Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Beauty and the Beast zadarmo

Veľa výrobcov kasínových hier sa častokrát inšpiruje populárnymi filmami a seriálmi. Stačí, keď si spomenieme na hry Tomb Raider, Gladiátor či Bollywood Story. V dnešnej našej recenzii sa pozrieme na ďalší automat z tejto kategórie, tentokrát od Yggdrasil, nesúci názov Beauty and the Beast. Možno už z originálneho názvu automatu viete, o aký film ide. Áno, dej tohto slotu sa bude točiť okolo populárneho muzikálneho filmu Kráska a zviera.

Dve podoby hracej plochy

Tvorcovia z Yggdrasilu opäť raz predviedli svoje majstrovstvo. Online automat Beauty and the Beast má doslova skvostnú grafiku, ktorú dopĺňa dokonalá hudba. Samozrejme, nezabudli ani na bonusy a špeciálne funkcie, avšak k tomu sa dostaneme až o chvíľočku. Hracia plocha online slotu je umiestnená do temného zámku, ktorému vládne „Zviera“. Avšak toto je len prvá podoba plochy. Druhá plocha sa vám objaví v bonusovej hre, kde je všetko presne opačné – čaká vás čarokrásne vyzdobený zámok už s princeznou a princom.

Poďme však už k tomu najpodstatnejšiemu. Hraciu plochu automatu Beauty and the Beast tvorí 5 valcov s 3 riadkami a 20 výhernými líniami, pričom výherné kombinácie sa vyplácajú zľava doprava. Čo sa týka symbolov, tých si tu budete môcť vytáčať až 10. Osem symbolov tvoria klasické symboly doplnené o dva špeciálne symboly. Z bežných symbolov majú najväčšie zastúpenie drahokamy, avšak ide o symboly s nižšími hodnotami. Ak budete chcieť vyhrať zaujímavejšiu výhru, musíte si vytočiť výhernú kombináciu pozostávajúcu z dvoch symbolov s vyššími hodnotami, ktorými sú symboly „Krásky“ a „Zvieraťa“, v bonusovej hre zmenené na symboly „Princeznej“ a „Princa“.

Ak sa pýtate, ako je to s ovládaním a poznáte už nejakú tu hru od Yggdrasil, určite budete vedieť hneď po spustení, čo robiť. V hlavnom paneli pod valcami nájdete všetko potrebné pre hranie vrátane funkcie autoplay.

Free spiny s extra funkciami

Ako sme už v úvode tejto recenzie spomínali, online automat Beauty and the Beast je priam nabitý bonusmi a funkciami. Samozrejme nájdete tu obidva tradičné špeciálne symboly, ktorými sú Wild a Scatter. Divoké Wild symboly aj v tomto slote nahradzujú všetky symboly s výnimkou Scatter symbolov. Wild symboly znázorňuje v základnej hre rozbité zrkadlo, no v bonusovej hre ho už zazriete v krásnej ucelenej podobe. Druhým špeciálom je Scatter symbol predstavujúci kvety ruží. Aj tieto Scattery vyzerajú inak v oboch typoch hrách. V základnej hre ich zbadáte ako zvädnuté ruže, avšak v bonusovej hre sú už nádherné rozkvitnuté. Tieto Scatter symboly nesú nápis „Free Spin“ a vďaka ním sa ocitnete už v spomínanej bonusovej hre s voľnými zatočeniami. Stačí, ak si tieto Scattery vytočíte na troch valcoch a automaticky sa presuniete do bonusovej hry s 10 free spinmi. Ak si „Free Spin“ symboly vytočíte na viacerých valcoch, vždy obdržíte 10 free spinov, akurát navyše získate aj veľmi zaujímavé okamžité peňažné výhry.

K bonusovej hre s free spinmi sa ešte dostaneme. Teraz vám predstavíme tri extra funkcie, ktorými disponuje trojica zámockých služobníkov. Ide o funkcie chyžnej, mojordómusa a šéfkuchára. Tieto funkcie vám môžu pomôcť náhodne kedykoľvek počas základnej hry, no v hre s free spinmi sú už pevnou súčasťou všetkých pretočení zadarmo. Keď sa na ploche objaví chyžná, môžete od nej očakávať, že vám na náhodné pozície na valcoch umiestni 2 až 4 Wild symboly. Majordómus vie zasa posúvať jeden z valcov o jednu pozíciu nahor alebo nadol, aby vám prihral výhru alebo free spiny. No a šéfkuchárovou „špecialitou“ je, že vždy zladí tri stredné valce.

Poďme však už k samotnej bonusovej hre s free spinmi. Ešte predtým, ako sa do tejto hry presuniete, máte možnosť vybrať si jednu alebo viac extra funkcií od spomínanej trojice služobníkov. Výbornou správou je, že aj v hre s free spinmi môžete získať ďalšie free spiny. Ak si vytočíte tri Scatter symboly, počet free spinov sa resetuje znova na desať a dostanete možnosť vybrať si druhú extra funkciu. Aj počas tejto hry si ešte môžete vybojovať rovnakým spôsobom ďalšie spiny, ktoré by ste už hrali s kompletnou trojicou extra funkcií. Tak čo, povoláte na valce všetkých služobníkov?

Ešte je tu „Zlatá stávka“

Posledným špeciálom, ktorý nájdete v automate Beauty and the Beast je funkcia „Zlatá stávka“. To či si ju aktivujete, je len na vás. Zapnúť alebo vypnúť ju môžete kedykoľvek počas základnej hry, a to tlačidlom naľavo od hlavného tlačidlá roztočiť. Funkcia „Zlatá stávka“ má tri rôzne podoby, ktoré vám môžu dopomôcť k zisku zaujímavejších výhier, pričom každý z troch typov vám o niečo navýši váš vklad do hry. Prvá možnosť „Zlatej stávky“ sa volá „Posilnenie“, ktorá vám zabezpečí vo freespinoch možnosť hrania tejto bonusovej hry s dvomi extra funkciami služobníkov. Druhá možnosť je takzvané „Poštuchnutie“, vďaka ktorej si častejšie užijete hru s pretočeniami zadarmo. Posledným variantom je kombinácia oboch, ktorá vám vie pomôcť najviac, avšak aj najviac z troch variantov navýši vklad do hry.

Vyskúšajte si automat Beauty and the Beast v kasíne

Je tu čas hodnotenia online automatu Beauty and the Beast. Subjektívne musíme povedať, že ide o ďalší veľmi vydarený kúsok od Yggdrasilu. Možno sa vám bude zdať, že ide o slot s veľmi komplikovanými bonusmi a funkciami, no keď si ho vyskúšate, jeho princíp vám bude jasný už po pár zatočeniach. Určite si ho vyskúšajte zahrať a rovnako si ho môžete vychutnať aj na mobiloch.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Filmový videoautomat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty