Cinema 81

Cinema 81

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Cinema 81?

Slot Cinema 81 tvoria 4 valce, 3 riadky a 27 resp. 81 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Cinema 81?

Cinema 81 je automat s filmovou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Z bonusov nájdete na automate Cinema 81 iba špeciálny valec Multi Win s násobiteľmi výhier.

Je možné v hre Cinema 81 získať freespiny?

Nie, tento automat voľné pretočenia neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach nájdete na automate Cinema 81 nastavené progresívne jackpoty od Adell. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje vlastné lokálne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Cinema 81?

Náš tip: Pri každom spine sa roztočí špeciálny valec Multi Win a ak dosiahnete výhernú kombináciu, výhru vynásobí náhodne zvoleným násobiteľom (x1, x2, x3, x6 alebo x9).

Vyskúšajte si výherný automat Cinema 81 zadarmo

4-valcový automat s 81 výhernými líniami

Hracích automatov, ktoré nesú v názve číslovku 81, je na trhu kasínových hier mnoho. Z väčšej miery ide o klasické ovocné sloty alebo sloty s drahými kameňmi. Sú tu však aj výnimky ako napríklad bojový automat 81 Attila alebo najnovšie aj online výherný automat Cinema 81 od Adell, ktorý sa točí okolo filmového priemyslu.

4 valce a 3 riadky. To už je akási neochvejná skladba automatov s 81-kou v názve. Na slote Cinema 81 vás neprekvapí nič. Platia na ňom notoricky známe pravidlá. Na vytvorenie výhernej kombinácie musíte vytočiť 3 alebo 4 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Kombinácia nesmie byť prerušená iným symbolom a musí pokračovať smerom doprava. Pri troch rovnakých symboloch je aktívnych 27 výherných línií, pri štyroch 81. Spomedzi symbolov má najvyššiu hodnotu zlatá soška pripomínajúca filmového Oscara. Za 3 sošky získate 16-násobok a za 4 sošky až 120-násobok stavenej sumy.

Špeciálny valec Multi Win

Čo vás však na automate Cinema 81 môže prekvapiť, sú jeho bonusy. Alebo skôr „nebonusy“. Neobsahuje ani Wild symbol, ani Scatter symbol, ani freespiny, skrátka nič z tradičných bonusových prvkov online slotov. Takýto na bonusy chudobný automat by hráčov zrejme neoslovil, čoho si autori pri jeho zostavovaní boli určite vedomí. Našťastie, do hry zakomponovali špeciálny valec Multi Win, ktorý dokáže parádne navýšiť vaše výhry. Pri každom pretočení sa dá do pohybu s ostatnými valcami a náhodne vyžrebuje násobiteľ - x1, x2, x3, x6 alebo x9. A ak sa vám podarí na štyroch valcoch vytočiť výhernú kombináciu, automat prenásobí výhru ešte aj týmto násobiteľom. Využiť môžete aj funkciu Gamble (Risk) a svoje výhry niekoľkokrát znásobiť. Po kliknutí sa presuniete na novú obrazovku, kde pre zdvojnásobenie výhry musíte uhádnuť farbu zakrytej karty.

Zahrajte si Cinema 81 v kasíne na olybet.sk

Ak sa online hrací automat Cinema 81 rozhodnete hrať za skutočné peniaze, máte možnosť získať aj niektorý z progresívnych Jackpotov. V niektorých kasínach sú totiž Adell automaty nasadzované spolu s jackpotmi tohto výrobcu, alebo na ňom môžete natrafiť na lokálne jackpoty kasína. Vyskúšať si ho môžete aj zadarmo aj v slovenskom kasíne Olybet. Tento slot odporúčame skôr začínajúcim hráčom, pretože je z herného hľadiska naozaj veľmi jednoduchý.

hranie bez rizika
pre nových hráčov v kasíne

olybet logo

Každý nový hráč, zaregistrovaný od 2.11.2023 si môže zahrať raz po registrácii v ľubovoľný deň od 22.00 do 23.00 úplne bez rizika.

Vyber si hociktorý automat (hry môžeš aj meniť), nastav si zatočenia na 0,2 € (20 centov) a začni hrať. Všetky stávky a výhry medzi 22.00 a 23.00 sa ti spočítajú. Pozor, započítajú sa len zatočenia za 20 centov, ostatné nie. Bonus môžeš využiť len raz do 20 kalendárnych dní od registrácie, počíta sa hneď prvý pokus. Preto si daj pozor na to, že keď začneš hrať medzi 22.00 a 23.00, tak odohraj celú hodinu.

Ak si bol za túto hodinu v kladnej bilancii, všetko, čo si vyhral, ti zostáva a môžeš vybrať hocikedy bez akýchkoľvek obmedzení

Ak si za hodinu hrania prehral, Olybet ti všetko, čo si prehral, pripíšeme naspäť na účet v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. So sumou môžeš disponovať voľne, aj požiadať o výber.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Adell
Téma hry:
Filmový videoautomat
Online kasíno:
OlyBet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty