Secret Rose

Secret Rose

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Secret Rose?

Secret Rose sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 15 výherných línií.

Aká je téma hry Secret Rose?

Secret Rose je klasický výherný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Golden Wild symbol spúšťa funkciu Golden Rose Feature, vďaka ktorej majú symboly ruží 50 % šancu, že sa premenia na Bronze Wild symbol.

Je možné v hre Secret Rose získať freespiny?

Áno, získať v hre môžete až 30 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Progresívny jackpot Kajot hier so 4 úrovňami Joker Bonus Progressive môže byť súčasťou online automatu Secret Rose. Záleží na nastavení v konkrétnom kasíne. V niektorých iných kasínach môže byť hra zase rozšírená o lokálne či iné platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Secret Rose?

Náš tip: Voľné pretočenia sprevádzajú násobitele výhier, ktoré môžu byť x2, x3, x4 alebo x6.

Vyskúšajte si výherný automat Secret Rose zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
104715 €
Úroveň:
Strieborný
22835 €
Úroveň:
Bronzový
171 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Určite poznáte príslovie: „trpezlivosť ruže prináša“. Pri našej ďalšej recenzii sme si tento výrok trocha upravili: „Výherný automat ruže prináša“. A v online hracom automate Secret Rose od Kajotu je tomu skutočne tak. Hneď na úvod musíme povedať, že ide o veľmi jednoduchú, pohodovú a rýchlu hru, ktorá sa vám veľmi rýchlo zapáči.

Ruže pri každom roztočení valcov

Hrací automat Secret Rose je 5-valcová hra s 3 riadkami a 15 výhernými líniami, pričom výherné kombinácie musia začínať na prvom valci zľava a smerovať doprava. Na hracej ploche si môžete vytočiť 8 základných symbolov a 2 špeciálne. Základné symboly sú tvorené z kartových symbolov, ktoré majú nižšie hodnoty a zo symbolov ruží, ktoré vám vedia priniesť vyššie výhry. Ovládanie tejto hry je veľmi intuitívne. Všetko čo k hraniu potrebujete nájdete v dolnom prehľadnom paneli. Samozrejmosťou tohto slotu je aj funkcia autoplay, ktorú si môžete nastaviť kedykoľvek počas hry.

Čo dokážu dva typy Wild symbolu?

Jedným z dvoch špeciálnych symbolov, ktoré nájdete na online automate Secret Rose, je Wild symbol. Vlastne tu nájdete až dva typy divokých symbolov. Prvým typom je Bronze Wild symbol, ktorý si môžete vytočiť na všetkých valcoch a nahrádza akýkoľvek iný symbol na výherných líniách s výnimkou symbolu Scatter. Druhým divokým symbolom je Golden Wild symbol, ktorý znázorňuje krásna zlatá ruža. Tento symbol sa objavuje iba na prostrednom valci, pričom ak si ho vytočíte, spustí sa funkcia Golden Rose Feature. Vďaka nej majú symboly ruží 50 % šancu, že sa premenia na Bronze Wild symbol.

Dvojnásobné odmeny za Scatter symboly

Ako druhý špeciálny symbol v hre Secret Rose vystupuje Scatter symbol. Ide o modro vysvietený symbol s nápisom „SCATTER“, vďaka ktorému môžete získať pretočenia zadarmo a nielen to. Stačí, ak si ho vytočíte aspoň na troch valcoch a presuniete sa do bonusovej hry Free Spins. Získate náhodný počet 10, 15, 20 alebo 30 free spinov a okrem toho aj náhodný násobiteľ výhier počas celej bonusovej hry, ktorý môže byť x2, x3, x4 alebo x6. Z našej skúsenosti musíme povedať, že na vytočenie troch Scatterov sme sa slušne načakali, ale potom to už stálo za to.

Zahrajte si automat Secret Rose v kasíne etipos.sk

Online výherný automat Secret Rose nás v etipos.sk kasíne milo prekvapil. Ide o veľmi príjemný a jednoduchý slot, ktorého princíp hrania vám bude jasný hneď od prvého roztočenia valcov. Pozitívne oceňujeme aj vyhranie sa s dvomi typmi Wild symbolov, ako aj dvojité odmeny po vytočení troch Scatter symbolov. Určite vám ho odporúčame vyskúšať v kasíne.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty