Ultimate Crystals

Ultimate Crystals

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Ultimate Crystals?

Ultimate Crystals sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie na ňom platia v oboch smeroch.

Aká je téma hry Ultimate Crystals?

Na valcoch Ultimate Crystals sa točia diamanty, smaragdy či rubíny, a tak ho radíme medzi automaty s drahými kameňmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Ultimate Crystals obsahuje expandujúce Wild symboly s bezplatnými respinmi.

Je možné v hre Ultimate Crystals získať freespiny?

Nie, na tomto slote freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Štyri úrovne jackpotu Joker Bonus Progressive môžu byť súčasťou aj automatu Ultimate Crystals, no záleží to od nastavenia konkrétneho kasína. V iných kasínach sme zase videli túto hru zaradenú do kategórie vlastných platformových jackpotov.

Ako vyhrať na hracom automate Ultimate Crystals?

Náš tip: Wild symbol sa rozšíri na celý valec a aktivuje bezplatný respin.

Vyskúšajte si výherný automat Ultimate Crystals zadarmo

Nablýskané výhry medzi drahokamami

Kto by nechcel vlastniť kus nejakého vzácneho drahokamu v podobe diamantu, smaragdu, či rubína? V tom, aby ste sa ho zmocnili, vám síce nepomôžeme, no vieme vám ponúknuť recenziu online hracieho automatu Ultimate Crystals. Jeho súčasťou sú práve symboly s rôznymi nablýskanými vzácnými kovmi. Bude vám síce musieť stačiť len pohľad na ne, no čo je dôležité, s ich pomocou môžete získať zaujímavé výhry.

Výherný automat Ultimate Crystals vytvorený spoločnosťou Kajot je v podstate takou klasikou. Okrem spomínaných drahokamov sa na jeho valcoch objavujú aj symboly BAR-ov a sedmičiek, ktoré majú najvyššie hodnoty. Automat sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 10 výherných línii. Ich počet je fixný.

Keď sme s hraním slotu Ultimate Crystals začínali, ihneď nás potešila jedna vec. Výherné kombinácie platia v oboch smeroch, teda aj zľava doprava aj sprava doľava. S tým sme sa už stretli aj na iných automatuch, napríklad Joker 27 od Kajotu. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu.

Wild symbol s bezplatným re-spinom

Čo sa týka bonusovej štruktúry automatu Ultimate Crystals, boli sme zo začiatku trochu sklamaní. V hre sa totiž objavuje iba jeden jediný bonusový symbol. No keď sme po čase zistili, čo všetko dokáže, sklamanie razom vystriedal úsmev na tvári.

Tým špeciálnym symbolom je Wild symbol objavujúci sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, čo je určite fajn, no dokáže toho oveľa viac. Vždy keď ho vytočíte, expanduje a rozšíri sa po celom valci. Žolíkový valec ostane zafixovaný na svojom mieste do nasledujúceho bezplatného pretočenia – re-spinu. Aj počas re-spinu je možné získať opätovne ďalší re-spin. Najviac teda tri v rade.

Ultimate Crystals v slovenských online kasínach

Online slot Ultimate Crystals sa vám môže zdať na prvý pohľad nezaujímavý a nezáživný, no akonáhle na ňom absolvujete niekoľko pretočení, zmeníte názor. Vlastnosti Wild symbolu vás presvedčia o opaku. Zahrajte si tento jednoduchý a rýchly slot v slovenských online kasínach, kde to ide aj zadarmo, či už na mobile, notebooku alebo tablete. Nech sa darí!

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty