Lucha Maniacs

Lucha Maniacs

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Lucha Maniacs?

Online automat Lucha Maniacs pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a má 20 výherných línií.

Aká je téma hry Lucha Maniacs?

Lucha Maniacs od providera Yggdrasil je športovým hracím automatom s postavičkami fantasy zápasníkov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hrací automat Lucha Maniacs je, rovnako ako väčšina hier od Yggdrasilu, plný rôznych špeciálov. Tešiť sa tu môžete na bonusovú hru s free spinmi, rôzne typy Wild symbolov, bonusovú hru Poster a funkciu v s názvom Zlatá stávka.

Je možné v hre Lucha Maniacs získať free spiny?

Áno, v tomto automate je možné vybojovať si pretočenia zadarmo a to tak, že na aspoň troch valcoch si vytočíte symbol s názvom BONUS (Scatter symbol)

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, v samotnej hre Lucha Maniacs nie je možné hrať aj o jackpoty.

Ako vyhrať v hracom automate Lucha Maniacs?

Náš tip: Najvyššie výhry tu zaznamenáte, ak si vytočíte symboly červeného alebo ružového zápasníka na všetkých piatich valcoch. Ak sa tak udeje, získate 200-násobok vašej stávky. Skvelé výhry tu však zaznamenáte aj vďaka špeciálnym funkciám a bonusovým hrám s free spinmi.

Vyskúšajte si výherný automat Lucha Maniacs zadarmo

Pánečku, to bola jazda! Zrejme niečo podobné si poviete aj vy, keď si otvoríte online casino a vyskúšate si zahrať online hru s názvom Lucha Maniacs. Chytľava hudba, a k tomu hra s množstvom bonusových funkcií počas freespinov od tvorcov zo spoločnosti Yggdrasil.

Valce v znamení drsných zápasníkov

Lucha Maniacs je 5-valcový herný automat s 3 riadkami a 20 fixnými výhernými líniami. Výhru tu zaznamenáte, ak vytvoríte výhernú kombináciu, ktorá je umiestnená na jednej z výherných línií a musí pozostávať z troch a viacerých totožných symbolov. Hra je tvorená z 8 klasických symbolov a 2 špeciálnych symbolov. Štvoricu symbolov s vysokými hodnotami zastupujú symboly kreslených fantasy zápasníkov, naopak nižšími hodnotami oplývajú štyri symboly s tradičnými kartovými znakmi. Okrem skvelej grafiky hranie skvelo dolaďuje chytľavá muzička, podobne ako napríklad pri automate Brazil Bomba. Všetko dôležité pre ovládanie slotu nájdete v paneli pod valcami, kde si môžete nastaviť výšku vašej stávky, spustiť funkciu autoplay a taktiež tu máte možnosť aktivovať funkciu „Zlatá stávka“. Zapnutie tejto funkcie vám mierne navýši vklad do každého spinu, avšak ak sa dostanete do režimu hry s free spinmi, získate do nej o jednu špeciálnu funkciu naviac. Čo presne tieto špeciálne funkcie znamenajú, tak k tomu si niečo viac povieme už o pár riadkov nižšie.

Bonusmi prešpikovaný automat

Čoraz viac hráčov obľubuje automaty, v ktorých sa nachádzajú rôzne kreatívne bonusové hry. Slot Lucha Maniacs môžeme do takejto kategórie s prehľadom zaradiť, pretože tu nájdete doslova nálož rôznych bonusov a špeciálnych funkcií.

Ako prvý, ktorý nemôžeme opomenúť, je Wild symbol suplujúci chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii s výnimkou druhého špeciálneho symbolu, ktorým je symbol ringu s nápisom „BONUS“. Ak si tento symbol vytočíte minimálne na 3 valcoch, získate zatočenia zadarmo so špeciálnymi funkciami. Aby sme si to rozmenili na drobné, za „BONUS“ symboly na 3 valcoch dostanete 7 free spinov s 3 funkciami, ak sa tento symbol zobrazí na 4 valcoch, budete mať k dispozícii 15 free spinov s 3 funkciami a ak bonusový symbol pristane na všetkých piatich valcoch, obdržíte odmenu v podobe 30 free spinov s 3 funkciami. Dokonca odmena vás neminie, aj keď symbol „BONUS“ vytočíte len na dvoch valcoch. V tomto prípade sa dostanete do bonusovej hry s názvom „Poster“, kde bude vašou úlohou vybrať si niektorý zo štyroch plagátov s fantasy zápasníkmi visiacimi na stene. Pod každým z nich sa schováva nejaká odmena. Tri z nich ukrývajú okamžitú finančnú výhru, no pod jedným z nich je ukrytý symbol „BONUS“. Ak sa vám ho podarí vybrať, priráta sa k dvoch týmto symbolom zo základnej hry a keďže ich budete mať na konte tri, zahráte si bonusovú hru so 7 spinmi a 3 funkciami. Skvelou vecičkou tohto slotu je, že symbol „BONUS“ sa vyskytuje aj počas free spinov a môžete si tak navýšiť počet pretočení zadarmo ako aj počet funkcií.

Čo ponúknu bonusové funkcie v hre s free spinmi?

Pred samotnou hrou s pretočeniami zadarmo sa ešte na chvíľočku presuniete do rýchlej bonusovej hry, kde si budete môcť náhodným výberom zvoliť špeciálne funkcie, ktoré vám budú asistovať pri ceste za výhrami v režime s free spinmi. Dokopy je tých funkcií až 10. Získať môžete: 2 alebo 4 free spiny, lepivý Wild symbol, náhodný Wild symbol, Wild symbol zápasníka, umiestnenie 1 alebo 2 Wild symbolov pri každom spine, multiplikátor x3, spojenie červeného a ružového zápasníka do jedného symbolu a spojenie modrého a zeleného zápasníka do jedného symbolu.

Nevyskúšať automat Lucha Maniacs by bol hriech

Je toho dosť, čo poviete? Keď si však automat Lucha Maniacs zapnete, veľmi rýchlo všetkému porozumiete a tak isto si ho aj patrične vychutnáte. Vyskúšajte si tento bonusmi nabitý slot v online kasíne.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Športový hrací automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty