Pumpkin Smash

Pumpkin Smash

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Pumpkin Smash?

Online slot Pumpkin Smash sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných ciest.

Aká je téma hry Pumpkin Smash?

Túto hru zaraďujeme medzi strašidelné automaty. Na valcoch sa točia symboly charakterizujúce americký Halloween.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Pumpkin Smash nájdete Wild symboly, Scatter symboly a multiplikátory výhier.

Je možné v hre Pumpkin Smash získať freespiny?

Áno, na tomto automate môžete získať naraz až 32 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra jackpoty neobsahuje, no niektoré kasína inštalujú aj tu do automatu Pumpkin Smash svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Pumpkin Smash?

Náš tip: Za zobrazenie piatich lebiek získate odmenu v rozmedzí od 500 do 1000-násobku stávky. Paráda, nie?

Vyskúšajte si výherný automat Pumpkin Smash zadarmo

Halloween je síce americkým sviatkom, no aj inde vo svete si získava čoraz väčšiu popularitu. A práve halloweenské symboly, ktorými sú jednoznačne vyrezávané a osvetlené tekvice, sú témou ďalšieho automatu od Yggdrasilu s názvom Pumpkin Smash. A už takto na začiatku tejto recenzie vám môžeme prezradiť, že na vás čaká skvelá hra.

Po spustení online automatu Pumpkin Smash na vás čaká hracia plocha umiestená do prostredia nočného cintorína. No nemusíte sa báť, nezažijete tu žiadne hororové scény. V Yggdrasil opäť raz ukázali, že sú extratriedou, čo sa týka audio-vizuálneho spracovania – a nielen toho grafického. Dokonalý vizuál skvelo doplňuje zvuková stránka hry. Ovládanie je veľmi jednoduché a všetko podstatné pre hranie nájdete v spodnom paneli. Samozrejmosťou tohto hracieho automatu je aj mobilná verzia a nechýba tu ani populárna funkcia autoplay (v niektorých krajinách nie je dostupná).

Automat Pumpkin Smash je tvorený 5 valcami, 3 riadkami a výherný spin zaznamenáte, ak vytvoríte výhernú kombináciu na jednej z 20 výherných línií. Na valcoch tohto slotu si môžete vytočiť bežné a špeciálne symboly. Bežných symbolov je 8. Štvoricu z nich predstavujú tradičné kartové znaky s nižšími hodnotami. Na druhej strane vyššie výhry zaznamenáte v prípade výhernej kombinácie zloženej zo štyroch symbolov znázorňujúcich lebky, ktoré však vôbec nevyzerajú strašidelne.

Aké výhry ukrývajú tekvice?

Ak čítate naše tipy na hracie automaty, určite ste zachytili už viacero Yggdrasil kúskov, ktoré boli poriadne nadupané rôznymi bonusmi. Stačí, keď si uvedieme ako príklady online automat Lucha Maniacs alebo Brazil Bomba. V prípade slotu Pumpkin Smash to nebude nič extra komplikované, avšak aj tu si prídete na svoje. Ako sme už v úvode spomínali, na valcoch tohto automatu sa vám budú zobrazovať aj špeciálne bonusové symboly. Prvým je divoký Wild symbol vystupujúci ako žolík, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly s výnimkou Scatter symbolu. Práve Scatter symbol je druhým bonusovým symbolom tejto hry. Tento symbol spoznáte tak, že sa na ňom zobrazujú rôzne vyrezávané tekvice s nápisom „BONUS“ a vďaka týmto Scatter symbolom si budete môcť vybojovať dvojicu bonusových hier.

Obidve bonusové hry majú rovnomenný názov, aký nesie aj tento automat – čiže Pumpkin Smash. Rozdiel bonusových hier sa odvíja od toho, či ste ju získali v základnej hre alebo v hre s pretočeniami zadarmo.

V základnej hre si ju môžete vybojovať vtedy, keď vám na valcoch zastaví 2-5 bonusových Scatter symbolov. Ak sa tak udeje, ocitnete sa v spomínanej bonusovej hre, kde budete rozbíjať vyrezávané tekvice, pričom každá z nich ukrýva 2-20 možných odmien. Počet tekvíc, ktoré budete môcť zlikvidovať závisí od toho, koľko bonusových symbolov ste si vytočili. Ak boli aspoň tri, automaticky obdržíte aj free spiny, ktorých môže byť 7 až 32. Tekvice taktiež môžu ukrývať multiplikátory symbolov až do výšky x7 a rovnako si môžete na svoje konto pripísať aj nejakú z okamžitých peňažných výhier.

Aj počas hrania free spinov môžete vstúpiť do bonusovej hry. V tomto prípade vám stačí vytočiť si na valcoch aj jeden jediný Scatter symbol a ničenie tekvíc s odmenami môže pokračovať. Aj tu na vás čaká 2-20 cien. Konkrétne môžete získať 1-16 free spinov, opätovné navýšenie násobkov symbolov maximálne až o plus x6 a rovnako sú pripravené aj krásne okamžité finančné výhry.

Vyskúšajte si automat Pumpkin Smash v kasíne

Skvelá grafika, jednoduché ovládanie a naozaj zaujímavé bonusy. Toto všetko vám prinesie online výherný automat Pumpkin Smash, ktorý nájdete v kasínach s hrami od Yggdrasil. Tak čo, koľko tekvíc vám prejde cez ruky a aké výhry vám prinesú?

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty