Sizable Win

Sizable Win

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Sizable Win?

Online výherný automat Sizable Win má 5 valcov, 3 riadky a 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Sizable Win?

Na valcoch tohto automatu sa točia klasické symboly ovocia, ide teda o ovocný slot.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Sizable Win obsahuje Scatter symbol a Gamble funkciu.

Je možné v hre Sizable Win získať freespiny?

Nie, tento automat bonusovú hru s freespinmi nemá.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, tento hrací automat jackpoty neobsahuje, hoci v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Sizable Win?

Náš tip: Scatter symboly prinášajú okamžité výhry bez ohľadu na postavenie na valcoch.

Vyskúšajte si výherný automat Sizable Win zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
99952 €
Úroveň:
Strieborný
9193 €
Úroveň:
Bronzový
46 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Nechajte sa uniesť časom a preskočte späť k rozžiareným svetlám klasických online ovocných automatov s hrou Sizable Win. Vyšle vás na cestu za šťavnatými výhrami, kde každé zatočenie môže byť krokom k lahodne veľkej odmene. Pozor však, aby vám sladké výhry neprerástli cez hlavu, lebo každý skúsený hráč vie, že každý kúsok ovocia nemusí byť len sladký, ale aj nepríjemne kyslý.

Téma, grafika a zvuky

Sizable Win od Tom Horn prichádza s grafikou, ktorá je čistá a jasná, čo dodáva každému zatočeniu pocit sviežosti. Tento online slot je ako šťavnatý ovocný kokteil podávaný v retro štýle. Aj keď sa valce točia bez melodického sprievodu, nechajte sa uniesť jednoduchým, ale príjemným zvukom každého zatočenia, ktorý vás prenesie späť do éry klasických automatov. Takže ak hľadáte hru, počas ktorej si môžete zapnúť na pozadí svoju obľúbenú hudbu a bezstarostne točiť valcami, Sizable Win je vaša ďalšia zastávka.

5 valcov a aj 5 výherných línií

Výherný automat Sizable Win je vyskladaný do 5 valcov a 3 riadkov. Výherné kombinácie sú jednosmerné zľava doprava. Hra má len 5 výherných línií, čo je rovnaké nastavenie ako pri Triple Joker. No vďaka relatívne vysokým výherným hodnotám niektorých symbolov sa dá na ňom čo to povyhrávať. Veď koľko slotov okrem 6 Fruits Deluxe poznáte, kde by ste za 5 rovnakých symbolov zinkasovali 1000-násobok stávky? V tomto prípade ide o červené sedmičky. A ani ostatné symboly nie sú na zahodenie. Melón a hrozno vám odmenia 100-násobok stavenej sumy, zvyšné ovocie 40-násobkom.

Bonusy a špeciálne funkcie na Sizable Win

Hoci Sizable Win ponúka vizuálny pôžitok s ovocnými symbolmi a klasickým dizajnom, na poli bonusových funkcií pôsobí žiaľ trochu chudobným dojmom. Prítomnosť Scatter symbolov, ktoré prinášajú len okamžité výhry (10, 40 a 400-násobok), síce dodáva hre určité napätie, no moderný hráč chce viac. V online automatoch hľadá zábavu a dynamiku, ktoré prichádzajú s rozmanitými bonusmi a špeciálnymi funkciami. Sizable Win je ako ovocný šalát. Chutný, ale chýba mu tá posledná ingrediencia, ktorá by z neho urobila neodolateľnú pochúťku.

Využiť môžete ešte funkciu Gamble, kde môžete svoje výhry zdvojnásobiť (alebo ich celé stratiť) v závislosti od toho, ako sa vám bude dariť v hádaní farby karty. Na druhej strane, takáto chudobnejšia ponuka bonusov môže osloviť starých harcovníkov.

Sizable Win aj cez mobil v kasíne

Pre tých, ktorí si radi užívajú radosti života bez zbytočných a komplikovaných vecí, je Sizable Win tým pravým miestom pre zábavu. A ak ste fanúšikom hrania na mobile, Sizable Win sa zmestí aj do vášho vrecka. To znamená, že či už ste na autobusovej zastávke, v čakárni u lekára alebo len leňošíte na gauči, tento automat môžete hrať kedykoľvek a kdekoľvek cez mobil. V online kasíne na etipos.sk si môžete tento ovocný slot vyskúšať. Takže, ak vás bavia klasiky a nechcete sa zamotať do zložitých bonusových funkcií, Sizable Win je tu pre vás.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty