Joker Strong

Joker Strong

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Joker Strong?

Online slot Joker Strong sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 5 fixných výherných línií. Výherné kombinácie na nich platia v oboch smeroch.

Aká je téma hry Joker Strong?

Joker Strong je retro automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hrací automat Joker Strong obsahuje expandujúce Wild symboly, Scatter symboly a bonusovú hru Magic Joker.

Je možné v hre Joker Strong získať freespiny?

Tento automat nemá voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

To závisí od daného kasína. Štyri úrovne jackpotu Joker Bonus Progressive môžu byť súčasťou aj automatu Joker Strong. Okrem toho hra môže byť doplnená aj o platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Joker Strong?

Náš tip: Za vytočenie 5 symbolov Sedmičky získate 1000-násobok stavenej sumy.

Vyskúšajte si výherný automat Joker Strong zadarmo

Retro nikdy neomrzí

Názov hracieho automatu Joker Strong môže u veľa hráčov evokovať klasický retro automat. Áno, ide naozaj o štýl tradičného ovocného slotu, ktorý poznáme všetci. Autori kasínových hier sa však, chvalabohu neustále predbiehajú v tom, kto vytvorí pre kasína oku lahodiacejší a atraktívnejší slot. Nuž a Joker Strong od spoločnosti Kajot sa mierne vymyká tým klasickým nudným automatom. Hneď vysvetlíme prečo.

Online výherný automat Joker Strong pozostáva z 5 valcov a z 3 riadkov. Na retro ovocný slot klasická kombinácia, ktorá sa pri novších typoch slotov už tak často nevidí. No mierne neobvyklý je princíp výherných kombinácii. Tieto totiž podobne ako napríklad pri inom Kajot automate Ultimate Crystals platia v oboch smeroch, čiže aj zľava doprava, aj sprava doľava. To predznamenáva väčšiu šancu na získanie výhry. V prípade, že vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Najvyššiu hodnotu spomedzi všetkých ovocných symbolov a BAR-ov má symbol sedmičky. Pri vytočení piatich sedmičiek získate odmenu vo výške až 1000-násobku stávky. Výherný automat nás zaujal svojimi špeciálnymi bonusovými symbolmi a funkciami.

Wild symbol v strede valca

Wild symbol ako zelený Joker supluje absentujúce symboly vo výhernej kombinácii. To ale nie je všetko čo dokáže. Akonáhle sa objaví v úplnom strede slotu, čiže na strednom valci stredného riadku, spustí bonusovú hru Magic Joker. Wild symbol začne postupovať po všetkých okolitých políčkach, čím postupne vytvára niekoľko výherných kombinácii v rade. A po dokončení tohto javu môže vaše hráčske konto značne narásť. Na automate sa objavuje i Scatter symbol. Za tri tieto symboly získate okamžitú výhru aj napriek tomu, že sú mimo danej výhernej línie.

Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť rovnaký symbol na všetkých 15 pozíciách, celková výhra sa zdvojnásobí.

Automat Joker Strong v kasíne

Na online výhernom automate Joker Strong, ktorý nájdete aj v online kasíne DOXXbet, nemáte čo pokaziť. Ak patríte k neskúseným hráčom, pokojne si ho vyskúšajte najprv zadarmo. Stačí kliknúť na tlačidlo „hrať pre zábavu“. Ak sa po prvotnom oťukaní osmelíte, môžete to skúsiť aj za nejaké to euro. Držíme palce!

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty