Respin Double

Respin Double

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Respin Double?

Výherný automat Respin Double má 4 valce a 3 riadky. Hracie pole je rozdelené na 2 časti, na každej je 5 výherných línií.

Aká je téma hry Respin Double?

Ide o klasický online výherný automat s ovocnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V online slote Respin Double nájdete Sticky Wild symboly a bezplatné respiny.

Je možné v hre Respin Double získať freespiny?

Nie, freespiny na tomto slote nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra jackpoty neobsahuje, no niektoré online kasína aj do tohto automatu nasadzujú svoje vlastné platformové progresívne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Respin Double?

Náš tip: Za pokrytie jednej alebo druhej časti hracieho poľa rovnakým symbolom sa výhry automaticky zdvojnásobia. Dobré, nie?

Vyskúšajte si výherný automat Respin Double zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97665 €
Úroveň:
Strieborný
17499 €
Úroveň:
Bronzový
99 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Ovocné automaty sú obľúbenými hazardnými hrami v mnohých kasínach po celom svete. Hoci na prvý pohľad môžu pôsobiť rovnako, existuje niekoľko aspektov, ktorými sa odlišujú a dodávajú tak hre unikátny charakter. Hráči si častokrát volia automat na základe počtu valcov, výherných línií, témy hry, dizajnu, hudby, RTP, bonusových funkcií, či progresívnych Jackpotov. Ovocným online slotom venujú pozornosť aj v českej spoločnosti Casimi. Dôkazom je automat Respin Double, ktorý si teraz stručne predstavíme.

2 časti hracieho poľa automatu

Respin Double na prvý pohľad vyzerá ako tisíce iných ovocných automatov. Na 4 valcoch s 3 riadkami sa točia otrepané symboly ovocia, medzi ktorými sa sem-tam mihne nejaký bonusový symbol. Unikátny je však v tom, že je rozdelený na dve hracie časti o veľkosti 3x3. Prvá časť obsahuje prvý, druhý a tretí valec, druhá časť obsahuje druhý, tretí a štvrtý valec. V oboch prípadoch je k dispozícii 5 výherných línií, ktoré platia v smere zľava doprava. Automat má stredne nízku volatilitu, čo znamená, že k výhram dochádza častejšie, ale v nižších sumách. Najvyššiu hodnotu v hre má paradoxne jediný neovocný symbol – zvonček. Za 3 zvončeky vyhrávate 25-násobok stávky.

Dizajn výherného automatu Respin Double je jednouchý a ničím neruší. Ovládanie je intuitívne, prehľadné a veľmi rýchlo si s ním „potykáte“. Autori do hry vybrali príjemnú a oddychovú hudbu. Ale ak by ste chceli, môžete si ju v nastaveniach vypnúť.

Wild symbol s respinom

Ako sme už načrtli, na valcoch online slotu Respin Double sa objavuje jeden bonusový symbol. Je ním Wild symbol, ktorý sa správna ako klasický žolík. Keď treba, výherné kombináciu doplní alebo rozšíri. Samotný názov automatu prezrádza, že tento Wild má ešte jednu špeciálnu vlastnosť. Pokiaľ je súčasťou výherného komba, zostane na svojom mieste a spustí bezplatný respin. Ak sa vám podarí vyplniť jednu alebo druhú časť hracieho poľa rovnakým symbolom, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Nechýba ani funkcia Gamble s tipovaním červenej alebo čiernej karty. Využiť ju môžete až 5-krát.

Roztočte valce automatu Respin Double v kasíne

Moderné online automaty môžu mať množstvo výherných línii, bonusových hier a komplikovaných funkcií. Oproti tomu ovocné automaty sú jednoduché, čo môže byť stále atraktívne pre nových hráčov alebo tých, ktorí si veci radšej zjednodušujú. Zahrajte si ovocný automat Respin Double napríklad v TIPOS online kasíne. Vyskúšať si môžete aj demoverziu, čiže vyhnete sa akémukoľvek riziku pri spoznávaní hry.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Casimi
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty