81 Joker Fruits

81 Joker Fruits

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 81 Joker Fruits?

81 Joker Fruits je 4-valcový online automat s 3 riadkami a vyhrávať môžete až na 81 výherných líniách.

Aká je téma hry 81 Joker Fruits?

Ide o ovocný hrací automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate 81 Joker Fruits nájdete Wild symbol, Scatter symbol alebo násobiteľ výhier.

Je možné v hre 81 Joker Fruits získať freespiny?

Áno, naraz je možné získať až 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach môže byť automat 81 Joker Fruits doplnený o jackpoty Synot Progressive Bonus.

Ako vyhrať na hracom automate 81 Joker Fruits?

Náš tip: Po zobrazení jedného symbolu na všetkých pozíciách automatu sa všetky výhry sčítajú a následne vynásobia x2.

Vyskúšajte si výherný automat 81 Joker Fruits zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
4474 €
Úroveň:
Gold
3858 €
Úroveň:
Silver
117 €
Úroveň:
Bronze
103 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Ovocný automat 81 Joker Fruits

81 Joker Fruits je ladený v retro štýle, čo vôbec nie je na škodu. Mnohí hráči sa radi vracajú do dôb, kedy s automatmi iba začínali. Tento ovocný automat vyvinutý spoločnosťou Synot Games využíva pestrú paletu farieb, aby vám priniesol dokonalú zábavu na počítači ale aj na mobile. Fanúšikovia klasických ovocných automatov si tak prídu na svoje.

Zdá sa vám táto hra povedomá? V tom prípade ste už asi skúšali 3-valcový automat 27 Joker Fruits, ktorý sme vám predstavili len nedávno. V tomto prípade však točíte na troch riadkoch až 4 valce. A ako už názov online automatu 81 Joker Fruits napovedá, vyhrávate na maximálnom počte výherných línií - v tomto prípade 81. Výherné kombinácie platia v jednom smere zľava doprava. Ide o klasiku, jednotlivé symboly musia medzi sebou susediť, nemôže ich preťať žiadny iný. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú.

Tradičné herné bonusy

Zábavu a atraktívne výhry na online hracom automate 81 Joker Fruits umocňuje jeho bonusová výbava, ktorá vôbec nie je chudobná. Síce ide o tradičnú skladbu, no určite je postačujúca na to, aby ste z tohto slotu vymačkali čo najviac chutnej šťavy. Nechýba Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, ale ani násobiteľ x2 pri pokrytí celého automatu tým istým symbolom. Divoký symbol doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii alebo ju rozšíri. V hre je dôležité sledovať stredný riadok. Ak na ňom totiž vytočíte rovnaký symbol na všetkých štyroch valcoch, získate 1 freespin. Až 10 freespinov aktivujete vtedy, ak na strednom riadku vytočíte štyri symboly hviezdy, ktorá je Scatter symbolom. Každú nadobudnutú výhru môžete cez funkciu Gamble (Risk) niekoľkokrát zdvojnásobiť. Aby sa vám to úspešne podarilo, musíte uhádnuť farbu zakrytej karty.

81 Joker Fruits aj zadarmo

Zahrajte si online výherný automat 81 Joker Fruits najprv bezplatne, aby ste zistili, či mu dáte šancu aj naostro. Nemusíte vykonať žiadny vklad či registráciu a bez akéhokoľvek rizika sa s daným slotom perfektne zoznámite. Prajeme veľa šťastia pri hre.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty