Dice 81

Dice 81

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dice 81?

Výherný automat Dice 81 sa skladá zo 4 valcov a 3 riadkov. Obsahuje 81 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Dice 81?

Na valcoch sa točia klasické ovocné symboly, dôležitú rolu však nesie symbol kocky. Preto ho radíme medzi ovocné automaty ale aj automaty s kockami.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Dice 81 nájdete Wild a Scatter symbol.

Je možné v hre Dice 81 získať freespiny?

Áno, maximálne môžete získať až 12 freespinov. Záleží to od šťastia pri hádzaní s hracou kockou.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Dice 81 môže byť v niektorých kasínach doplnený o Apollo jackpoty prípadne platformové, teda lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Dice 81?

Náš tip: Za 4-násobné vytočenie Wild symbolu získate odmenu v podobe 150-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Dice 81 zadarmo

Apollo Jackpot
Úroveň:
Gold
14019 €
Úroveň:
Silver
1301 €
Úroveň:
Bronze
215 €
TIPOS Apollo Jackpot

Online slot Dice 81 pochopí aj úplný laik

Iba začínate s online hracími automatmi resp. nemáte s nimi ešte veľa skúsenosti? V tom prípade vám dávame do pozornosti 4-valcovú mašinku s názvom Dice 81. Je taká jednoduchá, že princíp hrania pochopíte veľmi rýchlo. Základné špeciálne symboly, nenáročná grafika či hudba a žiadne krkolomné postupy k tomu, aby ste sa prepracovali do rôznych ešte krkolomnejších bonusových hier. Online slot Dice 81 má jasne stanovené pravidlá, s ktorými ak sa zoznámite, dokážete vykúzliť zaujímavé výhry.

Hrací automat Dice 81 je výtvorom českej spoločnosti Apollo Games. Autori slot vyskladali do 4 valcov a 3 riadkov. Ako jeho názov prezrádza, nájdete na ňom až 81 výherných línii. Keďže ide o tzv. klasiku, symboly tvoria rôzne druhy ovocia doplnené o zvončeky, hraciu kocku a Jokera. Posledné dva menované symboly sú zároveň špeciálnymi bonusmi. Pomocou nich sa dopracujete k oveľa vyšším výhram.

Hoďte kockami a získajte 12 freespinov

Bonusový symbol Joker je Wild symbolom, čiže žolíkom. V prípade absencie daného symbolu vo výhernej kombinácii ho nahradí. Taktiež je na slote symbolom s najvyššou hodnotou. Za štyri jeho vytočenia sa na vaše konto pripíše 150-násobok stávky.

Hracia kocka je Scatter symbolom. Vďaka nej môžete získať niekoľko freespinov. Celkový počet voľných pretočení závisí od dvoch faktorov. Tým prvým je, koľkokrát na slote hraciu kocku vytočíte a tým druhým, aké číslo sa na nej objaví. Keď sa na slote objavia 3 kocky, hádžete kockou iba raz. Získať môžete teda 1 až 6 freespinov. Ak by sa však na slote objavili 4 a viac hracích kociek, k dispozícii máte dva hody. V tomto prípade môžete dosiahnuť 2 až 12 freespinov.

Aby hra mala spád a neotravovali ste sa neustálym klikaním, siahnuť môžete aj po funkcii „autoplay“. Valce sa budú točiť automaticky, dokonca aj nonstop.

Klasický onine automat Dice 81 si zahrajte v kasíne

Tu sa naša recenzia výherného automatu Dice 81 končí. Predostreli sme vám všetko podstatné, čo pred jeho spustením potrebujete vedieť. Ide vskutku o nenáročný online slot s jednoduchými pravidlami a základnými bonusmi. Nájdete ho aj v slovenských online kasínach, z ktorých vám odporúčame eTipos.sk kasíno, kde si ho viete vyskúšať aj zadarmo, bez registrácie či akýchkoľvek vkladov. A ak si budete chcieť otvoriť hráčsky účet, nezabudnite využiť všetky kasínové bonusy nielen pre nových hráčov.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty