Fruity Gold 81

Fruity Gold 81

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruity Gold 81?

Online slot Fruity Gold 81 sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a 81 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Fruity Gold 81?

Ide o výherný automat, na ktorom sa točia ovocné symboly.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Fruity Gold 81 nájdete Wild symbol, Double Wild symbol a Mystery symbol.

Je možné v hre Fruity Gold 81 získať freespiny?

Nie, tento automat neponúka freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach nájdete na automate Fruity Gold 81 zapnutý Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Niektoré kasína do hry nasadzujú svoje platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Fruity Gold 81?

Náš tip: Za zobrazenie štyroch Mystery symbolov môžete získať náhodnú výhru od 10 do 500-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Fruity Gold 81 zadarmo

Pamätáte si ešte na automat Fruity Gold? Ten prešiel zaujímavým faceliftom a najnovšia verzia tohto ovocného automatu ponúka viac valcov a najmä viac výherných línií. Ak sa vám páčila pôvodná hra, vyskúšajte si aj Fruity Gold 81. Zahrať si ju môžete napríklad v online kasíne Eurogold.

4-valec s 81 výhernými líniami

Online výherný automat Fruity Gold 81, za ktorým stojí Synot Games, vyzerá po dizajnovej stránke podobne ako väčšina iných ovocných titulov. Svetlé šťavnaté ovocie je fajn, hudba je príjemná a oddychová, zvukové efekty vôbec nerušia. Vývojári do neho pridali jeden valec navyše a výherné línie strojnásobili. Po technickej stránke je teda hrací automat Fruity Gold 81 vybavený 4 valcami, 3 riadkami a 81 spôsobmi na dosiahnutie výhry. Zostavovanie výherných kombinácií zostalo zachované. Musia začínať na prvom valci zľava a bez prerušenia pokračovať opačným smerom.

Po otvorení výhernej tabuľky, kde sú zobrazené hodnoty výhier jednotlivých symbolov, sme sa ihneď pustili do hľadania rozdielov. No až toľko anomálii medzi pôvodnou a vylepšenou verziou sme nenašli. Symboly a výherné hodnoty sú navlas rovnaké. Samozrejme, keďže Fruity Gold 81 má o jeden valec viac, vyhrávate nielen za tri rovnaké symboly, ale aj za štyri. Avšak výhra za štyri rovnaké symboly na automate Fruity Gold 81 sa rovná výhre za tri rovnaké symboly na automate Fruity Gold.

Bez freespinov, no s 2 Wild symbolmi

Autori nešpárali ani do bonusov. Aj na online slote Fruity Gold 81 nájdete Wild symbol, Double Wild symbol a Mystery symbol. V prvých dvoch prípadoch ide o žolíka, ktorý doplní alebo rozšíri výhernú kombináciu. Double Wild ešte výhru vynásobí x2. Freespiny na tomto slote nenájdete, mystery symbol prináša podobne ako na automate Hell Fruits iba okamžité výhry. Za tri symboly Mystery vyhrávate náhodnú odmenu od 2 do 300-násobku stávky, za štyri Mystery od 10 do 500-násobku stávky.

Progresívne Jackpoty

Na online hracom automate Fruity Gold 81 môžete naraziť aj na progresívne Jackpoty. Buď ide o platformové Jackpoty daného kasína, alebo Synot Progressive Bonus. V oboch prípadoch ide o atraktívne sumy, ktoré priebežne narastajú. Aj preto je dobré vybrať si správne kasíno.

Vyskúšajte automat Fruity Gold 81 v kasíne

Fruity Gold 81 je jednoduchá ovocná hra. Jej funkcie sú nekomplikované, ľahko pochopiteľné a hrateľné. Ak ste ešte žiadny online automat nevyskúšali, pokojne môžete začať práve s týmto. Nie všetci hráči sú ochotní vyskúšať nový hrací automat o skutočné peniaze. V takýchto prípadoch je fajn využiť možnosť demoverzie.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty