznámenie sa s ním môžete siahnuť po demoverzii zadarmo. Hra je dostupná samozrejme aj v mobilnej verzii. Veľa šťastia!

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty