81 Multiways Classic

81 Multiways Classic

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 81 Multiways Classic?

Výherný automat 81 Multiways Classic má 4 valce, 3 riadky a 81 fixných výherných línií.

Aká je téma hry 81 Multiways Classic?

Ide o výherný automat s klasickými ovocnými symbolmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V online slote 81 Multiways Classic nájdete Wild symboly a násobitele výhier.

Je možné v hre 81 Multiways Classic získať freespiny?

Nie, freespiny na tomto slote nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra svoj jackpot neobsahuje, no niektoré online kasína do tohto automatu inštalujú svoje platformové progresívne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 81 Multiways Classic?

Náš tip: Akonáhle sú 3 Wild symboly súčasťou výhernej kombinácie, výhra je vynásobená x7.

Vyskúšajte si výherný automat 81 Multiways Classic zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
102102 €
Úroveň:
Strieborný
21855 €
Úroveň:
Bronzový
64 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Stojíme pred úlohou, ktorá sa na prvý pohľad môže zdať takmer nemožná - napísať recenziu ďalšieho ovocného automatu v mori podobných hier s ovocnými symbolmi, ktoré zaplavujú náš trh. Automat 81 Multiways Classic od Casimi Gaming vstupuje do sveta, kde každý slot bojuje medzi tisíckami podobných o svoje unikátne miesto a identitu. Vytvoriť niečo, čo vyčnieva, je výzvou, ktorá si žiada vysokú kreativitu. V tejto recenzii sa pokúsime preskúmať, či 81 Multiways Classic prináša do sveta online slotov tú správnu zmes inovácie a klasiky, alebo či sa len zapojí do radu svojich zabudnutých predchodcov.

Ovocný 4-valec s 81 líniami

Online výherný automat 81 Multiways Classic posúva hranice tradičných ovocných automatov tým, že prináša moderné prvky do klasického formátu, minimálne svojim zložením. So svojimi 4 valcami a 3 riadkami sa tento slot odlišuje od najpočetnejších hier s troma či piatimi valcami. Multiways štruktúra ponúka celkovo 81 spôsobov ako vyhrať, čím sa výrazne rozširujú vaše možnosti na dosiahnutie výhry. Výherné kombinácie platia zľava doprava, pričom musia začínať na prvom valci zľava a nesmú byť prerušené. Na valcoch sa objavujú rôzne druhy symbolov, od klasického ovocia ako sú citróny, čerešne a jablká, až po tradičné ikony, ako sú červené sedmičky, zvončeky a BAR-y. Tieto ikonické symboly vyvolávajú nostalgiu za starými dobrými časmi klasických automatov.

Bonusové vlastnosti

Aj keď hrací automat 81 Multiways Classic nemá niektoré z najčastejších bonusových prvkov ako sú Scatter symboly, freespiny alebo respiny, stále ponúka niečo, čo môže ovplyvniť potenciál atraktívnejších výhier.

Jediným klasickým bonusovým symbolom tohto automatu je Wild symbol, ktorý má schopnosť nahradiť akýkoľvek iný symbol vo výhernej kombinácii a zároveň v sebe ukrýva multiplikátor výhier. Niečo podobné, ako sme už videli napríklad v Royal Respin Deluxe. Jeho prítomnosť na valcoch môže znamenať rozdiel medzi tým, či výhru získate alebo nie. A keď sa Wild symbol objaví vo výhernej kombinácii, výhra sa vynásobí x3. Ak sú vo výhernej kombinácii dva Wild symboly, výhra sa násobí x5, no a pri troch Wildoch v kombinácii sa výhra vynásobí až x7.

Funkcia Gamble vám ponúka šancu zdvojnásobiť svoje výhry. Po každej výhernej kombinácii máte možnosť staviť vašu výhru a pokúsiť sa ju zdvojnásobiť. Táto funkcia je založená na princípe „buď - alebo“. Ak uhádnete farbu zakrytej karty, vaša výhra sa zdvojnásobí. Ak nie, prídete o ňu. Takže radšej opatrne a zodpovedne.

81 Multiways Classic aj v demoverzii

Online automat 81 Multiways Classic rovnako ako všetky hry od Casimi je optimalizovaný pre mobilné zariadenia, čo znamená, že ho môžete hrať pohodlne na svojom smartfóne alebo tablete. Pokiaľ by ste si chceli vyskúšať tento automat ešte pred hraním za skutočné peniaze v online kasíne Tiposu, roztočte si valce 81 Multiways Classic úplne zadarmo. Táto demoverzia je skvelým spôsobom, ako sa oboznámiť s hrou a jej funkciami bez akéhokoľvek finančného rizika. Využite túto príležitosť na to, aby ste sa presvedčili, či je tento klasický ovocný automat tou pravou voľbou pre vás.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Casimi
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty