Four Fruits 2

Four Fruits 2

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Four Fruits II?

Online výherný automat Four Fruits II je vyskladaný zo 4 valcov, 3 riadkov a nájdete na ňom 10 fixných výherných línií. Pri piatich z nich platia výhry zľava doprava a zvyšných piatich sprava doľava. Vo freespinovej hre sa hracie pole rozšíri na 54 paylines.

Aká je téma hry Four Fruits II?

Témou môžeme túto hru zaradiť medzi ovocné hracie automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Four Fruits 2 nájdete Wild symboly, Scatter symboly, respiny a funkciu Gamble.

Je možné v hre Four Fruits 2 získať freespiny?

Áno, tento automat umožňuje vstúpiť do bonusovej hry s voľnými pretočeniami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Four Fruits 2 môže byť v niektorých kasínach doplnený o trojúrovňové Apollo jackpoty resp. o lokálne jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Four Fruits II?

Náš tip: Po zobrazení štyroch rovnakých symbolov 2x2 sa aktivuje bezplatný respin, po ktorom môžete získať parádne výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Four Fruits 2 zadarmo

Ovocný automat Four Fruits 2

Wild symboly, Scatter symboly, bezplatné respiny a freespiny. Máte radi tieto hrené bonusy na online slotoch? My ich priam milujeme a výherný automat Four Fruits 2 presne takúto zostavu bonusov má. Ak máte rovnaké preferencie, nehľadajte ďalej a vyskúšajte si tento ovocný automat z dielne spoločnosti Apollo Games.

Hrací automat Four Fruits 2 je zostavený zo 4 valcov a 3 riadkov. V základnej hre má 10 fixných výherných línií, pričom 5 z nich platí zľava doprava a 5 sprava doľava. Cieľom je zostaviť tri rovnaké symboly v rámci výhernej línie. No pozor, na rozdiel od väčšiny 4-valcových hracích automatov, aj keby sa vám tu podarilo zostaviť výhernú kombináciu zo štyroch symbolov, platiť budú len tri. Napriek názvu automatu sa na valcoch točí až 6 ovocných symbolov. Najvyššiu hodnotu však má neovocný symbol červenej sedmičky, za ktorý dostanete 60-násobok stávky.

Pri hraní výherného automatu Four Fruits 2 budete mať možno pocit, že ste ho už hrali. Môže za to tuctové grafické prevedenie, ktoré ničím nevyniká. Proste taká klasika. Ani hudba a zvukové efekty nenadchnú. De facto hudba na ňom nie je žiadna. Podstatné je však niečo úplne iné, a to sú bonusy. Tých je tu naozaj dosť.

Freespiny aj respiny

Chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii doplní . Ide o Jokera, ktorý dokáže vytvoriť aj vlastnú kombináciu s výhrou v hodnote 150-násobku stávky. 10 freespinov aktivujete po zobrazení 3 symbolov Scatter. A čo je fajn, počas freespinov sa základných 10 výherných línií rozšíri na 54. Štedré výhry vám prinesie aj ďalšia špeciálna funkcia. Pokiaľ kdekoľvek na valcoch vytočíte štyri rovnaké symboly 2x2, spustí sa bezplatný respin, po čom je možné získať niekoľko parádnych výherných kombinácií navyše.

V niektorých kasínach môže byť hra doplnená o progresívne Jackpoty od Apollo Games. A ako posledné si ešte môžete svoje výhry zdvojnásobiť pomocou funkcie Gamble (Risk). Stačí si len správne tipnúť farbu zakrytej karty.

Vyskúšajte bonusy na Four Fruits 2 v kasíne EuroGold

Hrací automat Four Fruits II je v podstate ovocnou klasikou, no jeho bonusy a špeciálne funkcie z neho robia naozaj príťažlivú hru. Vyskúšajte si ho napríklad v online kasíne EuroGold Game, aby ste si na neho vytvorili svoj vlastný názor.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty